Skocz do zawartości

Motogp sezon 2017


wolnemiasto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ciężki szok, ze Folger tak dotrzymywał tempa Markowi, szczęście że odpuścił i dowiózł co dobre.

i wcale nie taki zły wyścig, było nieźle.

najgorsze, że teraz w uj przerwy, do następnego wyścigu. /smuteczek

"Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli." kwa, kwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folger nie tyle odpuścił co nie miał już na czym jechać. Jego Yamaha co rusz ślizgała się, to przodem, to tyłem.

Vinialez zrobił świetną robotę bo prawie z polowy stawki dokulal do 4ego miejsca.

Fajnie że przed wakacjami tak zacisnęła sie stawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no odpuścił, bo nie miał czym jechać. to chyba oczywiste. :D

i dobrze że nie szarżował, jak to kiedyś Marek, który nigdy nie odpuszczał.

mówisz że Vinales dobra robota, a Zarco to co?

startował z 19, skonczył na 9tym.

nie udało się za to Petruxowi, w sumie trochę szkoda, bo początek niezły miał.

"Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli." kwa, kwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowta co chceta ale poprzedni wyscig byl duuuuuzo lepsiejszy

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowa o hiszpanii, a ze wspomniałem o assen ostatnim, to brzmi jakby ostatni wyścig mu zabrali. :D

sorki, dodaję linka, gwoli ścisłości.

 

http://motogp.pl/z_slider/mattia-pasini-stracil-podium-z-gp-katalonii/75083/

 

a z ostatniego assen to i tak najbardzie w pamięci mi zapadł finisz na brzuchu, tego z trudnym nazwiskiem, w moto3. :D

Edytowane przez el homer

"Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli." kwa, kwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to można? Chyba najlepsze widoki są na Camp A. A jest to miejsce tylko dla motocyklistów i maszyn. Chyba, że pytasz o jakieś inne miejsca. Ale to ceny już na polach. Warto sprawdzić na stronie bo ceny się zmieniają.

Grzeczni po śmierci idą do nieba. Niegrzeczni po śmierci idą tam gdzie chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w Brnie w roku 2015. Bazowaliśmy na CampA. Po drodze, widziałem campery, ale to wszystko stało chyba na jakichś polach namiotowych. Jeśli jedziesz pierwszy raz to warto dać parę groszy za Camp A i zobaczyć wszystko z bliska. No i to oglądanie z namiotu lub leżaczka na nasypie jest bezcenne. Nawet wstawać nie trzeba po imprezie bo Moto GP obudzi cię z rana (09.00). O jeździe po torze w sobotnie popołudnie nie wspomnę ;)

Edytowane przez LWfilip

Grzeczni po śmierci idą do nieba. Niegrzeczni po śmierci idą tam gdzie chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...