Skocz do zawartości

pierwszy raz zakochalem sie w Hondzie...:o a teraz w zx6r ;)


Rekomendowane odpowiedzi

dotad lubilem suzuki, a ostatnio bardzo polubilem yamahe bo planuje zakup r6, nigdy za bardzo nie podobaly mi sie cbr600, ale dzis wstawiajac artykul z opisem nowej cbr'ki http://www.scigacz.pl/index.php?document=610 lekko zmieklem , ze Honda technologicznie rzadzi to wiedzialem, ale ta nowa 600tka jest, dla mnie pierwszy raz.. PIEKNA 8O 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ddocument=610 lekko zmieklem , ze Honda technologicznie rzadzi to wiedzialem, ale ta nowa 600tka jest, dla mnie pierwszy raz.. PIEKNA  8O  8O

 

masochista i zdrajca. Honda, a fe! ;-) Nowe zx6 i tak stylistycznie rzadzi, a przy tym nie ma byc juz tak bezkompromisowe jak model '03, bardziej "user-friendly". Chociaz faktycznie, ta cebra w porownaniu z poprzedniczka to nawet ladna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sliczna :oops: ale dla mnie za wysokie progi... nie wykorzystalbym nawet 50% jej mozliwosci... wiec szkoda by bylo meczyc maszyne stworzona do tego by byc dzika :twisted: (a poza tym i tak mnie nie bedzie nigdy stac :) )

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nowa hondzia jest sliczna ale i tak kawa zaczyna pokazywać pazury... !! nowy ZX-6R stylizacją chyba narazie wygrywa oczywiscie wg. mnie... Widze ze wyscig zbrojen nabrał ogromnego tepa własnie dzieki kawie która przez ostatnie dwa lata wypuściła motocykle bedące klasa samą dla siebie... czekam na efekty i ciesze sie że "Kawa is back" ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawde powinni napisac honda is back a nie kawa is back bo poprzednia honda miała najsłabszy silnic z klasy supersport - 105KM teraz 120 - to znaczaca poprawa. Chociaz mam zx-6r ze 118 konnym silnikiem chciałbym porównac te nowe 130 pare koni w kawie 2005 rok. Masy jej ciut przybyło bo jest cięższa o 2 kilo od mojej, ale kucy również więc ciekaw jestem jak sie bedzie to sprawować. Wracajac do hondziny z 2003 roku motor bardzo mi sie podobał stylistycznie, jednak po ustawieniu sie z R6 117KM moglem ogladac caly czas zadupek mojego kumpla co nie było milym widokiem. Kawa 2003 rok jest naprawde lepszym motorkiem niz honda z tego samego okresu, minusem tego motocykla jest typowa sportowa / niewygodna/ pozycja kierowcy w wyniku umieszczenia stelarza pod duzym kątem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiecalem wiec prosze ;) wlasnie wrzucilem cieply opis nowej kawy zx6r dla porownania z hondzia ;)

 

http://www.scigacz.pl/index.php?document=650

 

jak sie uda to na wiosne moze uda nam sie wziac na weekend wlasnie nowa cbrke i zx6 i pojezdzic po polsce testujac, potem podzielimy sie dlugimi opisami i wnioskami z takiego porownawczego testu na pewno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...