Skocz do zawartości

propozycja-zlot u michuja 1.08.20


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt mogłem się domyśleć, że fejk laski siedzą na FM i kombinują jak tu wydymać michoe na starego kłada i kibla wartego kilka stówek. Chociaż podróż z Poznania czy Płocka by się zwróciła. Stary daj spokój. Zrobiłeś spota (kiler, już pamiętam), bawiliście się dobrze i niech tak zostanie.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już chłopakowi spokój szacunek że mu się chciało cokolwiek robić ,kto miał być to był i tyle po co się wypowiadają nieobecni co do tych dwóch dziuń to też uważam że ktoś sobie jaja robi i misiek ma racje olewając je w taki sposób bo faktycznie nie wiadomo kto po drugiej stronie siedzi....

Chłopak ma swój styl wypowiedzi i bycia i nie każdemu on widać pasi nie znam człowieka ale wydaje się oki może na następne party wpadnę choć trochę km mam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, przemek96 napisał:

Bardziej chodziło o nasze sprzęty...

on serio jest za tęmpy żeby zatrybić 😄 napisałem 3 motocykle warte 100k a on pisze o quadzie , ja się odcinam od dyskusji z nim bo serio to nawet nie mój poziom 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, farmi napisał:

 co do tych dwóch dziuń to też uważam że ktoś sobie jaja robi i misiek ma racje olewając je w taki sposób bo faktycznie nie wiadomo kto po drugiej stronie siedzi....

 

Plis...tylko nie dziuń...zniese wiele ale nie to...😂

Co zrobiła Rejwen czy Grass czy Nerka czy inne, że stały się autentyczne...były kartki też potrzebne? Bo nie kumam...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Agnes85 napisał:

Plis...tylko nie dziuń...zniese wiele ale nie to...😂

Co zrobiła Rejwen czy Grass czy Nerka czy inne, że stały się autentyczne...były kartki też potrzebne? Bo nie kumam...

 

Hehe na to wygląda. Pokaż fotkę z kartką papieru i możesz wpadać na zlot, motocykli nie pokradniesz. Ja pie**ole...kabaret.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, Agnes85 said:

Co zrobiła Rejwen czy Grass czy Nerka czy inne, że stały się autentyczne...były kartki też potrzebne? Bo nie kumam...

Wtedy jeszcze nie musiały bo michauek kochał wszystkie a teraz się focha 😄. SKS

Ale zdradzę Ci tajemnicę - michauek nie rządzi forum więc proponuję olać 😉

Edytowane przez Limo

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michoa, nadajemy na różnych falach, bo Ty bywasz irytujący, a ja upierdliwy. Ale zgłaszam chęć przyjazdu na następną imprezę. Na indywidualne zaproszenie, rzecz jasna, bo ja wymagający w tej kwestii jestem, i moje przerośnięte ego nie zniesie widoku Twojego focha, gdy wbiję się znienacka, a Ty się doliczysz, że ja to ja, a nie Kamilacośtam i brodę mam dlatego, że byłam lekkoatletką w reprezentacji narodowej NRD. Tak że ten...

Nie musisz skakać z radości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Agnes85 napisał:

Plis...tylko nie dziuń...zniese wiele ale nie to...😂

Co zrobiła Rejwen czy Grass czy Nerka czy inne, że stały się autentyczne...były kartki też potrzebne? Bo nie kumam...

 

Z Rejwen i Nerką się spotkał na żywo, a Grass była przed nim na forum, więc może uznał, że prawdziwa 😉 W sumie to do Piguły sam się wybrał, Natkę poznał w Wawie. Kurde Michoa Ty znasz wszystkie forumowiczki! Agnes zaproś go to przyjedzie 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, przemek96 napisał:

Z Rejwen i Nerką się spotkał na żywo, a Grass była przed nim na forum, więc może uznał, że prawdziwa 😉 W sumie to do Piguły sam się wybrał, Natkę poznał w Wawie. Kurde Michoa Ty znasz wszystkie forumowiczki! Agnes zaproś go to przyjedzie 😁

To on im zaufał...czy one jemu...😂 sądząc po tym co pisał kilka postów wcześniej... dobra skończmy ten temat. Impreza udana dla obecnych więc luz. W domu napewno takiego spędu nie zrobię, u kumpla jeden jak się jeden nawalił to całą boazerii zdarł bo słyszał kornika więc wisz...zna się ten klimat...o wylatujących drzwiach przez okno nie wspomnę...jak Grizzly wspominał w domu kameralnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rejven była od początku forum od kiedy pamiętam w ciul czasu pozatym ja spotkałem się z nią w sumie przypadkiem ( urodziny chudej ) a nie że romans ( niestety  szemek był pierwszy 😞  )

nerka napitalała swoje foty od świtu do nocy , też zanim pierwszy raz się do niej wybrałem to chyba rok gadania był ( bo 2x mnie wystawiła 😄 ) no i dzwoniła do mnie 50x dziennie przez jakiś czas a dupa czy nogi w formie zdjęcia były na wyciągnięcie ręki 😄

grass nigdy w życiu nie widziałem , nie znam osobiście 😄

karolina ( chuda) pierwszy raz to były jej urodziny w warszawie , mało tego wielu pewnie pamięta że ja do niej strzelałem ciężkim fochem długo i sam nie pamiętam o co ( akcja ze zdjęciem w lusterku dopiero i 20 cm gwóźdź sprawił że zapomniałem o co mi w sumie chodziło 😄  )

piguła też jest ( była ) na forum sporo dłużej odemnie , kiedyś dużo pisała lansowała się dziarami i swoim wyglądem więc generalnie budziła zaufanie że istnieje 😄

jaki był pierwszy raz z natką szczerze nie pamiętam 😄 

ale szemek ma racje zawsze była ostrożnośc i to ja jechałem w 2 koniec Polski albo przy okazji , wszystkie tu wymienione to dobre dupeczki a jednak żadnej nie zaprosiłem na chatę na pierwszą randkę , więc ci*a nie może zasłaniać zdrowego rozsądku

