Skocz do zawartości

Supermarketowe zakupy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Tak się zastanawiałem kiedy to nastąpi i właśnie osobiście się z tym spotkałem: ciuchy oraz akcesoria motocyklowe w supermarkecie.

 

Konkretnie - LIDL. Ofeta jest tutaj: http://www.lidl.pl/pl/index.nsf/pages/c.o.....20050414.index

 

Myślę, że coby nie mówić o jakosci tych produktów, to dla np początkujących i mniej majętnych użytkowników motocykli czy motorowerów mogą się tu znaleźć interesujące ofety.

 

Np te kaski:

http://www.lidl.pl/pl/index.nsf/pages/c.o....20050414.p.kask

http://www.lidl.pl/pl/index.nsf/pages/c.o....4.p.kask_enduro

http://www.lidl.pl/pl/index.nsf/pages/c.o....0414.p.kask_otw

 

Moim zdaniem oferta o wiele ciekawsza niż jakieś samoróby z allegro, klepane przez jakiś kowali w szopce za domem i sprzedawane potem z "europejskimi homologacjami". Te z Lidla spełniają przynajmniej normy ECE-R 22.05.

 

Do tego tanie blokady, tankbagi widzę, znalazłem w ofercie też za chyba 70 zł zestaw do komunikacji kierowca-pasażer.

 

A nad tym wzmocnionym kondomem przeciwdeszczowym sam się zastanawiam, bo 69 zł to niewiele, natomiast kondom z Polo za nicałe 10 euro wytrzymał 2 jazdy i pofrunął z wiatrem :D

 

Ciekawe czy też coś z podobnych klimatów w innych supermarketach już spotkaliście?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ten kask enduro to nie jest przypadkiem MAX ? bo malowanie i ksztalty chyba podobne

 

o marketach z akcesoriami do moto slyszalem, ale tylko w niemczech. pod koniec tygodnia moze sam sprawdze, co maja do zaoferowania nasi sasiedzi :D a w srodu tygodnia bede mial ulotke z takiego supermarketu. jak bedzie cos ciekawego to dam znac

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lidlu kumpel kupił jakieś 2 lata temu rękawice niby motocyklowe :D Dał ok 30 zeta. Jakość wykonania nie była najwyższa, ale chyba ma je do tej pory.

Ostatnio kupił tam jaieś zapięcie. Nawet ciekawe było. W sam raz żeby przypiąć kask do motocykla. Chyba będzie trzeba się też do Lidla wybrać i zobaczyć te akcesoria :D

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to jest syf i niewarte zachodu

jedliście kiedyś coś z lidla?myslę że te akcesoria są na podobnym poziomie z tym że cena o ok 150% zawyżona

kaski-ok, ale jeśli mialbym kupować integrala to lepiej chyba za stówkę probikera z louisa

już raz były rekawice w lidlu- i co?też syf-farbowały, i np dla mnie były niewygodne (mały palec w tych rękawicach nieproporcjonalnie duży do reszty)

 

zapięcie?-ciekawe czy się długopisem otwiera :?: :lol:

ocieplacze?już na zdjęciu wyglądają fatlnie-czy nie lepiej kupić kobi i dać zarobić polskiemu producentowi?

najśmieszniejsze sa te "skarpety" :lol: za trzy dychy :lol:

 

 

jeśli beret enduro to to samo co max, to chyba jedyna konkretna i opłacalna propozycja z lidla

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By

  • em teraz w Niemczech - Lidl w pOlsce i tam to dwie rozne oferty! W niemieckim Lidlu kupisz smaczne jedzenie i wedliny i sery... Bez porownania do tego co w polsce. Chemia - tak samo. Ale do rzeczy - zaczyna sie wiosna i tam, w niemczech w jednym tygodniu np sa akcesoria do rowerow, czesci,m pompki, ubiory, siodelka, koszyki itd... w drugim tygodniu dla motocyklistow - buty, kaski, blokady kol - to ogldalem i dla rowerzytsow tez. To nie jest chlam. Nie sa to tez top - rzeczy, np. buty, z grubej skory i bardzo sztywne... ale za przyzwoita cene.

Powtarzam jeszcze raz - oferta Lidla w Polsce i w Niemczech to dwa calkiem inne tematy!

Oby jak najszybciej bylo tak u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może ktoś opowie, czy tego nieszczęsnego tankbaga warto brać i kupi jak ładnie poproszę (a będzie warto)? szukam czegoś taniego do dziwki, a póki co nie znalazłem. z drugiej strony oferta jest regionalna i u mnie akurat nie ma :)

za taką cenę gdyby tylko faktycznie był przyzwoity, to mógłbym wziąć. nadmiar kasy poooszedł na mekanikera...

 

TIA

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to jest syf i niewarte zachodu

jedliście kiedyś coś z lidla?myslę że te akcesoria są na podobnym poziomie z tym że cena o ok 150% zawyżona

kaski-ok, ale jeśli mialbym kupować integrala to lepiej chyba za stówkę probikera z louisa

już raz były rekawice w lidlu- i co?też syf-farbowały, i np dla mnie były niewygodne (mały palec w tych rękawicach nieproporcjonalnie duży do reszty)

 

zapięcie?-ciekawe czy się długopisem otwiera :?:  :lol:  

ocieplacze?już na zdjęciu wyglądają fatlnie-czy nie lepiej kupić kobi i dać zarobić polskiemu producentowi?

najśmieszniejsze sa te "skarpety" :lol: za trzy dychy :lol:  

 

 

jeśli beret enduro to to samo co max, to chyba jedyna konkretna i opłacalna propozycja z lidla

nie za bardzo się z Tobą zgodzę...

widziałeś te rzeczy na żywo?

owszem kask nie jest tani i wolałbym już tego Probikera...

nie porównywałbym jedzenia z tego sklepu do tych rzeczy.

może masz niewymiarowe dłonie :) bo ktoś pisał o znajomym który sobie śmiga w tych rękawicach.

najpierw piszesz o zawyżonej cenie a później śmiejesz się ze skarpet nieziemsko tanich. Może nie wyglądają one zbyt ciekawie, ale to się nosi (pod butami) a nie ogląda.

 

tak więc poczekajmy do czwartku :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw piszesz o zawyżonej cenie a później śmiejesz się ze skarpet nieziemsko tanich. Może nie wyglądają one zbyt ciekawie, ale to się nosi (pod butami) a nie ogląda.  

 

nie zrozumiałeś mnie

śmieje się ze skarpet nieziemsko drogich :!: :lol:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...