Skocz do zawartości

Nowe auto do szkolenia


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, ilekroc byłem w Twoim kraju (także w Hamburgu, chociaż częściej tylko przejazdem do Bremy), zawsze podziwiałem kulturę jazdy, uprzejmość i generalnie pruski porządek na drodze. Więc nie wiem co się stało - czy rzeczywiście prawdziwych Niemców już nie ma i na drodze zostali sami "przyjezdni" z ich arabskim pojmowaniem przepisów ruchu drogowego (kto był np. w Kairze ten wie o czym piszę), albo pracujesz w jakiejś wyspecjalizowanej szkole jazdy, takiej...dla kierowców specjalnej troski. Niby nam w Polsce podobno daleko do kultury jazdy zza zachodniej granicy, a jednak nie znam żadnego instruktora (co prawda znam tylko kilku), który tak często uczestniczyłby w kolizjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ilekroc byłem w Twoim kraju (także w Hamburgu, chociaż częściej tylko przejazdem do Bremy), zawsze podziwiałem kulturę jazdy, uprzejmość i generalnie pruski porządek na drodze. Więc nie wiem co się stało - czy rzeczywiście prawdziwych Niemców już nie ma i na drodze zostali sami "przyjezdni" z ich arabskim pojmowaniem przepisów ruchu drogowego (kto był np. w Kairze ten wie o czym piszę), albo pracujesz w jakiejś wyspecjalizowanej szkole jazdy, takiej...dla kierowców specjalnej troski. Niby nam w Polsce podobno daleko do kultury jazdy zza zachodniej granicy, a jednak nie znam żadnego instruktora (co prawda znam tylko kilku), który tak często uczestniczyłby w kolizjach.

 

Ciesze sie, ze Ci sie podobaale jak wyzej jest jak jest i trzeba z tym zyc.

 

 

Andrzej duzo jezdze, po DE tez i jakoś na Autobahnie wiadomo czasami są wariaci ale w Miastach kulturka wiec coś jest ten teges, moze czas na emeryture?

 

 

 

Klod,

 

Autostrady to nie Niemcy - najbezpieczniejsze drogi tak na marginesie !

 

Widze, ze duzo sie nie zmienlo i dalej chcesz dokopac, wiec ponownie zapytam, co mozesz za to jak Ci ktos na skrzyzowaniu w stojace Auto wjedzie ?

 

Masz jakas rade, to dawaj, na nauke zawsze jestem otwarty ! :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spedzaj dzeinie po 10 - 11 godzin w aucie, pogadamy :icon_mrgreen:

 

Dzisiaj dokladniej obejrzalem Auto, istnieje prawdopodobienstwo, ze szkoda calkowita.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale Klod'owi by sie to nie przytrafilo, on by sie obronil :icon_mrgreen:

 

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak to tak ??

Tu KS opluwa wszystko co Polskie

Podobno jeździmy najgorzej , najlepiej się rozwalamy itp

w DE wszystko jest najlepsze , pewnie nawet zegarki chodzą dwa razy szybciej i zobacz - wypadek za wypadkiem . no patrzcie ludzie

Absy , esp itp nie pomogły ??

niemożliwe

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimno jest...

Mniej niż 15 stopni.

:)

:D - wyjebany na łopatki ;)

 

no jak to tak ??

Tu KS opluwa wszystko co Polskie

Podobno jeździmy najgorzej , najlepiej się rozwalamy itp

w DE wszystko jest najlepsze , pewnie nawet zegarki chodzą dwa razy szybciej i zobacz - wypadek za wypadkiem . no patrzcie ludzie

Absy , esp itp nie pomogły ??

niemożliwe

to na pewno Polak załadował w tył auta ;)

i na pewno jechał jakimś starym szrotem - polonezem?

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na pewno jechał jakimś starym szrotem - polonezem?

 

szkoda poloneza :(

 

ks znowu roz**bał auto ? on rozpie**ala ich więcej niż polskie sebixy e36 przez zimę.......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Nr 7 

 

tym razem szkoda calkowita. Zostalismy skasowani z kursantka przez pyerdolonego szwajcara z Basel.

 

Wlasnie wrocilem z 24h obserwacji ze szpitala.


Czuje sie fatalnie ale to pewnie poprawi co niktorym nastroj. 

🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...