Skocz do zawartości

300 KM+


HARPAGAN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z sąsiedniej wsi, mogę podjechać składakiem i obejrzeć :D

 

Tam jest łańcuch. Po co go wymieniać przy takim przebiegu? 300 tyś to jeszcze rozumiem. Te silniki są wytrzymałe i bezproblemowe.

a b6 z tym silnikiem nie ma jakiś mega problmów z przegrzewaniem się przy dynamicznej jeździe ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To porsche sprzedaje znajomy z okresu CA Cup. Nie ma co oglądać, jest w stanie idealnym. Problem w tym że chyba nie tego szukam.

 

W Audi trzeba czyścić chłodnice, bo się lubią zasyfiać i nie powinno być problemów.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chryste panie, nie wiedziałem że porsze w dobrym stanie tak tanio można kupić. Ale fakt, jakieś takie trochę gejowate to autko. Jakbym pisał scenariusze i malował paznokcie to chętnie, a tak...

Kupiłbym chętnie ale takie cuś, niekoniecznie w białym, posłuchajcie:

s*am na polityczną poprawność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

911 gejowskie? No proszę Cię. Ale marzenia masz piękne. Mimo to, wolę realnie stąpać po ziemi.

Znaczy nie, wróć. Nie o to mi chodziło. "911" jako taka absolutnie nie jest zniewieściała, ten akurat model (albo ta konkretnie sztuka) taka mi się trochę wydaje.

Tak w ogóle to klasyka klasyk, ale niekoniecznie bym stawiał akurat na ten rocznik. Może coś starszego, jak sugerował Klaudiusz.

s*am na polityczną poprawność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie bym stawiał na 996. Chyba najlepszy okres zaczyna powoli mijać dla tego auta na zakup jako lokate kapitału. Osobiście jednak szukał bym czegoś z 3,4 przed remontem, by móc to pod siebie zrobić i do polatania, tak żeby szkoda nie było. Na lokate w Carrerę czy nawet Carrerę S to bym się nie pchał. No chyba, że na krótki max 3 letni okres i ładne auto do lansu, oraz by sprzedać przy pierwszej możliwości obrócenia auta z zyskiem, ale to nie w moim stylu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Porsche są zajebiście awaryjne, jak kiedyś poczytałem ich forum, to masakra. Alfa mniej awaryjna.

Dla mnie raporty Tuv są zdecydowanie bardziej wiarygodne od forumowych wpisów. A te pokazują jednoznacznie, że takie 911 jest w czołówce bezawaryjnych aut.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...