Skocz do zawartości

Nowy kompakt tani w użytkowaniu


samolot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dobra wypowiedzieli się już spece od diesla co nigdy go nie mieli (michoa ) spece od benzyny co jeżdżą na gazie , bristolski specu od wszystkiego wytłumaczył heńkowi co jest ciężarówką a co nie , samolot się nie odzywa , czas na dupy i politykę i przenosimy do piwa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak lubicie diesle to sobie do motocykli powsadzajcie :D wiadomo że by tego chyba nikt nie zniósł, a że ja mam troche poryty baniak również na punkcie samochodów i delektuje się jazdą autem tak samo jak jazdą na motocyklu to wybieram benzyne.

I wcale nie twierdzę że diesel jest do dupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz i się zamknij.

 

 

 

drugi

http://www.chceauto.pl/jeep-cherokee-32-v6-272km-2014-64063/

 

kompakt: http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/audi/a3/8v/hatchback-3d/silnik-benzynowy-1.4-tfsi-cod-ultra-150km-od-2014/

 

czy może to nie wystarczy i ma mieć równo 300?

 

Teraz popatrz na mój post

 

i powiedz mi które moje słowa się nie zgadzają! Albo lepiej nic już nie pisz.

 

Jak mi przelejesz 50zł to ci w godzinę znajdę przynajmniej 10 podobnych samochodów. w innym wypadku nie chce mi się marnować czasu.

Rozmawialiśmy tutaj o współczesnych samochodach typu compact, klasa średnia z silnikami diesla bądź benzynowymi.

Swoim nie do końca sprecyzowanym zdaniem o tych 300 KM, sugerujesz, że właśnie twój przykład odnosi się do takich samochód, po czym nawet jako pierwszy samochód wymieniłeś klasyfikujący się w tej grupie samochód Chrysler 300M i następcę 300C. Gdy ja podważyłem ten samochód jako przykład z powodu odbiegającej od 300 KM mocy i przestarzałej konstrukcji oraz egzotycznego na naszym rynku pochodzenia. Ty na siłę chcesz udowadniać, że samochody z gatunku terenowek, vanów, to samochody osobowe, według przepisów. Może według przepisów nimi są ale według dziennikarzy motoryzacyjnych, ekspertów są to samochody innych klas niż popularne compacty, samochody klasy średniej. Czy można nazwać Land Rovera Defendera bądź Jeepa Wranglera osobówkami? Według niesprecyzowanych przepisów tak (nie ma potrzeby by je precyzować), ale czy specjalista z branży je tak nazwie? To samo tyczy się twoich dwóch ostatnich przykładów, w których znowu pokazujesz amerykańskie samochody w dodatku zaliczane do klasy SUV.

Wszystko na siłę naciągane.

I w dodatku to chamstwo w wypowiedzi "Albo lepiej już się zamknij". Wypowiedź zmieniłeś lecz pierwsza wersja nie uszła mojej uwadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód zawsze w dieslu, no chyba że piszemy o Subaru, Evo, GTR to wiadomo.

A motocykl to inna para kaloszy.

Pozwolę sobie dodać, że isnieje całkiem spora grupa samochodów w dieslu, którą bardzo lubię, pomimo że jestem zaciekłą "fanką" benzyny.

Są to samochody służbowe. Co prawda służbówki w benzynie są lepsze, ale diesle częstsze. A ja i tak je lubię, zwłaszcza pod dystrybutorem.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow :) ja do mojej 5 nie wyobrażam sobie innego silnika jak diesel. Mało tego uważam że 530d touring to najlepsze auto na świecie :)

Edytowane przez ernestZL

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty na siłę chcesz udowadniać, że samochody z gatunku terenowek, vanów, to samochody osobowe, według przepisów. Może według przepisów nimi są ale według dziennikarzy motoryzacyjnych, ekspertów są to samochody innych klas niż popularne compacty, samochody klasy średniej.

 

Dalej w to brniesz a nie rozumiesz, że kompakt a osobówka to nie są identyczne pojęcia. Cały czas piszesz do mnie o osobówkach a nie o kompaktach. (pomijając już to, że w swoim pierwszym poście pisałem o samochodach ogólnie - resztę sam sobie dopowiedziałeś). Zrozum wreszcie.

 

Kompakt to wąskie pojęcie a osobowy - szerokie. Masz przeczytaj sobie i wreszcie przyznaj mi rację.

http://bez-wypadkowe.net/showthread.php/691-Podzia%C5%82-aut-na-klasy-segmenty

 

moj_modus.w.interia.pl/klasyfikacja_samochodow.htm

(wklej w przeglądarkę bo inaczej coś nie chce działać)

 

(to jest właśnie bardziej dziennikarski podział bo przepisy w tym względzie nie istnieją)

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow :) ja do mojej 5 nie wyobrażam sobie innego silnika jak diesel. Mało tego uważam że 530d touring to najlepsze auto na świecie :)

Mi też podoba się BMW serii 5 touring (F10), ja jednak prefruję silnik 3.0 benzynowy, który nie jest często spotykany obecnie w tych samochodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...