Skocz do zawartości

Enduro/Cross na początek


Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...

Witam... Szukam propozycji na 1 cross'a

Mam 13 lat i 165 cm wzrostu.

 

Jednak jest mi to obojetne czy 50 , 80 czy 125.

Wazne aby byl dobry i na moj wzrost.

Moze to byc nawet Tajwan.

 

Niestety mam maly fundusz poniewaz to na poczatek 3000zl.

 

Z Gory Dzieki Korni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć wszystkim. Jestem tutaj nowy. Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem kupna pierwszego crossa o pojemności 250 ccm. Jak do tej pory jeździłem tylko na moim Junaku M-10 z 64r. :biggrin: Zastanawiam się nad czymś takim: http://www.allegro.pl/item612289686_honda_...oss_cr_250.html

Tylko że większość tych crossów nie ma lamp i kierunkowskazów więc wnioskuję że nie można nimi się poruszać po drogach publicznych i do miejsca docelowego należy je dowozić na lawecie. Czy dobrze rozumuję?? Możecie coś polecić początkującemu?? Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Jestem tutaj nowy. Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem kupna pierwszego crossa o pojemności 250 ccm. Jak do tej pory jeździłem tylko na moim Junaku M-10 z 64r. :biggrin: Zastanawiam się nad czymś takim: http://www.allegro.pl/item612289686_honda_...oss_cr_250.html

Tylko że większość tych crossów nie ma lamp i kierunkowskazów więc wnioskuję że nie można nimi się poruszać po drogach publicznych i do miejsca docelowego należy je dowozić na lawecie. Czy dobrze rozumuję?? Możecie coś polecić początkującemu?? Pozdro.

 

 

błagam litości :banghead:

 

może troche postów poczytaj :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Nie mam żadnego doświadczenia z tego typu motorami i dlatego szukam pomocy. Chcę kupić maszynkę do polatania po poligonie i mam na to 7 tyś. Czy coś w tej cenie da się nabyć nie do remontu? Z moich obserwacji wynika że najlepsza będzie Yamaha WR 250? Jeżeli się mylę to mnie wyprostujcie i doradźcie cóś.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli za ta kase taki wyrwiesz to powinien byc OK

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli za ta kase taki wyrwiesz to powinien byc OK

 

:crossy:

 

 

Nawet bardzo OK. Nie siedzę mocno w "terenie" ale według zasłyszanych opinii WR 250 to mocny kozak w stawce. Podobno lepszy od WR 400.(pewnie dla tego że lżejszy)

 

Ponieważ te sprzęty nie mają lekkiego życia zalecam dokładne oględziny.

 

Udanego zakupu. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nigdy nie miałeś do czynienia ze sprzętami terenowymi, to propnuję wystartować z jakiegoś niższego pułapu. WRki uchodzą za bardzo jadowite sprzęty (106 kg i 40KM-to chyba mówi samo za siebie). Na naukę jazdy to zdecydowanie za dużo (wg ludzi, którzy wiedzą z czym sie to je).

Chyba zależy Ci na nauce i poznaniu uczucia frajdy, z możliwości wykorzystania maszyny w 100%, a nie na męczarni i zniechęceniu?! Jada terenowa to nie bułka z masłem...Dlatego proponuję zacząć od czegoś bardziej mułowatego.

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą około 10 godz jazdy na WR 250 i 400. Jeździłem z osobą która jeździ na tych sprzętach od dziecka i stwierdził że 250 ogarniam.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż...pozostaje mi życzyć dużo samozaparcia i udanego zakupu sprzęciora :flesje:

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...