Skocz do zawartości

Forumowo zaręczynowo


przemek96
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czyli chłop poznany to można usunąć konto i sprzedać motor ?

to klasyczny scenariusz.

 

Niwy w moim przypadku to raczej zakup "prawdziwego" motocykla...


Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.
Albert Einstein
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Będzie jedyna słuszna Hą... :P

 

no i brawo , skąd on wytrzasnął taką babę ? gotuje , zmywa , pierze , w szpilkach na plaże , nawet golf w gazie jej nie gaśnie są jeszcze takie ?

 

moja to zawodowo się rozmnaża bez rozmnażania ale żreć robi najtańsze proste frytki z lidla ( i to to tylko w elektrycznej frytkownicy bo przewracać i pilnować nie musi , na patelni już by nie ogarnęła :D ) i kasy wydaje tyle że yuby w dupaju by na nią nie zarobił , do rejven to jak końskie do bristolu......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A tak z ciekawości.... Temat zaślubin dopięty czy jeszcze w trakcie przygotowań. Bo nie doczytałem nigdzie, że z pompą i wyciem wydechów było.

Fotek innych forumowiczów upalających swoje maszyny na ceremonii też nie znalazłem...

A w końcu @michoa też się nie pochwalił i nie wiadomo czy wyspawana figurka na torta w końcu trafiła czy czy nie... 🙂

A może już małe motorynki śmigają po drogach....? 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ochlaliśmy to przy ognisku na stacji kolejowej w nietoperku. Było z pompą 
grały takie zespoły

 

 

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale gdzie fota ślubna...?

 

Coś takiego na forum nie zdarza się codziennie...

Tekst (z fotkami ślubnymi) powinien być podwieszony na głównej, żeby zachęcać resztę.

 

Przecież to już prawie portal randkowy.

Kilka wątków jest dość blisko tego tematu... Zwłaszcza te związane z piwem... :-)

 

A jest teraz szansa, że przy takich statystykach przyciągnęłoby to inne fanki dwukołowej motoryzacji. Albo przynajmniej zachęci płeć piękną do rejestracji...? ;-)

 

Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie codziennie ale i nie raz na tym forum
No to tylko się cieszyć.
Ważne, że w te stronę, a nie w tę drugą....

Hmmm... Dalej nie wiem czy do zawarcia związku doszło czy jeszcze nie... :-D

Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej czekam na odpowiedź.

Znalazłem ten wątek i chciałbym usłyszeć jak się to ma obecnie (specjalnie nie napisałem: jak się to skończyło), bo mam nadzieję, że jednak trwa... :-)


Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, moogoom said:

A jest teraz szansa, że przy takich statystykach przyciągnęłoby to inne fanki dwukołowej motoryzacji. Albo przynajmniej zachęci płeć piękną do rejestracji...? 😉

Schemat jest ten sam od lat, rejestrują się na wiosnę, znajdują frajera i na tym się kończy ich aktywność. Zobaczysz 🙂

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...