Skocz do zawartości

Do turystyki, ale dziewucha prowadzi! Nie sama...


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa jest prosta, jak... jak drut.

 

Ale pokręcona. Druty nigdy nie są proste.

 

Razem z moim chłopem chcemy pośmigać na dwóch kołach.

 

Z tym, że jedną maszyną. I ja prowadzę. (On nie. Nie ważne, dlaczego. Ważne, że nie.)

 

Próbowaliśmy na mojej Wieśce. Po prostej - całkiem idzie. Zakręty - kiepsko. Moc - spada do zera. Hamulce - działają odwrotnie, jak założono. Do sklepu po mleko - max.

 

Próbowaliśmy na pożyczonej iksjocie (600) - tragedia. Siedzi (on) wysoko, motocykl jakby chciał iść na koło. Wali się wszędzie. Istna zgroza. Nigdy więcej.

 

Więc ja się pytam - w którą stronę iść?

 

Dane techniczne w przybliżeniach: ja mam 175 cm i 60 kg, on - 180 cm i 75 kg. Nie tak źle, prawda? Tylko mi się nie śmiać, że dziewucha prowadzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiesz co ja Ci doradzę??? Ja jestem w miarę niski i lekki, weź Ty zostaw swojego chłopa, a ja Cię zabiorę na swoim stalowym rumaku w kierunku zachodzącego słońca. Oczywiście Ty będziesz prowadzić ;).

To kiedy mam podjechać?

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto było próbować :P ....

I proszę nie skarżyć do mojej żony... nie mam takowej :P

Edyta:

GPZ500S?? Gejes??

Edytowane przez Major87

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może Kawasaki W650 / W800 , RoyalEnfild lub inny Triumph to takie WSK'o podobne motocykle tzn. płaskie kanapy i klasyczny wygląd.

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to to myśl - klasycznie i z klasą . Na koło nie pójdzie , mocy starczy i heble dadzą radę.

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...