Skocz do zawartości

Yamaha r6 rj11


Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady Nie ma sensu polecać, komuś kto chce sporta, gs 500. Co do tego jak trzeba kręcić to pewnie sprawa indywidualna, niektórzy całe życie zmieniają biegi w 1/4 zakresu i są szczęśliwi.

 

Chcesz kupić 10 letnią wyścigówkę, zwykle kupioną, po to żeby używać zgodnie z przeznaczaniem, ulubieńca młodzieży wiejskiej, która woli zalać paliwo niż olej lub moto z historią na torze przywrócone na drogę. Będziesz miał dużo farta jak trafisz na egzemplarz, który nie puści cię z torbami i nie mam na myśli niespodzianek typu zużyty napęd, ale to pewnie wiesz :)

Edytowane przez 1qazse4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie trochę.

600 to nie jest nie wiadomo co, liczy się bardziej olej w głowie, a co do moto to oddawanie mocy i pozycja za sterami.

Wystarczy napisać, że R6 na drogę jest bez sensu i to męczarnia. R6 ciągnie tylko u góry, po co to komu na drodze to nie wiem. Poniżej 12k obrótow jedzie jak GS, to i raczej bezpieczny. F4i tutaj wspomniane też 600, zupełnie inaczej oddaje moc, zupełnie inaczej się siedzi, itp itd.

Strony internetowe i aplikacje www: www.seeyou.net.pl

Automatyzacja produkcji, kartoniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600 to nie jest nie wiadomo co?

Racja 130KM i 170KG dające stosunek moc masa 0,76

Bugatti Veyron ma ten stosunek tylko 0.5 także co to jest, zabawka dla każdego :)

 

To już trzeba mieć jakies pojęcie o jeździe, żeby jeździć tym jak człowiek a nie kaleczyć na kwadratowo.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O hoho się temat rozwinął, może i macie rację z tą r6 że się do spokojnej ulicznej jazdy nie nadaje ale mimo wszystko i tak ją obejrzę bo mam blisko.

CBR 600 f4i to nie dla mnie, sama kanapa wygląda jak w turystyku co nie znaczy że brzydko tylko po prostu mi się nie podoba,

A jak sprawa wygląda z cbr 600rr pc40?

Chodźi mi głównie o awaryjność i wygodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600rr będzie na pewno wygodniejsza od R6 a jeśli chodzi o awaryjność, a raczej bezawaryjność, to wg mojej wiedzy jest bardziej trwała. Moja wiedza opiera sie jednak na tym co słyszałem/ czytałem a nie na jakichś dowodach czy własnych doświadczeniach. Tak czy inaczej musisz się liczyć z tym, że jak będziesz chciał kupić tanio, to potem trzeba będzie ładować kasę.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zechcesz mnie uświadomić o jakiej "wygodzie" piszesz?

Szczególnie w przypadku sportów... No chyba, że masz z metr50 wzrostu i ze 40 kilo wagi... to może wtedy.... ale też chyba nie jednak...

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zechcesz mnie uświadomić o jakiej "wygodzie" piszesz?

Szczególnie w przypadku sportów... No chyba, że masz z metr50 wzrostu i ze 40 kilo wagi... to może wtedy.... ale też chyba nie jednak...

Tylko o względnej Ruro szanowny, bo wiadomo że do jakiegokolwiek moto klasy sport-turystyk czy turystyk to chyba żaden sport w kwestii wygody startu nie ma :)

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jest!

;)

Chłopaki, no weście... To, że Filip szydzi, to wiem, bo go znam ;), ale bez jaj...

Weźcie tę eRkę na tor crossowy i później powiedzcie, że była total wygodna ;).

To jest sport i to total ekstrem i do jazdy poza torem się po prostu nie nadaje, bo nie po to jest ;). To jest sprzęt gdzie "wygodnie" się zapie**ala z winkla w winkiel i na pełnym gwizdku tylko. A nie do nauki, czy do jazdy w trasie, czy na mieście. To nie po to jest wyrzeźbione.

Dlatego jak pada tekst: czy przyjadę xxx km? Albo: czy jest wygodny? - to już wiadomo, że sprzęt nie jest dla pytającego zawodnika. Ponieważ ci którzy będą użytkować taki pojazd nie zadają takich pytań... Oni zadają inne... Z cyklu: "czy pojedzie 1:40?"

;)

Edytowane przez quasimodoo

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem mi tylko szkoda grzać sportowego motóra w korku, reszta nie ma aż takiego znaczenia i jest kwestią przyzwyczajenia, ale wiadomo, że na miasto to najlepszy jest skuter.

Edytowane przez 1qazse4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kwestia samozaparcia.

Mam cbre F4, w trasę pojadę, jak muszę, ale żadna to frajda, łapy bolą, plecy po kilku godzinach też, moto w sumie podobno jest z tych wygodnych.

A znam takiego, który tysiące kilometrów robił na s1000rr i mówi, że na trasy super motocykl, wygodny, i bagaże jest gdzie zmieścić :)

Strony internetowe i aplikacje www: www.seeyou.net.pl

Automatyzacja produkcji, kartoniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...