Skocz do zawartości

Nowe auto do szkolenia


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj mialem drugi w dwoch tygodniach wypadek, O ile pierwszy byl nalo grozny - kosmetyka tak wczorajszy po wiizacie rzeczoznawcy okazal sie dla auta niekoniecznie pozytywny.

 

Mazda konczy swoj zywot wola roboczego i bedzie szla do zyda.

 

Jakies sugestie co do zakupu nowego ? :icon_mrgreen:

 

Auto jest SPRAWNE i na chodzie, mloze ktos z grupy szkolacych belby zainteresowany ? Sie´troszku wyklepie i nowy tylny zderzak zalozy i nofka Panie, nofka, ka- rider plalal jak sprzedawal ! :icon_mrgreen:

 

Na pismie dam, sfilmowac sie dam, tylko kupujacy Kilo cebuli musi ze soba przywiesc

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzić, że auto zadbane. KS, wrzuć foty i podaj więcej szczegółów typu przebieg i wyposażenie, co zrobione.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie podaje niczego, bo musze dwa do trzech tygodni odczekac na orzeczenie rzeczoznawcy.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby

 

ale w Logan'ie to co najwyzej mozna kury chodowac, az Taki egzotyczny nie jestem, znaczy jestem ale nie potrzebny mi Symbol statutu dla niemiejecych symbolu ststutu :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laskom szczeka nie opada ale jak wsiada i tylko kawalek sie przejada to Maja kisiel w gaciach a nogi same sie rozchodza

 

Byloby idealne Auto dla Miska :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś tam pisałeś, że 190 była dobra na auto szkoleniowe, a nawet na taryfę. to może teraz nowa c klasa?

 

Wlasnie wrocilem od mesia i

 

moglbym wziac od razu, tyle, ze 50 000 za fure ktora kursanty katuja, to serce by mi sie pokrajalo, po tygodniu sczedl bym na zawal a wszystko to za marne 100 godzin.

 

Czyli aby splacic rate przy 8 000 € wplaconych na poczet musze na ta rate wyjezdzic jeszcze 100 godzin - normalnie paranoja.

 

Byly by opcja zamowic taka jaka by mi pasila - wychodza wtedy 43 000,- W dalszym ciagu jest to suma 453,- € miesiecznej raty. Bylo by to juz bardziej do zaakceptowania gdyby nie fakt, te conajmniej 3 - 4 miesiecy czekam na Auto. Te jednak potrzebne najpozniej na 01.06.17

 

Rezygnuje

 

 

 

W sensie Dacia dla Miśka.

To może być to.

 

Yuby

 

 

Misiek y zszedl na zawal gdyby musial robic przewidziane przez producenta Service.

​Mowa byla o Mazdzie, bo tam moglby dlubac sam ( o ile by nie zepsul :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Mogę potwierdzić, że auto zadbane. KS, wrzuć foty i podaj więcej szczegółów typu przebieg i wyposażenie, co zrobione.

Albo co do zrobienia i czy trzeba prostować podłogę ;)

 

I ile jedzenia z Biedry przywieźć jako gratis bo jak 100h pracy za samą ratę.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ks załatwić ci syryjski paszport? rzuć to w pizdu, no chyba, że to twoje hobby.

 

Leon

 

Paszport mozesz zalatwic, nigdy nie wiadomo gdzie i do czego sie przyda, moze bede musial sie nim w PL legitymowac ? :icon_mrgreen: Kto wie ? :icon_mrgreen:

 

 

KaeS ...... niezły z Ciebie instruktor .........

 

Klod

 

nie jestem instruktorem, jestem nauczycielem :icon_mrgreen: ale mimo tego nie trybie o szco chodzi ? :icon_mrgreen:

 

 

Albo co do zrobienia i czy trzeba prostować podłogę ;)

 

Komendosek

 

Moze i troche trzeba bedzie wyciagnac, no ale dzieki temu jest dobra cena a ta nie bierze sie z kosmosu.

 

 

 

kaufland pewnie ma jakieś talony, można zrzutę zrobić. dobra, teraz poważnie. ks j*błeś się w obliczeniach, tak?

 

Leon

 

nie, obliczenia sa jaknajbardziej prawidlowe, tylko ze nie czytacie ze zrozumieniem a ja w pospiechu nie napisalem wszystkiego :icon_mrgreen:

 

W kazdym razie zyje miloscia a na waciki jakos mi starcza :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...