Skocz do zawartości

Enduro/Cross na początek


Rekomendowane odpowiedzi

o to motorek: http://www.trickstarbikes.com/bikes/spp125pro/spp125pro.php

Czy będzie spełniał moje oczekiwania? Chce sie nauczyć na tym jeździć a potem pośmigać po troszkę gorszym terenie. Czekam na szybka Odp.

 

 

 

powiem tyle ;]

człowieku nie ośmieszaj sie z takim badziestwem !! tym nawet sie nie da jeździc, to jest takie porównanie do prawdziwego crossa jak skuter 50 cm3 czterosów i 50 cross np kawasaki kx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasny gwint to poleciałeś z tą masą nie ma co .

jedyne co mi przychodzi do głowy aby nie poniosło i było w stronę sportu to aprilia rx ale znowu to jest wysokie

, dt to znowu chciał niechciał klocek do turlania.

Trzeba by poszukać sprzęta niezbyt wysokiego , cross z klasy 85cc odpada bo to już nie ten wiek i lada dzień będzie zamały. Więc pozostają średnie enduraki o małej pojemności 50-80cc np derbi senda czy honda cre

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść to sobie. Jak na tym siedzisz to masz wrażenie jak byś jeździł małym BMX-em dla dzieci. Co z tego że ma tam ,,trochę" kucy jak i tak nie odkręcisz bo to śmierć w oczach jechać na tym więcej niż 50km/h bo zero kontroli . :)

Edytowane przez Stoźu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego mulasta jest DT,chlopak chcę sie nauczyc jezdzic a wy odrazu mulasta... jak chce stawiac pierwsze kroki dopiero to DT przynajmniej przez sezon mu sie nie znudzi,po co odrazu KX zeby chlopak wiecej dokladal...bardzo duzo osob zaczynalo od DT i nie mowili ze mulasta....troche luzu chlopaki ;) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie nie wiem o co wam chodzi xD Ja nie chce sie nauczyć jeździć po to by późnej sie ścigać i startować w wyścigach. Ja potrzebuje taki motorek by zobaczyć jak sie smiga na motorze i potem troszkę pośmigać po lekkim terenie. I co twierdzicie ze ten motor będzie kijowy nawet do zwyklej jazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem z doswiadczenia ze to jest zabawka zeby zrobic rundke po podwórku a nie jezdzic w terenie,male kola,moc nieproporcjonalna do wagi i wogole,lepiej kupic jakies srednier enduro jak koledzy pisali 50-80 przynajmniej ma dorosły wygląd i nie zatrzyma sie na pierwszej lepszej kretówce .pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie widzisz ? bo ja nie widze, a nie czasam 6,8km ?

ehhh ....

gdzie widzę ? w jego podpisie jest link do bikepics, i tam jest właśnie dt

Tłumik przy jego DT wygląda na oryginalny i myślałem, że jest zablokowana, a w ogóle zrobiłem Ci coś ? Wyzwałem? obraziłem, że się mnie czepiasz ?

Edytowane przez szyszunia1514
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie nie wiem o co wam chodzi xD Ja nie chce sie nauczyć jeździć po to by późnej sie ścigać i startować w wyścigach. Ja potrzebuje taki motorek by zobaczyć jak sie smiga na motorze i potem troszkę pośmigać po lekkim terenie. I co twierdzicie ze ten motor będzie kijowy nawet do zwyklej jazdy?

Kup DT80 i bedzie spokój :icon_razz:) Kumpel ma 165cm wzrostu i śmiga :icon_razz:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm kurde przy takiej wadze i wzroscie bedzie trudno utrzymac ci jakiegos crossa wiekszego od 50 cm3

Ja polecam na poczatek simsona zeby nauczyc sie jezdzic potem yamahe dt 80

Eh ja Pamietam te czasy jak kupilem cagive supercity 50 to hehe ciezko mi bylo to utrzymac a teraz jestem w stanie caly ten motor podniesc rekami :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość Ci poleca simsona :buttrock:

-możesz go kupić za 500zł (na chodzie z papierem)

- jak na początek to przecinak :bigrazz:

-można legalnie zarejestrować na motorower (nie to co z dt 80)

-tanie części

-prosta obsługa

-na początek nawet w teren wystarczy

-jak dojdziesz do wniosku że jazda motocyklem nie jest dla ciebie to dużo nie stracisz,

a kupno motocykla dla szpanu to bezsens .

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość Ci poleca simsona :buttrock:

-możesz go kupić za 500zł (na chodzie z papierem)

- jak na początek to przecinak :bigrazz:

-można legalnie zarejestrować na motorower (nie to co z dt 80)

-tanie części

-prosta obsługa

-na początek nawet w teren wystarczy

-jak dojdziesz do wniosku że jazda motocyklem nie jest dla ciebie to dużo nie stracisz,

a kupno motocykla dla szpanu to bezsens .

PZDR

 

Bardzo sensowna odpowiedź, w pełni się zgadzam.

Sam zaczynałem dość późno zabawę z motorami, a zaczynałem od moto o małej mocy -Honda MTX 125 (przy wadze 85 kg)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...