Skocz do zawartości

Mój Chiński Romet k 125 łamie stereotypy


Gość Punkbuster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O chłopie, dwa tygodnie nieobecności będziesz nadrabiał przez conajmniej tydzień. Błędne koło.

 

Bo jak chciałem kupić moto typu CB1300 to żeście mi nagadali o K1300R i jak go na żywca obejrzałem to powiedziałem, że nie ma ch.. we wsi i na wiosnę będzie u mnie stał - to teraz muszę zapitalać żeby była kasa i nie ma kiedy wejść na forum :D

 

A ten temat jest boski, nie zamykajcie go, co najwyżej przenieście do "Przy piwie" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O patrz, to możesz stać się inspiracją dla Punkbustera :D

 

Nie zostanę inspiracją bo on nie zamierza robić prawka więc zostaje mu maksymalnie 125 ccm i 11 kW :P Więc nie poszaleje. Jak jadę na pusto pod górkę na ograniczniku te 90 km/h to może mieć problemy żeby mnie wyprzedzić Romecikiem :D A jak się raz z górki puściłem i zagapiłem to na liczniku weszło 110 km/h więc wtedy to ja bym go zaczął wyprzedzać :D U nas już prawie wszyscy pochowali motocykle a w Belgii czy Holandii co chwila mnie jakiś wyprzedzał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie zostanę inspiracją bo on nie zamierza robić prawka więc zostaje mu maksymalnie 125 ccm i 11 kW :P Więc nie poszaleje. Jak jadę na pusto pod górkę na ograniczniku te 90 km/h to może mieć problemy żeby mnie wyprzedzić Romecikiem :D A jak się raz z górki puściłem i zagapiłem to na liczniku weszło 110 km/h więc wtedy to ja bym go zaczął wyprzedzać

 

Na ktorym biegu ?

 

K 1200 S 130 km/h szla na na pierwszym :biggrin:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a polećcie mi jakiś fajny chiński sprzęt do offroadu żeby był bezawaryjny jak romet i nie płacić za markę bo się zajarałem jakie chinole są zajebiste

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a polećcie mi jakiś fajny chiński sprzęt do offroadu żeby był bezawaryjny jak romet i nie płacić za markę bo się zajarałem jakie chinole są zajebiste

Do tego trzeba mieć odpowiednią osobowość, a Ty, Michoa....sam rozumiesz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z popularności tematu zapytam: Ktoś kilka msc temu straszył że na wiosnę swoją F650 będzie sprzedawał, wie ktoś może kto to?

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek,

 

Na Twoim miejscu uderzyl bym do Olsena aby naisal pismo do Chinoli aby zaczeli wreszcie produkcje offroad'u

 

Kto wie, moze akurat po tym pismie zaczna tak, ze jak juz bedziesz na emeryturze..... :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a polećcie mi jakiś fajny chiński sprzęt do offroadu żeby był bezawaryjny jak romet i nie płacić za markę bo się zajarałem jakie chinole są zajebiste

Shineray XY400GY “X5”

 

Niby pokroju xr400, z checia bym go wyprobowal, robimy zrzutke forumowa ?

 

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chiński do offroadu, trwały i za rozsądną cenę.

No są takie. Type 69 się nazywają, całkiem sporo tego chińczycy wypuścili, może nie jest to najnowsza technologia, ale może być lepsza nawet od pseudo Rometa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z popularności tematu zapytam: Ktoś kilka msc temu straszył że na wiosnę swoją F650 będzie sprzedawał, wie ktoś może kto to?

 

Ja :D Na 99% będzie na sprzedaż, za jakieś 5000 zł, na start obie oponki do wymiany (dętki i ochraniacze pewnie też) oraz olej :P Czyli cena jak za 2 Romeciki, wiek jak 21 Romecików a silnik o pojemności ponad 5 Romecików :P

 

 

Na ktorym biegu ?

 

K 1200 S 130 km/h szla na na pierwszym :biggrin:

 

Ło Panie, ten sprzęt się zwie Scania R450 i 90 km/h wyciąga na 12 biegu :D ale jak ją puścisz z górki to poleci tyle, na ile długi jest zjazd :D

Edytowane przez Qadrat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja :D Na 99% będzie na sprzedaż, za jakieś 5000 zł, na start obie oponki do wymiany (dętki i ochraniacze pewnie też) oraz olej :P Czyli cena jak za 2 Romeciki, wiek jak 21 Romecików a silnik o pojemności ponad 5 Romecików :P

 

Daj znać jak już ten czas nadejdzie :) Ale wiesz romet tańszy więc szykuj się na negocjacje :)

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...