Skocz do zawartości

300 KM+


HARPAGAN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Z tego co wiem to kiła i mogiła.

 

Jak się dba to się ma ..... o Ducati też tak gadają, jak doprowadziłem swoje do porządku, latało i nie było problemów, o Alfach też tak mówią, doprowadziłem do porządku i jeździ bez usterek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert

 

Przeczytalem i musze Ci powiedziec, ze myslisz po amerykansku.

 

Europa z Ameryka nigdy nie dojdzie do porozumienia bo.

 

1. Ceny paliwa sa zupelnie inne

 

2. wiekszosc ludzi nie zarabie po kilka tysiecy aby mogla to paliwo sobie dowoli kupic.

 

Zgadzam sie calkowicie, ze 427 bedzie zylo znacznie dluzej ( o lata swietlne ) od nowej Honcy Civic z ktore wyciagnieto z 1,5 litra 180 KM

 

Pytanie tylko ile bierze to 427 na 100 km ?

 

3. W Stanach odleglosci od swiatel sa calkowicie inne niz w uropie. U nas Taki hamerykaniec pali mniej wiecej 18 - 25 l / 100 km a w Stanach pali 10 l / 100 km

 

Kumasz roznice ?

 

Porsche, hmmmmm, jak dotad nie jezdzilem 911 - tka. Jezdzilem Kayman'em w najmocniejszej wersji - moc doopy nie urywa ale.....

 

Wykonanie / wykonczenie mozna by porownac swobodnie do Bentleya, jakosc jakiej nigdy nie widzialem w S - Klass'ie.

 

Auta niemieckie niestety trzymaja cene, sa tez o niebo drozsze w zakupie ( dlatego po 25 latach uzytkowania aut niemieckich zrezygnowalem z nich bo wyprobowalem Honda'e i totalnie mnie zaskoczyla. )

 

Robert, wytlumacz mi jeden fenomen.

 

Dlaczego w stanach co drugi warsztat ma w swoim szyldzie " Transmition " ? ? ? W zadnym innym kraju w Europie nigdzie nie widzialem aby ktokolwiek reklamowal, naprawy skrzyn biegow, pytanie dlaczego ? ? ?

 

Moze dlatego, ze sie nie psuja ?

 

Za mlodego jezdzilem jako kierowca po czesci zamienne dla warsztatu, i z tego co pamietam, to w takim Hamburgu 1,6 melona ldnosci jest jedna Firma ktora naprawia skrzynie biegow ( ZF )

 

Z tego tez co wiem, w niemieckich autach ktore sa w stanach sa zupelnie inne skrzynie biegow wiec nijak nie mozna porownac tych skrzyn ze soba.

 

 

 

Co do Maseratti

 

znajomy mial juz w 1994 czy 1995 roku, czesci nie byly drogie , fakt. Tyle, ze nigdy nie wiedzial czy wyjezdzajac nim z domu wroci nim zpowrotem czy tez taryfa. Sukcesywnie pierdo lilo sie w nim wszystko.

 

Nie wiem jak obecnie w nowych, w przyszlym roku jak bedzie cieplo to moze wybiore sie na jakas jazde probna, zobaczymy.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega handluje ekskluzywnymi autami i na codzień nimi jeździ. Jego żona od prawie nowości ma Quattroporte. Używane jednak spokojnie ale na codzień i spore przebiegi. Kompletnie nic przy tym aucie nie robili. Totalnie bezawaryjne. Jedyne z czym problem w PL to serwis. Jeździ z tym autem do Wawy gdzie podobno jest ktoś kto zna się na tej marce. On sam jest fanem Porsche. Miał tego z 20 sztuk jak nie więcej. Nie słyszałem również żeby narzekał. A zawsze ma najmocniejsze wersje. W tamtym roku jedynie od tak padł mu silnik w Cayenne S przy ori przebiegu 40tyś. Jednak przy samochodach z 2 ręki tak naprawdę nigdy nie będziesz wiedział co tak naprawdę masz.

Edytowane przez ernestZL

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert

 

Przeczytalem i musze Ci powiedziec, ze myslisz po amerykansku.

 

Europa z Ameryka nigdy nie dojdzie do porozumienia bo.

