Skocz do zawartości

Mój Chiński Romet k 125 łamie stereotypy


Gość Punkbuster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby głupota dawała umiejętność latania, to kolega nie jeździłby na chinolu ponieważ właśnie mijałby orbitę Neptuna kierując się ku wyjściu z Układu Słonecznego...

 

Masakra...

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hańbi tylko starą Polską markę Romet.

 

mnie to najgorzej w tym chińskim syfie boli że żeruje na dorobku rometa i potem nie idzie ludziom przetłumaczyć że to chińskie gówno i to samo kupiliby kupując loncina który jest tańszy bo nie płaciasz za ,,markę'' romet

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz że..

Ja w życiu bym nie wydał więcej niż 10 tyś. na motocykl. Nie ważne jakiej pojemności. h*j mnie obchodzi że lepsza jakość.

 

Ale..

Zaczynam przygotowywać się na spaliny z 500cc v4 2T. Od czegoś trzeba zacząć xD.

 

Cóż za rozdwojenie jaźni :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki prosty motocykl nie jest warty ponad 10 koła

 

Ale ceny nie ustala się na podstawie czyjejś zachcianki, cenę kształtuje rynek. Więc jeśli ktoś coś sprzedaje za cenę X, prosperuje, zarabia, znajduje się odpowiednia ilość klientów to znaczy że cena odpowiada wartości.

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińczyk jest zajebisty.

 

Punkbuster

 

Jak sie nie mialo nic poza goownem, to jest sie przekonany, ze goowno jest najlepsiejsze ! :icon_mrgreen:

 

 

Ma najlepszy stosunek ceny do jakości .

 

Punkbuster

 

O jakiej J A K O S C I Ty wogole mowisz ?

 

Od kiedy goowno ma jakakolwiek jakosc ? ? ?

 

Wpierdo liles 4000 zlotych psu w doope i sie jeszcze miche cieszysz ? :icon_mrgreen:

 

.... przypadku markowców 30 % ceny to motocykl a pozostałe 70% to cena znaczka na baczku ;* .

 

Punkbuster

 

Ja rozumiem, ze jako przecietny zjadacz chleba nie ma sie pojecia jak wyglada kalkulacja ceny towaru. tak mniej -wiecej 35 - 45 % ceny kosztuje wyprodukowanie gotowego towaru, reszta to marza importera oraz handlarza. Potrafisz sobie wyobrazic, ze wiekszosc ludzi to akceptuje i dlatego ten swiat sie wokol tego tak dobre 200 lat kreci ?

 

I potem wychodzą absurdalne ceny jak 19tyś. zł za 125tke . Ja w życiu bym nie wydał więcej niż 10 tyś. na motocykl.

 

Punkbuster

 

Jak sie niema to sie niema, potrafie zrozumiec, ze ktos moze nie miec ale wez mi wytlumacz dlaczego absurdalne ? Ktos kto potrafi liczyc przeliczy to wlasciwie i kupi dobry Produkt bo wie, ze bedzie go uzywal przez dlugi okres czasu. Kazdy liczy po swojemu i kazdy ma inne priorytety. Bylbys bardziej zaradny, to nie plakalbys na Forum tylko wziol sie do roboty i zarobil.

 

... jak widzę 3 krotną przebitkę ceny między takim k 125 a ybr 125 , oba produkowane w chinach. Ybr produkowana w tej samej fabryce co junak rs 125, to coś nie halo. s*am na to że ybr ma lepszą jakość.

 

Punkbuster

 

swiadczy co najwyzej o Twojej inteligencji. Przykro mi, ze nie jestes w stanie ogarnac najprostrzych rzeczy, no ale coz, jak juz przedmowcy pisali, powinienes szybowac wysoko, wysoko w przestrzeni.....

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

Chińczyk jest zajebisty.

 

Punkbuster

 

Jak sie nie mialo nic poza goownem, to jest sie przekonany, ze goowno jest najlepsiejsze ! :icon_mrgreen:

 

 

O ! Własnie przyznałeś że ogar 200, ogar 205 , motorynka i komar to gówno ! Gratulacje !

 

 

 

Wpierdo liles 4000 zlotych psu w doope i sie jeszcze miche cieszysz ? :icon_mrgreen:

 

.

Taaa? A na czym przejechałem te 13 tyś. km ? Na dywanie? Co za łeb

 

 

Ja rozumiem, ze jako przecietny zjadacz chleba nie ma sie pojecia jak wyglada kalkulacja ceny towaru. tak mniej -wiecej 35 - 45 % ceny kosztuje wyprodukowanie gotowego towaru, reszta to marza importera oraz handlarza. Potrafisz sobie wyobrazic, ze wiekszosc ludzi to akceptuje i dlatego ten swiat sie wokol tego tak dobre 200 lat kreci ?

 

hu*a, dokładnie ten sam motocykl , pod nieznaną marką kosztował by około 8 tyś. zł.Bo tyle jest wart z tymi marżami i innymi gównami. Kosztuje 10900zł bo Yamaha.

 

 

Jak sie niema to sie niema, potrafie zrozumiec, ze ktos moze nie miec ale wez mi wytlumacz dlaczego absurdalne ? Ktos kto potrafi liczyc przeliczy to wlasciwie i kupi dobry Produkt bo wie, ze bedzie go uzywal przez dlugi okres czasu. Kazdy liczy po swojemu i kazdy ma inne priorytety. Bylbys bardziej zaradny, to nie plakalbys na Forum tylko wziol sie do roboty i zarobil.

