Skocz do zawartości

300 KM+


HARPAGAN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli Cię stać, to kup lepiej Porsche. Jednak TT postrzegane jest albo jako młodzieżowe, albo bardziej przeznaczone dla kobiet. Porsche to klasyka i elegancja :)

Chociaż czytałem kiedyś wywiad z szefem Audi, który twierdził, że prywatnie za najbardziej udany model Audi uważa właśnie TT (chyba nawet posiadał jako prywatne auto). No, ale on w wolnych chwilach jeździł rowerem po Alpach zamiast motocyklem, więc nie wiem czy można mu ufać.

 

P.S. Bierz Porsche!

P.S.1. Fajny dylemat, zazdroszczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TT to tak na prawdę zwykły kompakt w innym nadwoziu. Lepiej kupić Golfa GTI albo Scirocco od TT. To samo, a mniejsza utrata wartości i prowadzić się będzie tak samo zwyczajnie.

Ja jednak jestem uprzedzony do kompaktów, a kompakty udające, że to nie kompakty tylko auta sportowe to już najgorzej ;)

 

Jak by mnie było teraz stać na prosiaka to też bym brał Prosche. TT to nawet podejścia nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeździliście w ogóle TTRS? Po wypowiedziach obstawiam że nie.

To mała wzmianka z czym mamy do czynienia:

 

 

Rozmawiałem z człowiekiem który jeździł tym po torze w Norwegii wraz z innymi RS'ami. To auto zrobiło na nim kolosalne wrażenie, większe nawet od R8 bo nastawienie wcześniej miał zupełnie inne.

Auto miażdży osiągami. Golf R to niedzielny dupowóz przy tym skurczybyku. Jasne, wolałbym Porsche. Tylko za samochód tej marki o podobnych parametrach trzeba dać wagon siana. Nie interesują mnie samochody do lansu, niedzielnej pojeżdżawki itp.

Chce szybki samochód, którym pojade bez kompleksów na tor i który da mi emocje.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam bo Golf to TFSI i TSI, a to się dopiero pierdoli na potęgę.

No ale jak wybiera między TT a Porsche to zakładam, że stary golf 6 gen. nie interesuje. Poza tym TTki te same problemy miały - w zależności od silnika.

Chce szybki samochód, którym pojade bez kompleksów na tor i który da mi emocje.

Jedź motocyklem :P

Moim zdaniem RSy Audi to nie są auta do ścigania tylko bulwarowe krowy w sportowych stanikach i leginsach. Może się czasem okazać, że Klod swoim Megane RS pojedzie np na torze poznań szybciej jak takie TTRS.

Poza tym jak chcesz na track daye jeździć to ode mnie taka rada ... im więcej koni, tym więcej wstydu sie najesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jak chcesz na track daye jeździć to ode mnie taka rada ... im więcej koni, tym więcej wstydu sie najesz :P

Dzięki za tą cenną radę. Od teraz szukam Golfa 1.4

 

A z Klodem to się chętnie na torze spotkam :)

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tą cenną radę. Od teraz szukam Golfa 1.4

 

 

A z Klodem to się chętnie na torze spotkam :)

Bądźmy poważni ... wiesz o co mi chodziło.

Ja bywam na torze zazwyczaj z przypadku, więc się nie znam, ale jak zaczynałem miałem Nissana 350Z i wiem jakie to uczucie kiedy Cie na torze dzieciak w zdezelowanym Civicu pogania długimi bo mu czas zepsułeś hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommo podpuscil z Audi TT nie dodając na początku że to RS. RS to jest naprawdę potwór. W Radomsku był jeden zrobiony na 400km to litrowym sportem ciężko było uciec. Tylko z tego co pamiętam to znajomy za to więcej położył niż za nowe Subaru STI. To wagon pieniędzy kosztowało.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...