Jump to content
ks-rider

Nowe auto do szkolenia

Recommended Posts

Wczoraj mialem drugi w dwoch tygodniach wypadek, O ile pierwszy byl nalo grozny - kosmetyka tak wczorajszy po wiizacie rzeczoznawcy okazal sie dla auta niekoniecznie pozytywny.

Mazda konczy swoj zywot wola roboczego i bedzie szla do zyda.

Jakies sugestie co do zakupu nowego ? :icon_mrgreen:

Auto jest SPRAWNE i na chodzie, mloze ktos z grupy szkolacych belby zainteresowany ? Sie´troszku wyklepie i nowy tylny zderzak zalozy i nofka Panie, nofka, ka- rider plalal jak sprzedawal ! :icon_mrgreen:

Na pismie dam, sfilmowac sie dam, tylko kupujacy Kilo cebuli musi ze soba przywiesc

:crossy:

Guest leon77

gdzieś tam pisałeś, że 190 była dobra na auto szkoleniowe, a nawet na taryfę. to może teraz nowa c klasa?

Na razie nie podaje niczego, bo musze dwa do trzech tygodni odczekac na orzeczenie rzeczoznawcy.

Yuby

ale w Logan'ie to co najwyzej mozna kury chodowac, az Taki egzotyczny nie jestem, znaczy jestem ale nie potrzebny mi Symbol statutu dla niemiejecych symbolu ststutu :icon_mrgreen:

Jak to w reklamie laskom szczęka opada na jej widok. Mazdy gniją strasznie ale mechanicznie bez zarzutu.

Brałbym nowego Civica.

Audi Sport

Laskom szczeka nie opada ale jak wsiada i tylko kawalek sie przejada to Maja kisiel w gaciach a nogi same sie rozchodza

Byloby idealne Auto dla Miska :icon_mrgreen:

gdzieś tam pisałeś, że 190 była dobra na auto szkoleniowe, a nawet na taryfę. to może teraz nowa c klasa?

Wlasnie wrocilem od mesia i

moglbym wziac od razu, tyle, ze 50 000 za fure ktora kursanty katuja, to serce by mi sie pokrajalo, po tygodniu sczedl bym na zawal a wszystko to za marne 100 godzin.

Czyli aby splacic rate przy 8 000 € wplaconych na poczet musze na ta rate wyjezdzic jeszcze 100 godzin - normalnie paranoja.

Byly by opcja zamowic taka jaka by mi pasila - wychodza wtedy 43 000,- W dalszym ciagu jest to suma 453,- € miesiecznej raty. Bylo by to juz bardziej do zaakceptowania gdyby nie fakt, te conajmniej 3 - 4 miesiecy czekam na Auto. Te jednak potrzebne najpozniej na 01.06.17

Rezygnuje

W sensie Dacia dla Miśka.

To może być to.

Yuby

Misiek y zszedl na zawal gdyby musial robic przewidziane przez producenta Service.

​Mowa byla o Mazdzie, bo tam moglby dlubac sam ( o ile by nie zepsul :icon_mrgreen:

Edited by ks-rider

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale na ratę musiałbyś przeznaczyć 100 godzin pracy miesięcznie, przy wpłacie początkowej 8000 eur?

Guest leon77

ks załatwić ci syryjski paszport? rzuć to w pizdu, no chyba, że to twoje hobby.

Guest komandosek

Mogę potwierdzić, że auto zadbane. KS, wrzuć foty i podaj więcej szczegółów typu przebieg i wyposażenie, co zrobione.

Albo co do zrobienia i czy trzeba prostować podłogę ;)

I ile jedzenia z Biedry przywieźć jako gratis bo jak 100h pracy za samą ratę.... :D

Guest leon77

kaufland pewnie ma jakieś talony, można zrzutę zrobić. dobra, teraz poważnie. ks jebłeś się w obliczeniach, tak?

ks załatwić ci syryjski paszport? rzuć to w pizdu, no chyba, że to twoje hobby.

Leon

Paszport mozesz zalatwic, nigdy nie wiadomo gdzie i do czego sie przyda, moze bede musial sie nim w PL legitymowac ? :icon_mrgreen: Kto wie ? :icon_mrgreen:

KaeS ...... niezły z Ciebie instruktor .........

Klod

nie jestem instruktorem, jestem nauczycielem :icon_mrgreen: ale mimo tego nie trybie o szco chodzi ? :icon_mrgreen:

Albo co do zrobienia i czy trzeba prostować podłogę ;)

Komendosek

Moze i troche trzeba bedzie wyciagnac, no ale dzieki temu jest dobra cena a ta nie bierze sie z kosmosu.

kaufland pewnie ma jakieś talony, można zrzutę zrobić. dobra, teraz poważnie. ks j*błeś się w obliczeniach, tak?

Leon

nie, obliczenia sa jaknajbardziej prawidlowe, tylko ze nie czytacie ze zrozumieniem a ja w pospiechu nie napisalem wszystkiego :icon_mrgreen:

W kazdym razie zyje miloscia a na waciki jakos mi starcza :icon_mrgreen: