Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, lysy76 napisał:

I kamerki. Duuużo kamerek.

zostać królem wyświetleń...

Oglądałem parę filmów z popularnego kanału. I taka myśl się nasuwa.

Niektórych sytuacji można było uniknąć. Wystarczy zdjąć nogę z gazu, nie dopuszczać do podbramkowych sytuacji byle zaistnieć w internetach.

Niestety technologia nie eliminuje idiotów. Tego jeszcze nikt nie wynalazł 😁

9 godzin temu, lysy76 napisał:

Życzę powodzenia.

Mam nadzieję że zdąży powiadomić  przez aplikację o nadchodzącym fakapie.

 

Taa zepsuje mi sie wyjeżdżając z salonu.

Co roku jeździmy w kilka motocykli na kilkudniowe wypady. Zgadnij które motocykle sprawiają najwięcej problemów?

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmniej zadbane.

Ludzie którzy kupili nówki i czekają miesiącami na gwarancyjną  diagnozę lub naprawę to też fikcja?

Akcje serwisowe tych "dopracowanych cacuszek" to jak nazwiesz?

Bo ja zwyczajnie: chęcią wypuszczenia produktu przed konkurencją, byle 3 centy zysku było. A potem się zobaczy.

https://www.onet.pl/informacje/smoglabpl/dla-zysku-zatruli-miliony-ludzi-w-polsce-tez/0szg94k,30bc1058

Edytowane przez lysy76

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Tommo napisał:

Niestety technologia nie eliminuje idiotów. Tego jeszcze nikt nie wynalazł

Technologia nikogo nie eliminuje ale idiotom pomaga udawać że nie są takimi

20 minut temu, Tommo napisał:

Co roku jeździmy w kilka motocykli na kilkudniowe wypady. Zgadnij które motocykle sprawiają najwięcej problemów?

to nie ma znaczenia . i tak busy czuwają w pobliżu 😉

Nie ma to jak kupowanie dużego turystyka w stylu GSa na wyjazd 500 km raz w roku 😉

kapitalny pomysł

Coś jak kupowanie dużej terenówki bo do domu mam 50 m po szutrowej drodze 😉 

 

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, lysy76 napisał:

Najmniej zadbane.

XTZ750 kupiona jako perełka, Ori stan, po pełnym serwisie u "najlepszego" speca. Piątego dnia odpalała na jeden gar tak już świece zasyfiło. Spalała 8 l przy spokojnej jeździe. Tak to nie wina motocykla ale ja wolę unikać takich sytuacji. 

Nie znam nikogo komu by nowy motocykl nawalał. Zdążają się pierdoły ale bardzo rzadko.

FB_IMG_1630227546358.jpg

Godzinę temu, kiler napisał:

 

Nie ma to jak kupowanie dużego turystyka w stylu GSa na wyjazd 500 km raz w roku 😉

kapitalny pomysł

Coś jak kupowanie dużej terenówki bo do domu mam 50 m po szutrowej drodze 😉 

 

Ale o kim teraz piszesz bo nie wiem jak mam się do tego odnieść? 

Mnie ani grzeje ani ziębi czym kto jeździ i co mu odpowiada. Chce niech kupuje Boss hossa i jedzie na Bajkał. Interesuje mnie i tym się zajmuję co wybrać dla siebie bo odpowiedniego.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, przemek96 napisał:

Odnośnie autonomicznych pojazdów powiedz Tommo co taki pojazd wybierze gdy nagle pieszy wyskoczy na drogę? Wjedzie do rowu, czy rozjedzie pieszego? To nie jest moje pytanie- Clarkson je postawił kilka lat temu...

Gwałtownie zahamuje maksymalnie efektywnie a przed zderzeniem odpali poduszkę w przednim zderzaku, żeby zminimalizować obrażenia. Jedno jest pewne. Wcześniej zareaguje niż zrobiłby to człowiek.

6 godzin temu, lysy76 napisał:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
LIVE
 
An error occurred. Please try again later
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tap to unmute
Learn more
 
 
Advertisement
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tommo

Ułatwiać, nie zastępować.