 

chodziło o bezpieczeństwo ludzi na zlocie , bardzo słabo bym się czuł jakby się rano okazało że nie ma buella i triumpha ( hadek adama strzelam że AC i przeciwkradzieżowe ma aczkolwiek też h*jowo bym się czuł jakby zniknął 😄  ) , pozatym pewnie byłbym pierwszym podejrzanym że wszystko ustawiłem   ) 😄 

 

57 minut temu, przemek96 napisał:

Kurde Michoa Ty znasz wszystkie forumowiczki

nie wszystkie 😞

nigdy fomdruma nie widziałem osobiście coś tam nieudolnie podbijałem , ale za daleko było i to był już okres po paru koszach więc średnio mi się chciało

grass nie widziałem

nie widziałem karoliS , pauliS chyba ( siostra ?  ) ryby,  była jeszcze taka z obłędnymi nogami barbieDT co się ziomy z enduro śliniły jak wkleiła fotę z nogami przy DT -16 czy 17 lat siksa a z 1.8m wzrostu miała , nogi do kaloszy ideolo ze 4 browary myusiałbyś wypić żeby jak zaczniesz lizać od stopy to nie uschnąć zanim dotrzesz do celu 😄

nie widziałem nigdy malwiny co zaczęła od NSR , a też ostra była

nie widziałem nigdy garfi od ninjy , niwy mi ją na nk namierzył żebym mógł ocenić czy warto udawać romantyka i podbijać ( tak warto )

i pewnie miliona innych bo ja to młody szczur jestem na tym forum

 

 

w sumie jak tak się zastanowię to serio to jest jakieś wszystko zje*ane jak jincheng łoś , dupy za mną latały a ja olewałem temat , syfy na ryju , 50 kg nadwagi , kasy wiecznie niet , a na początku forum jak się najlepiej rwało to ja nawet samochodu nie miałem , a te ci*y latały zdjęcia mi wysyłały , zajebiste i bogate dupy i chciały się spotykać , serio może czas zostać jakimś tulipanem ? 

chuda niezła laska z mercedesem , na urodziny się spóźniłem , życzeń nie złożyłem , piłem na sępa , jeszcze mnie wariat odprowadzał bo bym na busa nie trafił ( nawiasem złapałem odjeżdżającego wtedy , ostatnie minuty 😄  )  kolejny raz jak u niej byłem to byliśmy przy okazji bo kumpel był po silnik w kraśniku , ona wysiada z E w kiecce weselnej i gwoździu a stoi 2 zdziwionych brudasów co się dzieje ( byliśmy po silnik do astry miał być TUR i kanał , była gnijąca astra w pokrzywach i koleś co nawet kluczy nasadowych nie miał , 3h walki w 3 typa , rozpierdolone łapy olej we włosach nawet bo jak szarpnąłem za silnik to maglownica się ruszyła i był wytrysk że kumpel potem był ulizany jak adolf H , a typo od silnika nawet do domu nie wpuścił i było mycie się w zimnej wodzie z szlaufa płynem do mycia naczyń każdy się chyba domyśla jakie były efekty ... )  i kumpel o ku*wa , mówię nie ku*wa a karolina 😄  i jakoś znajomość leciała , wcale sięnie dziwię że mnie w końcu olała i pretensji nie mam 😄

 

nerka mnie 2 x wystawiła , ale jak doszło co do czego to przyjechalimy maluchem z wybitą szybą nawaleni jak meserszmity , ja koniecznie za kolano łapałem i ryłem z niej że jest mały wku**wiony kurdupel jak ona coś tam ciężko przeżywała że gril się nie pali , rzucałem tekstami że ciepła kiełbacha jest na poczekaniu , następnego dnia byłem nieogolony w przepoconej koszuli , waliło odemnie tak wódą że szyby w aucie w upalny dzień parowały a za dupę złapałem i maka zjadłem 😄

 

czyli czas zostać tulipanem , muszę tylko złapać forum albo grupę żeby dużo mięsa było 😄

 

grizzli moje ego jest 2x większe od twojego i chyba kosza dostałeś , szansę na riplej ma staszek i kiler i ci co nie trolowali , za rok będę się ustawiał głównie pod tych co byli teraz żeby każdemu pasowało 😄

 

limo ciebie jak zawsze całuje mój ty dziubasku że czuwasz i nie powstrzymasz się od hejtu i szukania sojuszników przeciwko michuja , za rok jesteś zaproszony jako gość honorowy  z ciepłą wodą i prysznicem 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba znam więcej forumowiczek... 😀 Poza tym Rejwen jakieś 5 lat później była na forum niż Ty, nawet ja byłem później niż Ty, słabo michoa... Ale następnym razem biorę pita i busa. O i koniecznie muszę ogarnąć taki materac jak miał Adam 🤩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, michoa said:

limo ciebie jak zawsze całuje mój ty dziubasku że czuwasz i nie powstrzymasz się od hejtu i szukania sojuszników przeciwko michuja , za rok jesteś zaproszony jako gość honorowy  z ciepłą wodą i prysznicem 😄

A co ja Staszek Delikates żebym potrzebował prysznica? Już raz pokazałeś jaki z ciebie kolega to mi wystarczy 😄

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...