Skocz do zawartości

Supermarketowe zakupy


Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupilem jakiejs 2 lata temu w naszym krajowym LIDLu rekawice motocyklowe, o których pisze Boniek. Powiem tak, za 35 zlotych byl to naprawde swietny zakup. Mi pasują na ręke idealnie i są bardzo wygodne. Od gory z jakiegos materialu (na naszywce pisze kevlar ale to pewnie tylko pisze), na kostkach dodatkowa ochrona, od spodu jakis material skóropodobny. Dwa sciągacze na rzepa. Kupilem je jako zapasowe rękawiczki do jazdy np. w deszczu żeby nie potrzebnie nie niszczyć moich rękawic. Wprawdzie używam ich okazyjnie, ale sprawują się do tej pory doskonale. Zapuszcze popołudniu foto.

 

A co do jedzenia z LIDLa to jem czasami i żyje.. Fakt, że nie niektóre produkty są mega low-costowe, ale można tam kupić tanie, dobre i smaczne produkty. No tak..ale to taki off-topic trochę i dlatego takim kolorkiem. Więc kończe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcony postami, udałem się dziś do najbliżej mnie położonego Lidla, w celu naocznego przekonania się co warte są te motoartykuły, lecz w sklepie tym nie spotkałem NICZEGO, co byłoby choć pośrednio związane z motocyklami. Oprócz spożywki, ylko graty do rowerów, jakieś torby, buty i inny chłam, ale cywilny. Nic dla moto. Czy ktoś wie, który z warszawskich Lidli ma choć cokolwiek z asortymentu moto??

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa lata temu kupiłem z Lidla rękawice za 30pare złotych i co śmieszniejsze w marcu byłem na Motobazarze w Poznaniu i widziałem indentyczne za 100 :lol: W czwartek pójdę obejrzec te rzeczy, chciałbym kupić ocieplacze na kolana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie ktoś obrabia magazyny lidla, bo widzialem już te rzeczy wystawione kilka dni temu na allegro: np. wspomnianego tankbaga, zdaje się, że również interkomy, rękawice i ocieplacze na kolana :)

 

oczywiście ceny jakby nieco wyższe... jak ktoś ma lidla obok siebie, to może zaszaleś i pohandlować 8)

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem pierwszym klientem u mnie w Lidlu :) Kupiłem sobie ocieplacze na kolana. Trzeba będzie je niedługo przetestować. Oglądałem kaski, niestety nie mogłem założyć żadnego bo rozmiary tylko S i M. M powinien mi pasować ale jakieś małe wypadają, a wykonanie nawet nawet jak za tą cenę. Fajne też są tankbagi. Gdybym miałinny motocykl to bym sobie kupił. Co zauważyłem: koleś podszedł, wziął dwa kaski (nic nie mierzył) i kilka ocieplaczy na kolana, pewnie to jakiś handlarz - za pare dni bedzie sprzedawć nakolanniki za 50 a kaski za 250zł :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też skoczyłem do Lidla. U mnie były normalnie dzikie tłumy niczym w Otwarciu Hipermarketu Ani Mru Mru :) Z kumplem sprawdziliśmy wszystko co tam mieli. Miałem kupić kominiarke, ale wyglądała jak worek na ziemniaki, albo na trampki. Za to nabyłem tankbag. Za 55 zeta wygląda bardzo dobrze, jest całkiem funkcjonalny także przyda się na wypady. Kask rozmiaru M za nic nie chciał wejśc na moją głowę. Ogólnie z tego co widziałem to najczęściej brane do koszyków były pasy nerkowe i nakolanniki. Reszta okazjonalnie.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja poczekam aż przecenią te produkty :lol:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zakupilem interkom i tankbag.

Tankbag OK al magnesy nie powalają na kolana za to nawet pasuje do mojego Draga.

A co do interkomu to w miare porzadnie wykonany, przetestowalem na sucho, do tego zewnetrzne zrodlo dzwieku - tez dziala - nic dodać, nic ująć.

Jeszcze tylko z moim plecaczkiem test musze zrobic ale to dopiero w sobote.

 

 

Pozdrawiam

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, teraz biznes: w związku ze sprawdzeniem tankbaga i pozytywnymi ocenami mam prośbę do tych, co to mają tego cholernego (oferta regionalna, też mi coś) lidla pod nosem: mogę kogoś poprosić o zakup tankbaga?

optymalnie osoby z własnym kontem bankowym, żebym nie musiał gonić po pocztach z przekazami

nie muszę dodawać, że "pomocna dłoń" może liczyć na rekompensatę w postaci keffirku :lol:

 

ewentualnych chętnych do pomocy poproszę o wiadomość na priva

 

TIA

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...