 

1. Ceny paliwa sa zupelnie inne

 

2. wiekszosc ludzi nie zarabie po kilka tysiecy aby mogla to paliwo sobie dowoli kupic.

 

Zgadzam sie calkowicie, ze 427 bedzie zylo znacznie dluzej ( o lata swietlne ) od nowej Honcy Civic z ktore wyciagnieto z 1,5 litra 180 KM

 

Pytanie tylko ile bierze to 427 na 100 km ?

 

3. W Stanach odleglosci od swiatel sa calkowicie inne niz w uropie. U nas Taki hamerykaniec pali mniej wiecej 18 - 25 l / 100 km a w Stanach pali 10 l / 100 km

 

Kumasz roznice ?

 

Porsche, hmmmmm, jak dotad nie jezdzilem 911 - tka. Jezdzilem Kayman'em w najmocniejszej wersji - moc doopy nie urywa ale.....

 

Wykonanie / wykonczenie mozna by porownac swobodnie do Bentleya, jakosc jakiej nigdy nie widzialem w S - Klass'ie.

 

Auta niemieckie niestety trzymaja cene, sa tez o niebo drozsze w zakupie ( dlatego po 25 latach uzytkowania aut niemieckich zrezygnowalem z nich bo wyprobowalem Honda'e i totalnie mnie zaskoczyla. )

 

Robert, wytlumacz mi jeden fenomen.

 

Dlaczego w stanach co drugi warsztat ma w swoim szyldzie " Transmition " ? ? ? W zadnym innym kraju w Europie nigdzie nie widzialem aby ktokolwiek reklamowal, naprawy skrzyn biegow, pytanie dlaczego ? ? ?

 

Moze dlatego, ze sie nie psuja ?

 

Za mlodego jezdzilem jako kierowca po czesci zamienne dla warsztatu, i z tego co pamietam, to w takim Hamburgu 1,6 melona ldnosci jest jedna Firma ktora naprawia skrzynie biegow ( ZF )

 

Z tego tez co wiem, w niemieckich autach ktore sa w stanach sa zupelnie inne skrzynie biegow wiec nijak nie mozna porownac tych skrzyn ze soba.

 

 

 

Co do Maseratti

 

znajomy mial juz w 1994 czy 1995 roku, czesci nie byly drogie , fakt. Tyle, ze nigdy nie wiedzial czy wyjezdzajac nim z domu wroci nim zpowrotem czy tez taryfa. Sukcesywnie pierdo lilo sie w nim wszystko.

 

Nie wiem jak obecnie w nowych, w przyszlym roku jak bedzie cieplo to moze wybiore sie na jakas jazde probna, zobaczymy.

 

:crossy:

Bo wiekszosc samochodow w stanach to junk ktory ma 20 lub wiecej lat, w Twoim kraju juz dawno bylby przerobiony na konserwe, a tu jeszcze bedzie jezdzil dwa pokolenia, i dlatego tu tyle magikow od wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert

 

Moja 190 D w przyszlym roku w Maju bedzie miala 32 lata :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy kupil Megane III RS, z niemiec, rocznik 2011, pierwszy wlasciciel, jedynie klapa do roboty bo ktos mu Ja uszkodzil, dal czesci itd ze wszystkim wyszlo 36 tysi

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak apropos testów, pytanie czy im wierzyć?

 

Przykład Panamera. Wszędzie ochy achy nad tym autem, w porównawczym delikatnie przegrywa z 7 od BMW, dalej to doskonałe auto a tu nagle taki test:

 

Z którego wynika, że to auto o dziwacznym wyglądzie, nie dopracowane z upierdliwymi rozwiązaniami a do tego nudne bo po jeździe nie wyzwala żadnych emocji. Nuda panie.

 

No i komu wierzyć.

Edytowane przez spiwor

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Kupiłeś? Jak tak to gratulacje. wyj**ane w kosmos auto.

 

To jest predator a nie samochód. Naciskasz guzik S na konsoli i robi się niezła bestia. Utwardza się zawieszenie, betonowa kierownica, otwiera się wydech, skrzynia ciągnie do odcinki...faaajnie.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...