 

.

Nie, dla mnie to absurdane ceny. Nawet jak bym miał w h*j siana, to bym w życiu nie kupil 125tki za 19 koła :D Ale zawsze możesz mi zasponsorować. Jak nie, to morda w kubeł .

 

 

A w Ameryce murzynów biją...

A Ciebie to chyba w domu, żona bije :D

.

 

Piszesz że..

 

Ale..

 

Cóż za rozdwojenie jaźni :biggrin:

A co myślisz że nie kupie 500cc 2t za 10tyś ? To się byś zdziwił . Haha

Edytowane przez Punkbuster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ! Własnie przyznałeś że ogar 200, ogar 205 , motorynka i komar to gówno ! Gratulacje !

 

Punkbuster

 

Podziwjam Twoja interpretacje, jeszcze prosze wskaz miejsce w ktorym wypowiedzialem sie na temat w/w sprzetow ? :icon_mrgreen:

 

 

Taaa? A na czym przejechałem te 13 tyś. km ? Na dywanie?

 

Punkbuster

 

Dziecko, zejdz na ziemie ! Jak mantre przytaczasz tu caly czas te 13 000 km. Obecnie niemam czysu na dluzsze wypady ale trafialo sie, ze 5 000 km robilem w 10 dni i to m/i poprzez Alpy, wiec o czym Ty tu..... ?

 

Przypomne Ci, ze dystans 10 000 km jest generalnie usnawany, ze dotarcie silnika ( na oleju mineralnym ) Na syntetyku czy polsyntetyku moze byc nieco dluzszy, tak jak w przypadku diesel'a. Wiec ponownie z czym do gosci / ludzi ? :icon_mrgreen:

 

hu*a, dokładnie ten sam motocykl , pod nieznaną marką kosztował by około 8 tyś. zł.Bo tyle jest wart z tymi marżami i innymi gównami. Kosztuje 10900zł bo Yamaha.

 

Punkbustar

 

Ty kreujesz sie ulomnego czy po prostu nim jestes ? Wytlumacz mi w jakim celu ktos rozpoczyna produkcje jakiegokolwiek towaru ? W czynie spolecznym ? W jakim celu dazy ciagle do poprawienia jakosci produkowanego towaru ? ( co notabene zwieksza koszty produkcji ) aby pozniej obnizyc cene ? Z jakiej planety sie urwales ?

 

Ktos wklada mase pracy aby cos wyprodukowac / zrobic to chyba logiczne, ze bedzie kalkulowal wyzej niz ktos kto klepie jakas goowniana masowke - logiczne ? Ogarniasz to -> chaba raczej nie !

 

Wlasnie dlatego ten znaczek jest gwarancja dobrego wykonania / jakosci produktu ktory konsumenci kupuja, bo wiedza / przekonali sie, ze wlasnie ten Produkt jest najlepszy i w kazdym cencie warty swojej ceny. Do wszystkich to doszlo, do Ciebie jeszcze nie dotarlo :icon_mrgreen:

 

Nie, dla mnie to absurdane ceny. Nawet jak bym miał w h*j siana, to bym w życiu nie kupil 125tki za 19 koła :D Ale zawsze możesz mi zasponsorować. Jak nie, to morda w kubeł .

 

Punkbuster

 

Ja gdybym mial do wydania 20 000 kola to przyznam Ci racje, nie kupilbym - nigdy ale przenigdy nie kupilbym 125 - ki :icon_mrgreen: Kupil bym 600 albo wiecej :icon_mrgreen:

 

Ty widac jestes uposledzony ( na umysle ) bo nie jestes w stanie zdac egzaminu na Kategorie wyzssza niz A1 :icon_mrgreen: no ale nie bede wnikal glabiej :icon_mrgreen:

 

A morda w kubel, to powiedz swojemu ojcu, mysle, ze gdyby wiedzial jakiedo debila splodzil, to by sie do kibla spuscil, smutne ale prawdziwe. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

 

Podziwjam Twoja interpretacje, jeszcze prosze wskaz miejsce w ktorym wypowiedzialem sie na temat w/w sprzetow ? :icon_mrgreen:

 

 

To jest logiczne wyciąganie wniosków . Miałem komara , ogara 200 , ogara 205 i motorynke. A Ty napisałeś że nic, poza gównem nie miałem :D

 

 

Na resztę nie będę odpowiadał bo to podpada pod permanentnego BANA. Min. za obrazę innego użytkownika forum. I Nie tylko Ty na to zasługujesz tutaj :D

Edytowane przez Punkbuster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

 

 

Nie peniaj, Ty też się łapiesz :D

Ja tam jeszcze nikomu nie napisałem że jest głupi, debil czy niedorozwinięty.:D

 

A nie ...napisałem morda i Łeb ... no na prawdę bardzo porównywalne obrazy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlituje się ktoś i zamknie ten temat w piździec ?

 

 

Niech najpierw zamkna ten o aktualnej sytuacji w Polsce :D

 

Nikt nie każe tu zaglądać ;)

 

Ja tam jeszcze nikomu nie napisałem że jest głupi, debil czy niedorozwinięty. :D

 

A nie ...napisałem morda i Łeb ... no na prawdę bardzo porównywalne obrazy :)

 

 

Jeszcze tego nie wiesz ale niedługo się dowiesz że są równi i równiejsi :)

Edytowane przez Limo

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...