Skocz do zawartości

Doświadczeni motocykliści, a prędkość


shd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To z wiekiem przychodzi ..... kiedyś się zapierdalało, a teraz? Teraz ograniczenia przekraczam max o 10 km/h mówię o terenach zabudowanych czy skrzyżowaniach bez sygnalizacji czy innych miejscach, a jak nie ma i droga dobra to zazwyczaj jadę troszkę szybko ale bez przesady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie i ja sie chyba starzeje, bo w zabudowanym coraz czesciej oszczedzam moto. Za to na fajnych zakretach poza miastem, manetka w opor. Powiem tak z wiekiem rozsadek przychodzi, nie chcialbym bym zrobic komus krzywdy, jak i sobie. Ale milosc do ostrej jazdy pozostaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedajta te motury, bo zaden z nich pozytek gdy sie tak wolno po winklach turla ! :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklej filmik :)

 

 

Moje sa w necie

 

No ale zawsze mozesz wkleic swoje :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czasem jeszcze lubie szybko polatac, jesli oczywiscie droga i warunki pozwalaja. ale przez cala moja "moto-kariere" mialem bardzo duzo szczescia ze jeszcze zyje i nie jestem kaleka...czasem okolicznosci sprawiaja, ze nawet doswiadczenie nie pomaga bo wydarzenia dzieja sie zbyt szybko...Wtedy zostaje tylko tzw "fuks"

Od 2-3 lat glod predkosci jakos sie zmniejszyl i nie jest az tak dojmujacy jak kiedys ;) wiec najwyrazniej sie starzeje albo po prostu nie ma juz tej adrenaliny co kiedys, bo po prostu bylo jej za duzo przez te wszystkie lata ;)

Mozna by rzec, ze wraz z uplywem czasu i kilometrow wzrasta zapotrzebowanie na swiety spokoj :)

 

 

 

download.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dokładnie tak, a adrenalinę znajduje się w innych miejscach.

 

 

Adrenaline znajduje obecnie tylko jadac moturem ! :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba naturalna ewolucja w motórowaniu. Teraz znając zagrożenia, swoje braki w technice, ułomności organów wpływających na jazdę zluzowałem majtasy.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukanie adrenaliny podczas jazdy moturem to objaw albo skrajnego debilizmu albo skrajnego braku wyszkolenia.

Ktoś, kto naprawdę ogarnia motur, podczas jazdy jedynie KALKULUJE.

Strzały adrenaliny zostawia się na imprezki gdzie chwali się gdzie i jak/ile pojechał.

Wiem, to brzmi mocno wapniacko, szczególnie dla młodych...

Ale tylko tak da się jeździć szybko :D

Podniecać się można PO "spacerku" :D nigdy w trakcie...

Edytowane przez hikor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...