Skocz do zawartości

Nowe auto do szkolenia


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak tak czytam na przestrzeni lat twoje posty, to coś dużo masz tych stłuczek jako instruktor/nauczyciel. Na pewno uczysz kursantów właściwych zachowań na drodze?

 

Staszku

 

JAk sie duzo jezdzi lub jek jezdzisz na / w ZONE 30 to masz mase przypadkow, ze ludzie wjezdzaja w Ciebie z lewej strony, bo zapomnieli udzielic Ci pierszenstwa. Ostatni wypadek ( w Poniedzialek ) wygladal nastepujaco

 

Kursantka stoi na swiatlach na pole Position. Rusza i gasi sprzeglem silnik. Sekunde pozniej gosciu wjezdza nam w doope. No i mozesz sie wypowiedziec co ja za to moge :icon_mrgreen:

 

Zasada jest prosta, gdzie drwa rabia tam wiory leca.

 

 

To je**ć taką robotę! Rzuć to w pizdu i wracaj do Polski. Tu na raty robisz góra 30-35 godzin.

 

Jonaszko,

 

wbrew tego co czytanie ( lub rozumiecie ) nie zarabiam zle i zyje mi sie, ze na waciki starcza. W PL co mialbym robic ? Na wsi kury chodowac ?

 

Zatrudnisz mnie ?

 

Ile placisz i za co ? :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby się tak zastanowić, to w pewnym wieku hodowla kur (czy gęsi lub kaczek) jawi się jako wspaniała, bezstresowa praca. Masz podobno jakieś hektary po naszej stronie granicy, przemyśl to...

Edytowane przez Staszek_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby się tak zastanowić, to w pewnym wieku hodowla kur (czy gęsi lub kaczek) jawi się jako wspaniała, bezstresowa praca. Masz podobno jakieś hektary po naszej stronie granicy, przemyśl to...

 

Staszku

 

Napewno po czesci masz racje, Problem pojawia sie, gdy po prostu chcesz wyjechac a jastes uwiazany, bo trzeba pticom zrec dac i do toalety wyprowadzic.

 

Pozatym polski rzad wlasnie mnie, ze tak powiem wydzierzawil, bo przez czesc dzialki bedzie przebiegala autostrada.

 

 

no i macant kur, to poszukiwane zajęcie i praca od zaraz. Podobno mozna dobrze zarobić. Stawki zaczynają sie od 100 niemieckich godzin

 

Jonaszko

 

macac to wole Baby, no ale kazdemu to co lubi :icon_mrgreen: :icon_razz:

 

Ales sie tych 100 godzin uczepil, no dobra niech Ci bedzie za mieszkanie place rownowartosc 120 wyjezdzonych godzin a miesiecznie pracuje ca. 180 lekcyjnych ( po 45 min ) Czyli z Twojego rachunku zyje powietrzen i tyje :icon_mrgreen:.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak uczysz że co chwila wypadek ......... to może daj sobie spokój, będzie bezpieczniej

 

Klod

 

To moze daj mi jakiegos tipp'a co zrobc aby nikt w ciebie nie wjezdzal ?

 

( wczoraj Polakowi doope uratowalem ). Chlopina sie zatrzymal, i zalozyl, ze za nim nikogo niema, wrzucil wsteczny i cofnal, na szczescie zdazylem zatrobic.

 

Chlop rece do modlitwy zlozyl i klanial sie w pas.

 

Mysle, ze nie jest tak zle skoro sie w pas klaniaja i rece skladaja jak do modlitwy. :icon_mrgreen:

 

 

 

Aaaaaa, dzisiaj Auto kupilem. oczywiscie diesel i w bialym metaliku. :icon_mrgreen: Ciekawe jak dlugo nikt w nie nie wjedzie ? :icon_mrgreen:

 

 

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej bierz nową Dacię logan.

 

:laugh:

 

Yuby

 

ale w Logan'ie to co najwyzej mozna kury chodowac, az Taki egzotyczny nie jestem, znaczy jestem ale nie potrzebny mi Symbol statutu dla niemiejecych symbolu ststutu :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

:laugh:

 

Tak uczysz że co chwila wypadek ......... to może daj sobie spokój, będzie bezpieczniej

 

Klod

 

To moze daj mi jakiegos tipp'a co zrobc aby nikt w ciebie nie wjezdzal ?

 

( wczoraj Polakowi doope uratowalem ). Chlopina sie zatrzymal, i zalozyl, ze za nim nikogo niema, wrzucil wsteczny i cofnal, na szczescie zdazylem zatrobic.

 

Chlop rece do modlitwy zlozyl i klanial sie w pas.

 

Mysle, ze nie jest tak zle skoro sie w pas klaniaja i rece skladaja jak do modlitwy. :icon_mrgreen:

 

 

 

Aaaaaa, dzisiaj Auto kupilem. oczywiscie diesel i w bialym metaliku. :icon_mrgreen: Ciekawe jak dlugo nikt w nie nie wjedzie ? :icon_mrgreen:

 

 

 

:crossy:

 

 

Pochwal się co wybrałeś.

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daję Ci 3 dni :biggrin:

 

Limo,

 

trzymam Cie za slowo !

 

Harpagan

 

zakup tego auta planowalem juz 5 lat temu, tyle, ze chcialem Mazde trche wyexpluatowac.

 

W Poniedzialek wieczorem bede znal wartosc auta i dopiero wtedy bedzie mozna mowic o cenie

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahhahahahahaha,

 

widze, ze na sle chceta mnie uszczesliwic :icon_mrgreen:

 

Jak wyzej, Auto kupione, i nie jest to zaden smietnikowaty VAG :icon_mrgreen:

 

 

Yuby

 

Dzisiaj widzialem foty nowej A - Klasse'y w limuzynie

 

naprawde jest na czym oko zawiesic. Pytanie ile bedzie kosztowac, bo moze sie okazac, ze bedzie kosztowala dokladnie tyle co C- Klasse :icon_mrgreen:

 

https://www.google.de/search?q=MB+A-Klasse&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjg7NGokOrTAhWQalAKHcIDC_IQ_AUIBigB&biw=1120&bih=547#imgrc=aqON0JpLWt0m5M:&spf=1494584284562

 

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seicento na starcie nie spelnia kryteriow dopuszczenia pojazdu do przeprowadzenia na nim egzaminu wiec na starcie odpada

 

Zastanawiam sie tylko czy zmienic ( bez doplaty ze strony handlarza ) kola z 17 na 16 w celu uzyskania wiekszego komfortu

 

205 / 55 / 16 vs. 225 / 45 / 17 ?

 

Otrzymujac lepsiejszy Komfort zmniejszam jednak po czesci wartosc auta.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...