Dla mnie prowadzenie pojazdu to frajda. I autonomiczne pojazdy nie są  dla mnie.

Jak chcę książkę poczytać, to hamak lub fotel.

Autobus, pociąg tam sobie możesz dospać, doczytać czy napić się piwa.

 

Klikasz guziczek i masz zwykłe auto. Wracasz z imprezy po piwku odpalasz autopilota i bezpiecznie bez stresu dojeżdżasz do domu. Komu to przeszkadza?

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Od razu wyjaśnię, że NHTSA, która informuje o braku na rynku amerykańskim (i w ogóle) samochodów zdolnych do jazdy autonomicznej, wie o istnieniu aut marki Tesla i o tym, że za dopłatą użytkownicy tych pojazdów mogą korzystać z funkcji Autopilota. Cytowany wyżej komunikat rzecznika NHTSA (amerykańskiej Narodowej Administracji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego) pojawił się właśnie w kontekście śledztwa w sprawie serii wypadków z udziałem Tesli, w których w chwili zdarzenia włączony był Autopilot. Śledztwo ma wykazać, czy Autopilot jest częściowo bądź całkowicie odpowiedzialny za spowodowanie tych zdarzeń.

 

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/tesla-koniec-eksperymentu-z-autopilotem/qf5m263

 

Tu masz cały artykuł

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nie bardzo się chce tłumaczyć człowiekowi który uważa że elektronika w samochodach się nie psuje że jednak tak nie jest do końca 😉

Kupi sobie taki psa -robota i będzie z nim na spacery chodził 😉

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz cierpliwości. Pierwsze śmigłowce też notorycznie spadały. 

53 minuty temu, kiler napisał:

Mi tam nie bardzo się chce tłumaczyć człowiekowi który uważa że elektronika w samochodach się nie psuje że jednak tak nie jest do końca 😉

I nie musisz bo tak nie uważam 🙂

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tommo napisał:

Gwałtownie zahamuje maksymalnie efektywnie a przed zderzeniem odpali poduszkę w przednim zderzaku, żeby zminimalizować obrażenia. Jedno jest pewne. Wcześniej zareaguje niż zrobiłby to człowiek.

Klikasz guziczek i masz zwykłe auto. Wracasz z imprezy po piwku odpalasz autopilota i bezpiecznie bez stresu dojeżdżasz do domu. Komu to przeszkadza?

Wystarczająco dużo widziałem awarii różnych linii produkcyjnych, by nie wierzyć do końca, często zdublowanym, czujnikom.

 

Jak jadę własnym pojazdem to nie piję.

Jak będzie pite to mam kierowcę lub taksówkę.

 Jak ktoś ma z tym problem, to nie powinien posiadać kalendarza.

Nawet jeśli bywam w krajach gdzie dopuszczalna jest wielokrotność polskiego stężenia. Koniec.

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lysy76 napisał:

Wystarczająco dużo widziałem awarii różnych linii produkcyjnych, by nie wierzyć do końca, często zdublowanym, czujnikom.

 

Jak jadę własnym pojazdem to nie piję.

Jak będzie pite to mam kierowcę lub taksówkę.

 Jak ktoś ma z tym problem, to nie powinien posiadać kalendarza.

Nawet jeśli bywam w krajach gdzie dopuszczalna jest wielokrotność polskiego stężenia. Koniec.

A ile widziałeś wypadków z winy człowieka? To właśnie człowiek jest najbardziej zawodnym elementem w zachowaniu bezpieczeństwa na drodze.

To teraz nie będziesz musiał zabierać kierowcy, odmawiać sobie napicia się piwa etc.

Ile jest wypadków zaśnięcia za kierownicą? W tym przypadku kierowca zamiast się męczyć, walczyć ze snem, wyciąga jaśka z bagażnika, robi słodką drzemkę a samochód go wiezie gdzie zaplanował. 

Nie rozumiem o co ten lament?

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...