Skocz do zawartości

Supermarketowe zakupy


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie kupiłem tankbaga. Jak za tą cenę jest ok. I tak wszystko wyjdzie w trakcie uzytkowania.

Oglądałem pas nerkowy, ale jakiś nie bardzo mi sie wydawał, choć za tą cenę to nie jest źle.

Kaski i pozostałe rzeczy adekwatne do ceny, a poza tym to kwestia potrzeb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie juz Lidl wyczyszczony nie dosc ze pokrowce to byly tylko rano i kilka sztuk to tankbagow tez nie bylo. Niezle byly przeciwdeszczowki, jak na ta cene niezle wykonane ale XL byly tylko niebiesko czarne nie bylo szaro czarnych. Kaski jak na ta cene calkiem przyzwoite a blokady no coz na jedno uderzenie mlotkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do interkomu to w miare porzadnie wykonany, przetestowalem na sucho, do tego zewnetrzne zrodlo dzwieku - tez dziala - nic dodać, nic ująć.

Jeszcze tylko z moim plecaczkiem test musze zrobic ale to dopiero w sobote.

Kumpel zakupił intercom rano i przed chwilą był go zwrócić. Testowaliśmy go na moim GS i na jego R6. Od 60kmh jest coraz gorzej. Powyżej 100kmh nie ma szans na normalna rozmowę. Ten intercom może będzie dobry na skuter, ale na szybsze sprzęty raczej się nie nadaje.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś zakupiłem pokrowiec.

W porównaniu do tych Louisowskich to wykonany bardzo solidnie,z czegoś w rodzaju gumy,a od spodu jakiś materiał.

Gumka na dole i dwa plastikowe "oczka",chyba po to,...właściwie nie wiem po co ;-)

Zobaczymy,jak będzie wyglądał po kilku deszcach i zawieruchach ;-)

 

Kominiarki na bardzo ciekawe wyglądały,z dodatkową osłoną szyi ,ściaganą gumką ze stoperem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dominik, czy taki kombinezon z louisa: http://img03.allegro.pl/photos/oryginal/48...482307/48230777

 

oplaca sie kupic? wytrzyma to troche?

 

Ekhmmm Yogi mi wystarczył odpowiednik z Polo na dwie jazdy :). Tzn raz zapomniałem zapiąć napów u dołu nogawek i traaach poszłooo. Przez całość kondoma...

 

Ten z Lilda to jest opdowiednik n ajwyższego modelu kondoma z Louisa, tego za 25 euro. Ja chyab pojadę jutro kupić, tym bardziej że w Poznaniu akurat jest sporo tego w Lidlu.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie w wawie sa te lidle?

 

Jest ich trochę w Wawie. Na stronie netowej Lidla masz wyszukiwarkę sklepów.

A skoro piszecie, że te kaski są takie małe, to dziś walę do Lidla z dzieciakiem, bo na niego wszystkie kaski są za wielkie...

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęściarze, we Wrocku jest LIDL, ale art. motocyklowe nie są sprzedawane w woj. dolnośląskim. No chyba zeby bujnąć się w okolice Ostrzeszowa lub Kępna. Cały czas zastanawiam się czy warto.......zobaczymy co będzie w nd na motobjazlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie kupiłem tanio ogrzewacze na kolana bo motorem mykam o 7 rano do pracy a spodni zez skóry jescze nie mam - i dzisiaj termometr pokazywał 6 stopni i kolanka były ciepłe.

No i pas nerkowy za tę kasę to spoks.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba jako jedyny zakupiłem skarpety :lol:

ciekawe jak będą się sprawowały podczas jazdy... kupiłem największy rozmiar a i tak mobłyby być ciut większe...

Za innymi artykułami się nawet nie rozglądałem bo nie miałem czasu, nakolanniki słabiutkie mi się wydawały... (czyt. małą powierzchnię ochronną miały).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz po tescie interkomu.

 

Do 60-70- km/h rozmawia sie spoko.

Okolo 100km/h zaczynaja sie klopoty bo trzeszczy.

Ale powiem szczerze ze za ta kase niczego lepszego sie nie spodziewalem i jestem zadowolony.

Musze tylko poszukac jakis wiekszych gabek na mikrofony to trzaski powinny sie zmniejszyc.

 

A skarpety tez zakupilem i je sobie chwale.

 

Pozdrawiam

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...