Skocz do zawartości

TRIUMPH


Dyzio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
zbyt ekskluzywny motocykl jak na nasze biedne spoleczenstwo. Ciekawe jak byla sprzedaz nowych motocykli? Pozdrawiam

 

Tu bym się nie zgodził do końca - wiele osób ma pieniądze i kupuje motocykle tylko po to, by pokazać się swoim znajomym. Gość ma kasę i kupuje Aprilię RSV Mille, choć nigdy nawet nie złoży się w niej w zakręt - chyba że w garażu jak się nie podeprze i moto na niego upadnie :?

Co innego, jak ktoś odłoży pieniądze i kupi motocykl z duszą. Do tej grupy zalicza się właśnie Dyzio. On kupił "ekskluzywny", jak powiadasz, motocykl nie po to, by się nim chwalić kolegom, stawiając grata w salonie obok telewzora, ale żeby się samemu nim cieszyć. On kocha ten motocykl i wcale nie było dla niego ważne, ile kosztował. Czy taka postawa jest dziwna, jest niezdrowa, bo społeczeństwo mamy biedne?

Otóż nie. taka postawa nazywa się prawdziwym motocyklizmem :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie napisałeś Dominik :oops: :oops:

Może mam trochę zajoba na tym punkcie, ale co zrobić. Mimo, że "angoli" nie lubie (w sensie ludu pracującego oczywiście), to wszystko co związane jest z moim motocyklem czyli strój, gadżety musi dla mnie mieć "union jacka" lub coś w tym rodzaju :lol: :? Na samym motocyklu jest z 5 "union jacków" :lol: 8O Po prostu jestem taki gadżciarz. Zresztą Dominik ma też z kilka napisów w stylu "desmo". Te maszynki po prostu to lubią (zresztą nie tylko te ;) :) )

Fajnie mieć zajoba :!: :!: :!:

Pozdro

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Taaa' date=' przewrócił się na parkingu :wink: Dziwne' date=' jak te motony się przewracają na parkingu... Może dlatego, że jak stoi, to się łatwiej wywraca? ...[/quote'']

 

Cześć!

Jeżeli chodzi o wywracanie to raz mi zdarzyła się taka historia...

 

Potwierdzam, triumfy potrafią się wywracać złośliwie. Ja się tej zimy wychrzaniłem po zatrzymaniu na lodzie. Taki byłem szczęśliwy, że mi się udało zatrzymać, a zaraz potem noga mi odjechała... oczywiście lewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam a co mozecie mi napisac na temat triumpha Speed Triple t301. Strasznie sie na niego napalilem ale nic na necie nie moge znalezc na temat osiagów spalania itd. mam juz 1 moto 3 cylindrowe(yamaha xs750) i mam ochote na 2 :D 3 cylindrowe. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a co mozecie mi napisac na temat triumpha Speed Triple t301. Strasznie sie na niego napalilem ale nic na necie nie moge znalezc na temat osiagów spalania itd. mam juz 1 moto 3 cylindrowe(yamaha xs750) i mam ochote na 2 :D 3 cylindrowe. pozdrawiam

Zapytaj Jacka, nick vx800, on ma trypla. Nie wiem tylko, czy t301.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Motocykle Triumpha to świetne maszyny pod wieloma względami. Oczywiście nie ma się tu co na siłę przekonywać ale ja i tak napisze co mnie tak urzekło w tych motocyklach.

 

Zamiast nazywac je ekskluzywnymi nazwałbym je po prostu wyjątkowymi w sensie mało spotykanymi.

W sumie cenowo nie są tak straszne w porównaniu do konkurencyjnych modeli a to że ich jest mało wynika tylko z tego powodu że mało ich importowano z zachodu w postaci używek.

 

Faktem jest, że nowy Triumph dopiero od kilku lat zdobył zaufanie klientów i sprzedaż motocykli ciągle rośnie. Odrobinę starsze modele były u nas mało znane a dziś mamy dostęp do salonów Triumpha niewiele gorszy niż do salonów Japońskich motocykli.

 

Mi bardzo podoba się odmienność Brytyjskich motocykli zarówno pod względem stylistyki jak i silników. Uważam że nowa Daytona 675 to po prostu dzieło sztuki – motocykl jest dopracowany w każdym szczególe i mógłbym się w niego wpatrywać godzinami mimo tego że nie jestem fanem tego typu motocykli.

 

Speed Triple jest chyba klasą samą dla siebie i nie ma innego motocykla w tym stylu z tak długoletnią tradycją.

 

Osobiście wybrałbym Jjednak Bonnewilla Scramblera – miałem okazję zrobić parę kilometrów tym motocyklem i byłem po prostu zachwycony tym jak jeździ i jak wygląda.

Kto wie jak mój misterny plan się powiedzie to może niebawem będzie na forum dwóch posiadaczy Triumpha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze nie bede zbyt orginalny ale tez mam triumpha tylko plastikowego :bigrazz:

 

ale triumph tp triumph ;)

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...