Skocz do zawartości

pierwszy raz zakochalem sie w Hondzie...:o a teraz w zx6r ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy jak poprawili ta CBR600RR bo model 2003/2004 to nieporozumienie,jezdzilem nim i szczerze mowiac poza hamulcami i wygladem CBR600F3 jest lepsza 8)

 

Co do klasy 600:do tej pory rzadzil GSXR600 ale teraz raczej nowa Kawa bedzie the best. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Richie domyślam sie ze chodzi o test porównawczy z ostatniego numeru Fast Bike'a ktróry wysyłałem Igle...

 

Jako autor tekstu podpisany jest Tomek Serafin czyli niejaki "Prezes"- naczelny Fast Bike'a.

 

Namiary na redakcje to:

 

Fast Bikes Polska

ul.Topolowa 1

41-404 Mysłowice

tel.(32) 318-27-23

e-mail: [email protected]

 

aha- zapomniałem dodać... jak chcesz to podaj mi swój mail to podesle Ci fotki tego całego artykułu(nie mam skanera ale da sie na nich spoko wszystko odczytać i zobaczyć) które dostał odemnie Igła to sam zobaczysz co i jak...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, mam juz scana, sprawa niestety robi sie powazna, dam znac co sie okazalo, dzieki chlopaki za sygnal, nie moze byc tak, ze ktos pisze x godzin x dni artykul, a ktos drugi kopiuje wkleja, podpisuje swoim nazwiskiem i bierze za to kase sprzedajac gazete, bez zgody autora ani spytania sie nawet, wiec na pewno tej sprawy tak nie zostawimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda...

Ja nie przecze że lubie tą gazete(bo to jedyne sensowne pismo na Polskim rynku na obecną chwile...) ale po takich akcjach naprawde nabieram mieszanych uczuć...

Przykra sprawa i naprawde zachowanie bardzo nie fair.

 

Daj znać koniecznie jak to wszytko sie skończy bo ciekaw jestem bardzo co mają do powiedzenia(i czy cokoliwe sensownego mają na swoje usprawiedliwienie...:roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jestem za!!:);)

A tak serio to wątpie żeby z tego jakakolwiek kasa była możliwa do uzyskania w ramach odszkodowania w naszym dziwnym kraju...

Jesli przeproszą,sprostują wszystko itd. to już będzie całkiem nieźle jak na nasze realia...:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja też się wypowiem na ten temat.

Chwalić można każdy motocykl ale najpierw trzeba sprawdzić jego osiągi na torze wyścigowym.

Może ktoś zajrzy na stronę mistrzostw świata SSP 600 z przed dwóch lat, z ubiegłego roku a może i z tego roku i sprawdzi jak śmigają cudowne Kawasaki i wyprzedzają CBR600RR.

Podyskutujemy?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Piotrek dobrze wiemy ze te motocykle z toru tylko wygladaja na seryjne.

Mozna zrobic test na torze ale calkowicie seryjnych motocykli,wtedy to juz 600RR mialaby baaaaaaardzo ciezko wygrac :)

 

Ducati tez swieci triumfy na torze a w zwyklej eksploatacji dostaje ostro w dupe od japonczykow :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W SSP600 ilość przeróbek jest ograniczona.

Wszystkie motocykle w tej klasie mogą to samo i tak samo przerabiać.

Tylko to trza umić zrobić a druga sprawa to nie wszystko złoto co się świeci.

Są testy motocykli szosowych też , tylko zależy kto je wykonuje i kto mu za to płaci np. Dziawer i ŚM + Dealer BMW itd.

Wiem że nie możesz pisać dobrze o Hondzie bo pójdziesz bez premii a ja od kilku lat zbieram gazety z testami motocykli.

Dlatego pracuję tam gdzie pracuję. :lol:

Pozdrowienia dla ekipy Angela.

Ps. a sprawdzałeś Angel wyniki ?

I co ?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ze do Hondy to ja nic nie mam,buduje super motocykle ale akurat moim (i nie tylko) zdaniem 600RR niezbyt im wyszedl,zwlaszcza charakterystyka mocy silnika.I nie biore opini z gazet tylko z wlasnego doswiadczenia bo jezdzilem troche w tym sezonie na takiej i mnie bardzo rozczarowala.Zreszta zapytaj Juniora,tez nie byl zachwycony 600RR jak nia pojezdzil,tez mu bardziej odpowiadal zwykly model 600F :)

 

Podobno na ten rok poprawili ta charekterystyke mocy ale Kawa z moca 130KM (136 z Ram Air) i tak chyba pozamiata w klasie 600,nie ma sie co oszukiwac. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra dyskusji ciąg dalszy :

Pan naczelny gazety motocyklowej napisał że ładny tylko wtrysk tak sam jak w Hondzie , tłumik taki sam itd.

Kopie zawsze były tańsze od oryginałów

45.000 ZX6R

48.900 CBR600RR

tylko dlaczego taka mała różnica ?

A te 130 kM to najpierw muszę zobaczyć na hamowni.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45.000 ZX6R

48.900 CBR600RR

tylko dlaczego taka mała różnica ?

 

Bo to nie kopia :)

 

A co do mocy to tez czekam na wyniki z hamowni ale znajac Kawasaki to wyniki beda pozytywne bo Kawy nigdy nie mialy problemow z moca.Co innego niestety z Honda,zwlaszcza w modelu CBR929RR do czego sie nawet przyznal sam Tadao Baba,konstruktor serii RR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...