Skocz do zawartości

Motogp sezon 2017


wolnemiasto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw co powie dżordż po wyscigu. Miał świetne tempo na początku a później jakby zasnął.

Edit: haha jak słodko się petrucci popłakał ... piękna atmosfera. Muszę tam kiedyś pojechać :D

Edytowane przez Bimbak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbował delikatnie zaatakować Cala, i wcisnął się po wewnętrznej, ale puścił przód(o ile pamiętam), i się położył, pociągając kolegę.

najgorsze, że Dani niemal błagał i przepraszał, a Cal w nerwach rzucał się z łapami do niego. cóż, emocje.

"Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli." kwa, kwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kuczę nie oglądałem wyścigu, bo sam się ścigałem, tym razem na BMW R 75/5, kontra BMW R 90/6, po zakrętach uciekałem Ryśkowi, ale na prostych mnię doganiał....no i złapałem na moich rodzinnych wioskowych połamanych asfaltach potężną rybkę, tak że muślałem że pod siedzeniem Beema przełąmała się na pół... ale nie... wsio OK...

Fajne te stare BMW, mają te coś, taki swoisty charakter - coś jak wyścigowa wersja ruskiego Urala... no ale narazie jestem jeszcze na nie za młody, może za 20-30 lat? Kto wie?

 

Czy można gdzieś w internecie obejrzeć powtórkę nieodpłatnie... lub sa powtórki w polsatsport internetowym?

Z góry dziękuję za informację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten Marquez walnięty jest.

na ostatnim kółku Baz się wywichnął w ostatniej szykanie.

moto leży na środku, a Mareczek mijając te całe leżące barachło, odkręca jeszcze i pełna dzida metr od leżącego moto.

jakby na torze nic nie leżało.

i jeszcze rekordowy czas wykręcił.

są różni kierowcy- świetni, doskonali. ale na szczycie jest Marquez.

nie ma chyba drugiego gościa, który z taką swobodą panowałby nad maszyną.

mega naturalny w tym, co robi. jakby się urodził na moto.

"Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli." kwa, kwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście stan Maxa nie jest bardzo poważny. Ma połamane żebra i pozostaje pod obserwacją na oddziale intensywnej terapii, ale wygląda na to, że wszystko będzie w porządku, informacje dotyczące urazów kręgosłupa się nie potwierdziły.

 

A tymczasem w Barcelonie, według portalu motosport.com, jutro zawodnicy wracają na starą szykanę znaną z Formuły 1 i zeszłorocznych wyścigów, to chyba dobrze, bo dzisiaj Bautista i Baz pokazali, co może stać się w tym zakręcie i można sobie wyobrazić, co mogłoby się wydarzyć podczas wywrotki na pierwszym okrążeniu:

 

http://wyscigimotocyklowe.blogspot.com/2017/06/motogp-jutro-zawodnicy-beda-jezdzic.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Zawodnicy narzekali nieco na nowy układ toru, powiedzieli, że praca nie została wykonana we właściwy sposób, i że na torze jest wiele wybojów. To dlatego zawodnicy zdecydowali się wracać na układ z zeszłego roku. Po to tu jesteśmy – aby upewnić się, że jutro używany tor będzie jak najbezpieczniejszy. Widzieliśmy dziś też wiele wypadków, gdzie motocykl pozostawał na torze i na wyjściu z zakrętu, a to bardzo niebezpieczne.” – powiedział szef komisji, Loris Capirossi.

 

Marquezowi to jakoś dziś nie przeszkadzało.

jebło to jebło, niech leży. ominę, a i najlepszy czas wykręcę. :D

 

http://motogp.pl/motogp/zamieszanie-w-gp-katalonii-wracamy-do-szykany-f1/74166/

"Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli." kwa, kwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...