Skocz do zawartości

Wasz najlepszy i najgorszy samochód


Gość małaMi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, nie wiem czy wiecie, ale mając nawet taką Astrę w benzynie, można kobietę zadowolić.

Poważnie, sprawdzone.

No ale warunkiem koniecznym , jest posiadanie kobiety inaczej można się tylko zadowolić astrą w benzynie.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tico też się da :D

automat na miasto jest fajny , choć podobno facetowi nie przystoi nim jeździć :D ja jechałem tico w automacie , i golfem 2 w automacie , stare proste skrzynie które nie redukowały po walnięciu w pedał , więc wyprzedzać tym się nie dało ale na miasto miodzio , zadusić na światłach nie zadusisz , nie musisz wajhować mnie to tylko wk****o jak w jednym i drugim ten automat piłował silniki ( w tico miał 3 biegi , nie wiem ile w golfie ) i odbijało się to boleśnie na kieszeni -tikacz w automacie zimą potrafił opędzlować 8 więc zawstydzał waszą astrę 1.6 :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój najlepszy to Opel Kadett D z 1983 roku, tzw kwadraciak, z silnikiem 1,6D dlatego, ze pierwsze auto i miałem 21 lat.

Najgorszy Opel Ascona 1,6D z 1984 (awaryjny ale tez kupiłem już zajeżdżonego) oraz Hyundai Matrix - dostałem na 3 miesięczne wypożyczenie od dealera Forda jak czekałem na odbiór nowego auta. Straszny obciach, fatalny dizajn, fotel jak stołek i kiepskie opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem niedrogiej zabawki w czterołapie do wygłupów w weekendy. No i trafił się taki niepozorny sedanik.

Śniardwy

799d3690255bdaa6med.jpg

 

Subaru Legacy Turbo '94 jeden właściciel od nowości. A że przyjechał z południa Włoch bez rdzy i innych niespodzianek.

Z czasem trochę go podłubałem co zaowocowało wygraną w Pucharze Classic auto w tym roku.

Autko bardzo szybkie i niesamowicie wytrzymałe. Stara dobra japońska szkoła budowania samochodów.

 

Jak ktoś się nudzi i nie ma co robić może zobaczyć jak to teraz jeździ

 

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale warunkiem koniecznym , jest posiadanie kobiety inaczej można się tylko zadowolić astrą w benzynie.

 

Szacunek. Nigdy nie posiadałem kobiety.

Owszem, miałem kiedyś akwarium, ale to chyba nie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Stara dobra japońska szkoła budowania samochodów.

 

bo ja wiem........

libero i justy to też subaru ( niby ) jedno i drugie ma masę wad konstrukcyjnych gnije gorzej niż tico, a przede wszystkim silnik jest kiepski -oleju pije więcej niż ja piwa , z wad fabrycznych to urywają/odkręcają się korbowody ( jak ktoś ma justy czy libero i silnik na biegu jałowym mu tłucze to ostatni gwizdek , ściągać miskę olejową , on ma rozkręcane korbowody i prawdopodobnie któryś będzie luźny , 2 razy w ostatnim czasie chłopaki na forum libero to przerabiali ...)

 

do tego dochodzi alternator ( pasuje od 323 ) elektropneumatyka napędu 4WD ( skomplikowana strasznie , padają zaworki od podciśnienia głównie ) zapiekają się pierścienie olejowe, silnik jest w zasadzie nie do uszczelnienia , dobrze że chociaż rozrząd bezkolizyjny :D

 

w moim odpukać nic się nie dzieje , teraz chyba łożysko koła przód padło , ale oleju pali jak 2T , choć ciągnie fajnie jak na 1.2 z toną masy :D

 

zresztą najlepiej to widać po rynku -kup stare justy czy libero w sensownym stanie ...........

 

śmieszne subaru to vivio ale praktycznie niedostępne w PL -silnik 0.6 z turbodoładowaniem :D 700kg i 4wd z uturbioną benzynką -karnąłbym się wał widzę też się sypie :D

http://opinie.auto.com.pl/opinia_szczegoly.php?kod=2473

na co zwrócić uwagę -czy nie stukają panewki :D

 

stare subaru to raczej nie jest dobra japońska szkoła budowania samochodów co dosyć drogie auta w utrzymaniu :D dobra japońska szkoła samochódów to mazda czy honda......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Naszym najlepszym samochodem wedlug mnie i mojej zony bylo BMW e38 z 1998 r. Pomimo tego, ze mielismy przed i po wiele innych nowszych samochodow i obecnie jezdzimy duzo mlodszym autem, to jesli byla by mozliwosc odkrecenia wszystkiego, to dalej jezdzili bysmy tym BMW. Na zdjeciu prezentuje sie nasza siodemeczka w pelnej gracji. Niestety obecnie juz nie zyje :(

Moze w ramach reinkarnacji (czyt. recyklingu) jej duch zyje w innym samochodzie, oby tylko nie w chinskiej podrobce ;)

 

Natomiast naszym najgorszym autem byl Nissan Almera N14 z 1999 r. Przez pospiech i zamydlenie oczu niska cena, dalem sie wciagnac na mine :( Po naprawach ow Nisanik tak sie prezentowal:

post-687-0-53433700-1421579638_thumb.jpg

post-687-0-16985600-1421580582_thumb.jpg

Edytowane przez Januszm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...