Skocz do zawartości

O dużych motocyklach dwusuwowych


Gość Punkbuster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Co Ty taki powazny chlopie? Pozartowac sobie nie mozna ? :D

Mam kuzynka w Twoim wieku . Jeszcze sie chlopak jara ze pije piwo i pali fajki :D
Zbyt doroslym tez nie dobrze byc.

 

 

Lepiej się jarać fajkami i piwem niż chińskim badziewiem. Swoją drogą to widziałem Twoje odbicie w lusterku w Twoim filmie to Ty chyba nie miałeś jeszcze zaszczytu żeby Ci sprzedali w sklepie bez dowodu, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zjadajcie chłopaka. Fajnie gada, fajnie poczytać.

Dokladnie. Trzeba docenić to, jaki jest waleczny.

Punkbuster, za to, że nie trafiają do Ciebie żadne argumenty, kopnąlbym Cię w tyłek, bo jesteś filozof, jakich malo. :laugh: Ale za bezkompromisowe poglądy i nieugiętą postawę powinieneś dostać dyplom. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

Mort3n,Po prostu slabo mi rosnie broda genetycznie. Ale ogolnie wiekszosc co mnie nie zna daje mi 30 lat z wygladu. Filmik troche znieksztalca rzeczywistosc :D

 

I nie ze jaram sie chinczykiem tylko pisze ze to nie takie zle jak to maluja. Tylko nie rzadko posluguje sie sarkazmem jak napisze np. Chinczyk jest zajebisty! Ludzie niestety nie wylapuja i mamy zgrzyty :)

 

Co myslicie o swapie silnika w romanie na V2 2t z rgv 250,rs 250 albo bimoty :d? Rama jest dobra. Konstrukcyjnie suzi gs 125 , ale przydaloby sie wzmocnic spawy :D Na kolo z 4 by szedl.



czy moze lepiej rzedowe 2 z tzr 250 czy rd 350?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dwusuwowego diesla znam tylko ze starych traktorów Ursus C-45 (niemiecki Lanz Bulldog). Jak byłem gówniarz i jeździłem na wakacje na wieś to był taki jeden, starszy pan, który posiadał C-45. Jak ja lubiłem patrzeć jak on go odpala, to był taki rytuał z używaniem lampy lutowniczej, potem jak odpalił to wszystko się trzęsło. A jakie to miało malutkie obroty przy orce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dwusuwowego diesla znam tylko ze starych traktorów Ursus C-45 (niemiecki Lanz Bulldog). Jak byłem gówniarz i jeździłem na wakacje na wieś to był taki jeden, starszy pan, który posiadał C-45. Jak ja lubiłem patrzeć jak on go odpala, to był taki rytuał z używaniem lampy lutowniczej, potem jak odpalił to wszystko się trzęsło. A jakie to miało malutkie obroty przy orce :)

To nawet nie byl dizel tylko silnik średnioprężny. Edytowane przez MrGlub

161875.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

quadrat,silniki 2t w motocyklach byly swojego czasu bardzo popularne nie tylko w Polsce. A owczesnych sportowych drogowych 500tek 2t nie ogarnia mocowo zadna dzisiejsza drogowa 500tka,jak sie czlowiek postara to kupi na ebay za krocie tak motocykle z silnikiem diesla nie sa do kupienia . Z tego co wiem to tylko Royal Enfield produkowal motocykle w dieslu. Nie mam pojecia, czy to byly silnikiem o obiegu dwusuwowym. Zazwczaj robiono swapy na silnik diesla. Przyklad:

 

Nie wiem czy to swap czy nie. Ale jestem pewien ze royal enfield robil motocykle w dieslu,tylko nie wiem kiedy. Byc moze byl model bullet z silnikiem diesla .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oddawanie mocy: To są motocykle dla Hardcorów . A nie dla jakiś tam ''piczek'', co lubią liniowe oddawanie mocy 4 garowej Hondy.

 

 

 

Ale skąd to wiesz?

Suter mmx 500. 195km przy 130kg masy,silnik V4. Nie wygrał Isle of man,nie wiem dlaczego.Nie sprawdzałem dlaczego.

 

 

Ja mam dwie teorie:

 

1. Nie wystartował

2. Kierowca pojechał wolniej niż ten co wygrał...Ewentualnie nie dojechał.

Edytowane przez 4jku

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadki nie istnieją to zrządzenie losu.Już widzę nowe wątki. KTM 250 nadaje się do turystyki.KTM 250 łamie stereotypy.Pojemność 125 cm to jednak trochę za mało 250 cm to jest to ! Kto i po co kupuje motocykl większy od 250 cm.

O kurczę rozpędziłem się przecież trzeba jeszcze zdać prawo jazdy A .Dla niektórych to przecież nie do ogarnięcia.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...