Skocz do zawartości

Którego wybrać ?


abuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

więc przyszli motocykliści tylko enduro i cross :) a nie skutr :lol:

Dokładnie! Na skuterze nie nauczysz się właściwie niczego, poza tym w razie wypadku koszta są większe.

Bez urazy dla posiadazcy skuterków ale uważam że to pojazd dobry dla dziewczyn-nie interesuje ich zbytnio przyjmeność z jazdy, tylko wygoda i prostota obsługi). Oczywiście są wyjątki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, skuter też może dać dużo przyjemności z jazdy. Tylko trochę mniej niż motorower na manualu, tak więc proszę tak nie najeżdżać na skutery. Myślę, że większość tych co się wypowiadają o nich nawet nie mieli okazji jeździć nimi.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że większość tych co się wypowiadają o nich nawet nie mieli okazji jeździć nimi.

tak sie składa może jestem wyjątkiem ale jeździłem wszyskimi dostęonymi skuterami TGB oraz KEEWAY więc coś tam wiem na temat skuterków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja zaczynałem od motorynki potem dwa simsony , gilera zulu(to taka derbi senda tylko ze stalowa rama innymi plastikami i znaczkiem gilery ;) ) i potem wieksze sprzety ale ....... powiem jedno sprzety demokracj ludowej nauczyły mnie szacunku do metalu i podstaw mechaniki(jak mi zerwał sie gwint swiecy w hondzie to nie wiozłem do serwisu i nie buliłem xxx zł tylko poradziłem sobie sam z pomoca znajomego tokarza :!: ) polecam simsona na poczatek, troche awari na nie zaszkodzi a nawet pomoze w staniu sie MOTOCYKLISTA przez duze M:D nowoczene sprzety sa spoko -dynamiczniejsze i przyjemniejsze w jezdzie, ale nie dadza ci przyjemnosci obcowania z technika oko w oko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż sam jestem użytkownikiem skutera, uważam, że do nauki jazdy lepszy jest jednoślad wyposażony w manualną skrzynię biegów (sam "pierwsze szlify" zbierałem na motorynce i Ogarze). Można na nim nabrać podstawowych nawyków, przydatnych później w motocyklowej karierze. Skuter jest za to IMHO praktyczniejszy od klasycznego motoroweru do jazdy po mieście, chociażby ze względu na pojemne schowki oraz zdecydowanie lepszą ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, a to za sprawą wydajnych osłon i owiewek.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Nie wpieprz się w jakiegos koreańczyka jeśli chcesz miec spokój.

Kumple jakiś czas temu kupili sobie skutery HerpPuch czy jakoś tak.

Pierwszemu po 3 latach poszła skrzynia a drugiemu po 2. Pozdrawiam Słyszałeś coś o ItalJet Dragster, ciekawy sprzęt.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby tak wybrac Aprilie Tuareg rally :] fajny sprzet i wogole

Fajny sprzęt tylko problem z tym żeby ją w polsce dostać bo szczerze mówiąc to nigdy się z tym nie spotkałem. Co do suzuki to naprawde fajny sprzęt i w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

za takie pieniadze to kupisz starszego skutera o zacieciu sportowym.mysle tu o aeroxie i runner,ktora nawet ze mna wygrala po zmianie wydechu.nieradze speedfighta,tyle ze II ma przezajebisty wyglad,ale juz gozej jezdzi niz rywale.aha jeszcze niewiem ,ale podobno chwala sobie kymco super 9 i piagio nrg,ktorych niesprawdzilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał tyle kasy to bym z miejsca kupił (co wolisz ścigacz ,czy enduro)aprille rs50 lub Dt.W twoim wieku więcej nie trzeba do szczęścia.Skuterem to nawet sobie głowy nie zawracaj.pzdr

NIe uwazasz ze przez rok zalozyciel tematu uporal sie z tym problemem?? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...