Skocz do zawartości

Do turystyki, ale dziewucha prowadzi! Nie sama...


Rekomendowane odpowiedzi

Varadero 1000

Przy 175 cm kierowniczka powinna paluszkami sięgnąć ziemi ale czy utrzyma ćwierćtonówkę z pasażerem, który dynda nogami w powietrzu ?

Myślę że Honda Deauville mogłaby być ok. Na cycle-ergo.com wyglądają "w miarę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucenie większego od siebie osobnika na plecy to nie jest dobry pomysł gdy mamy braki w technice jazdy.

 

W takiej sytuacji najlepiej sprawdzi się wizidło z nisko położonym środkiem ciężkości. Czyli coś "chopperowego".

Jakiś shadov 750 czy coś w tym guście, aby jazda nie generowała niepotrzebnego stresu.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xl600RM albo LM

waży koło 140 kg czyli mniej niż gejes 500 , pozycja normalna a nie srająca żaba albo kopyta pod brodą jak na hydraulice , ma e-start ( dla marlenki ) i kopajs ( dla chłopa marlenki ) w sumie awaryjna nie jest bo to honda i prosty serwis i dosyć tanie części( przy wsk będzie kosmos ale przy gs 500 to taka xl jest jak cep przy superkomputerze nasa )

mocy ma w sam raz - po wsk nie będziesz się nudzić a jak chłop odwinie bo zobaczy świnie przy pasach to nie powinnaś zostać sama , do 120-130 idzie jak sasha grey na plan zdjęciowy w miniówce , jak trzeba to cenę piwa z netto też osiągnie ( złoty pięćdziesiąt ale to raczej vmax )

kufry sakwy ? haraszo

nie boi się progów zwalniających zapadniętych studzienek , jak zjedziecie do lasu na szybką akcję w dziadach i spadnie deszcz to też z tego lasu wyjedziecie ......duży bak jak nie pałujecie to długie dystanse między tankowaniem...

 

minusy ?

ciężko kupić , same stare rupcie które napewno wymagają nakładów finansowychi poprawek ale myślę że warto

tak to powinno wyglądać w oryginalne

http://www.cmsnl.com/img/community/vehicles/4/45/456/456421/201206271344300.P6070262.JPG

 

aczkolwiek polecam szukać oczu ważki -lampy stylizowane na dakar , więcej kg na kierownicy ( trudniej o gumę ) ale w nocy robią robotę tak wygląda

http://www.motorcyclespecs.co.za/Gallery/Honda%20XL600LM%2085%20%204.jpg

 

albo xt 600 w wersji for gay - muł bagienny ( pierdolnięcie tego sprzęciwa podobno przyśpiesza kulę ziemską ) ale łatwiej kupić i jest opcja na młodszy i zdrowszy technicznie sprzęt

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K1300S ;) Serio, Ja mam 180 i ok 80kg i wiozłem kumpla któremu padł sprzęt z Helu do Poz. Kumpel ma 186cm i jakieś 85kg. Daliśmy radę spokojnie i koło do góry nie szło. Na autostradzie spokojnie dwójka na prędkościomerzu z przodu się pojawiała. Pomysł z przeróbką kanapy pod swoje widzimisie też jest dobry.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do CBR F3 nic nie mam, ponoć udane sprzęty. Ale pakować się w ponad 20 letniego sporta i to za 7,5 tysiaka? Raczej nikt mi nie wmówi, że takiego motocykla używa się do spokojnej, turystycznej jazdy, lekko to one nie mają. No i chcesz z facetem jeździć turystycznie we 2 osoby na sportowym motocyklu? Weź lepiej to przemyśl... ;)

 

Zastanów się nad proponowaną tu wcześniej NTV Deauville. Albo idź w stronę XTZ750 czy F650GS (ten to ma dość płaską kanapę, jak sobie wymarzyłaś).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie podstawowe, do ilu tysięcy złotych ma być motocykl......wtedy coś się wymyśli....

 

Ja miałem przygody kiedyś na 999, wziąłem na siedzionko pannę ( tzn. rozwódkę, bo ja też rozwodnik), co była o głowę wyższa i sporo cięższa ode mnie ( proszę się nie śmiać, chyba coś w sobie mam, że większe kobiety do mnie lgną hahahhahahahhaa :icon_mrgreen: )....

Efekt, ciężko nocą było jechać, bo światło waliło jak reflektory przeciwlotnicze w niebo i to mimo utwardzenia amortyzatora...

ale teraz mam 1 -osobowe siedzisko, nikogo na 999 nie biorę i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...