Skocz do zawartości

wjazd w teren - do lasu: legal czy nie?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chłopaki mają tyle kasy że mają to w 4 literach to po pierwsze :D

 

po drugie myślę że dobrzy adwokaci+nieudolna policja zrobią swoje :D

 

martwi mnie że w internecie polują takie kapusie :(

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez jedzimy po szlakach, wystarczy aby prowadzil ktos z głową na karku i zwalnial tam gdzie widocznosc jest mniejsza niz droga hamowania, zresztą nawet jak my turysty nie widzimy, to on nas slyszy i korona mu nie spanie jak zrobi dwa kroki na pobocze

 

najlepiej jest w pochmurno-deszczowe dni, wtedy ciezko spotkac turyste, a jak juz sie spotka to wiekszosc jest nastawiona pozytywnie, lepiej tez unikac niedziel,

 

poza tym jakiez to szkody robi nawet 6 motocykli przy ciagniku 4x4 targającym 2 tonową kłodę po zrywce? od rana do nocy tą samą drogą...

 

biją pianę patafiany, zresztą gazeta wyborcza i wszystko jasne

Edytowane przez jjank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.legalnyoffroad.pl/ Strona z drogami leśnymi gdzie można jeździć. Moje okolice w artykule są hehe. Taka jest prawda, że coraz gorzej jest jeździć, tyle nowobogackich buraków nakupiło sprzętu i szpanuje, że tego się wyobrazić nie da. Pamiętam jak 5 czy 6 lat temu jeździłem po górze Chełm(Myśłenice) na rowerze to spotkałem maks jeden czy dwa motory, a teraz to spotykamy grupy po sześć, siedem motocykli wciągu godziny. Teraz gdy jeżdżę na motorze to staram się wybierać trasy, pomijające szlaku lub jeżdżę po okolicy bo terenu górzystego mam pod dostatkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motory im przeszkadzają, a co ten ku*wa ciągnik tam na filmiku robi? Jego jedno koło zrobi większy ślad niż 5 motocykli, więc niech się cmokną. Jesli chodzi o chłopaków z Krzeszowic to wyjdą z tej opresji bez szwanku , zobaczycie :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wszystko jest dla ludzi ...oprócz kultury i zdrowego rozsądku.

Kiedyś można było przejechać i ludzie reagowali normalnie i życzliwie, teraz nie trzeba być motocyklistą, wystarczy mieć motocykl.

W ogóle nie zajmowałbym się tematem "goście z filmiku, goście z filmiku" . Temat dotknie wszystkich i tyle :(.

Po co takie filmiki na Yt :) ?

Doczekamy się tego, ze na własne życzenie nie będzie można (nie pisze o przepisach) wyjechać za siatkę!

Trial będzie lekarstwem :)? Mnie to nie przeszkadza, ale zanim się inni przekonają?

_______________________________________________________________________

Sumomoto

_______________________________________

 

www.sumomoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda po szlakach to wiocha na maksa.

Dziękuję za uwagę.

 

Bzdura. Jadąc po szlaku(i nie tylko górskim) nic się praktycznie nie niszczy bo jest wydeptany. Wszystko jest dla ludzi, nie można rezerwować przyrody i zabawy jedynie dla pieszych wędrowców.

Oczywiście wyłączając z tego parki narodowe.

Edytowane przez Songo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

"Lasy Państwowe" zawłaszczyły kawał Polski na własność. Ciekawe jak to jest z ta konstytucyjna własnością wszystkich polaków.

Przeczytajcie ustaę, a dokładniej definicje "lasu". Dla mnie sprawa jasna, są lasy do których wjeżdżać można bo z definicji ustawowej nie są lasami.

Anyway, po szlakach pieszych staram się nie kręcić. Po ch..j denerwować ludzi w tym różnych flustratów i ortodoksów. To prowadzi do dalszych restrykcji i złośliwości. Tisze jedziesz dalsze budiesz.

Jest stareńka zasad wypracowana ponad pół wieku temu w Anglii: "...jedź tak by nie zostawiać śladów i robić jak najmniej hałasu..."

Tyle, że w czasach gdy pokazać się znaczy więcej niż być jest nie rozumiana.

 

Pozdr

rr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rrolek, to dużo prawdy jest. W Polsce często "męskość" nie odpuści na szlaku przy ludziach, na drodze świeżo ubitej pod kostkę itp.

 

Znam kogoś kto spaceruje po górach na piechotę z plecakiem z harcerstwa, a mógłby kupić naraz polskich importerów wielkiej czwórki.

Chodzi na piechotę bo lubi a nie dlatego, ze go nie stać!

Osobiście uważam że trzeba umieć dojrzeć i współistnieć w społeczeństwie.

Nie każdy wie ile to jest 30cm i tyle. potem to rekompensuje w głupi sposób.

 

Co do angielskich zasad, to cała prawda. Tam wymyślili trial, cisza, spokój, całe rodziny bawią się w lesie na motorkach śladu praktycznie nie ma, a wjeżdżają w takie miejsca, że crossówka z wielkim hukiem nigdy tam nie wjedzie.

Ja jestem dobrej myśli. wszystko się w końcu unormuje.

_________________________________________________________________________________

SUMOMOTO Motocykle

_______________________________________

 

www.sumomoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

ja jestem za poszanowaniem prawa spacerówiczów, i skoro nie latamy w parkach i po alejkach to nie latajmy też po szlakach.

a po za tym to zawsze staram się lecieć tak aby przeszkadzać jak najmniej, zwalniam jak widzę ludzi, i raczej uprawiam turystykę offroadową na nie upalanie w lesie jednej górki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy.Prawda jest taka,że nigdzie nie traktują moto cross-enduro przyjaznie.Niestety.Trzeba zakładac kluby-stowarzyszenia promowac lokalnie swoje hobby.Znajomi z Iławy tak robią z tego co wiem,i wychodzi im to na dobre.Jak ktos kocha swoją off-pasje,to żaden problem sie skrzyknąc i zrobic cos dobrego,żeby was zauwazyli.Taka moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Jadąc po szlaku(i nie tylko górskim) nic się praktycznie nie niszczy bo jest wydeptany. Wszystko jest dla ludzi, nie można rezerwować przyrody i zabawy jedynie dla pieszych wędrowców.

Oczywiście wyłączając z tego parki narodowe.

 

ja piernicze gratuluje rozumu

pewnie jeszcze jak zobaczysz ludzi to dopiero dajesz popis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja piernicze gratuluje rozumu

pewnie jeszcze jak zobaczysz ludzi to dopiero dajesz popis

 

No pewnie, daje jeszcze na kolo i tak przez kilometr dopóki mnie widać. No i oczywiście na pustym wydechu co by pamiętali o mnie jak już stracą mnie z oczu.

Ty tak nie robisz? :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...