Skocz do zawartości

O dużych motocyklach dwusuwowych


Gość Punkbuster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Punkbuster

Wielu tutaj nazwalo mnie trollem. A napiszcie mi ktoremu trollowi chcialoby sie nagrywac parenascie 10 minutowych trollowych filmikow i pisac w 3 tematach po pierdyliard trollowych postow ? A no zadnemu.

 

Tylko potraficie zamykac japy, jak ktos sie nie zgadza z Waszymi pogladami i ma inne poglady.Lepiej go wtedy wrzucic do worka troll albo dzieciak. Jestescie tak ku*wa zalosni(oczywiscie nie wszyscy) ze glowa mala.

 

Jesli na tym forum siedzi elita motocyklistow w Polsce,(w co nie wierze) to jest mi naprawde wstyd. Aż sie serce kraje ze takie lamusy jezdza na tak wspanialych pojazdach.Wspolczuje tym motocyklom.

 

I tak polowa tego forum jezdzi bez lejcy i w miescie spokojnie peka stówka.I te ku*wa cioty beda mnie uczyć o bezpieczenstwie jazdy motocyklem ? Czy to sa ku*wa jakies zarty ?!

Ja dziekuje za taka elite. Wiecie ze jest Was naprawde niewielu ? Wiekszosc sprzedarzy i jezdzacych motocykli w Polsce to 125 i chinczyki.Jestescie malutcy i najbardziej zepsuci.



i jeszcze nie moge opisac jak mnie wku**ia ze np. napisze liste jakimi motocyklami jezdzilem albo o moich wrazeniach jazdy jakims motocyklem. To znajdzie sie paru frajerow co powiedza ze hu*a a nie jezdzilem takimi motocyklami i twoje wrazenia z jazdy nie sa prawda albo jezdziles zepsutym egzemplarzem. Do tego beda sie nabijac i oskraza mnie o cos czego nie napisalem.

 

pie**ole takie forum i pie**ole tych ludzi. Jak chcecie to sie frendzlujcie dalej w tym kurwidolku , nic mi do tego. A do prawdziwych motocyklistow apeluje, zeby jak najszybciej sie ulotnili z tego ''forum'' bo sie zdemoralizuja i zepsuja jak oni.

Ten temat mozna zamknac a mnie zbanowac. Nie chce miec nic wspolnego z takimi ''motocyklistami'' plakac nie bede. Jest mi naprawde zal i wstyd za taka elite...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednego nie rozumiem.

gość sprzedaje, choć "do wymiany uszczelka".

i pokazuje zdjecie tej zdemontowanej uszczelki.

co stoi na przeszkodzie kupić ją, i poskładać ten gruz, skoro już rozłożył?

wtedy już by nie musiał sprzedawać jako "uszkodzone", i dostałby coś więcej, niż tego rometa 125, którego sobie winszuje.

no, chyba że przeszkodą są te małe "Parę zeczy do ogarnięcia jeszcze jest ale to drobnostki"

to jak te mityczne "poprawki lakiernicze" samochodu który przez 40 lat przeleżał na dnie jeziora...

 

 

no, chyba że to nie taka uszczelka, a ja się nie znam. :P

 

edit:

aleś kolegom pojechał po rajtkach. :D

Punkbuster, wyluzuj. nikt tu cię za trola nie uważa, może jedynie trochę zbyt zajadle bronisz poglądów, których do końca nie potrafisz obronić. ;)

Edytowane przez el homer

"Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli." kwa, kwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak by się taka dyskusja z "kolegą" rozwinęła w realu na złocie.Podejrzewam że frajerzy i cioty lekko by się zdenerwowali.Myśle że kolejny temat do zamknięcia,a koleś do bana .Pozdrawiam wszystkich motocyklistów niezależnie od marki,pojemności,wieku itd... oprócz kierownika najlepszego,wspaniałego niezastąpionego turystyka.Nazwy i parametrów nie wymienię bo nie chodzi o pojazd tylko dupę co na nim siedzi.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat mozna zamknac a mnie zbanowac. Nie chce miec nic wspolnego z takimi ''motocyklistami'' plakac nie bede. Jest mi naprawde zal i wstyd za taka elite...

 

poniosło Cię, chłopcze. nie dotarło przez co najmniej dwa wątki i kilkaset postów, że wpierasz swoje świeżo nabyte przekonania ludziom, którzy - przynajmniej po części - jeździli zanim zacząłeś robić w pieluchy; nie dotarło również, że przynajmniej niektórzy próbują Ci radzić albo studzić Twoje zachwyty nie z wyższością, ale z poziomu wiedzy i doświadczenia, których jeszcze nie posiadasz

 

wątek zamykam, bo niczemu już nie służy. może trzeba było wcześniej, ale przyczyn widocznych już w poprzedniej próbie przekonywania do chińskiego junaka 125ccm - nie ogarnąłeś. może z czasem, kiedy zaczniesz pojmować iż ani wszelkiej praktyki, ani wszechwiedzy nie posiadłeś

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...