Skocz do zawartości

Którego wybrać ?


abuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem wielkim zwolennikiem manuali. Manualem można jeździć agresywnie i spokojnie, a skuter bzyczy ciągle na wysokich obrotach. A w ogóle wg mnie to skuter z automatem (sory dla skuterowców) jest po prostu pjazdem dla jakiś inwalidów niepotrafiącymi operować biegami i sprzęgłem. Z jazdy skuterem jest dużo mniejsza przyjemność. Za tą kase jaką posiadasz mógłbyś sobie kupić jakiegoś fajnego japońca, albo mini ścigacza. To jest moje zdanie. Ale wybór należy tylko do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dostał bym za 2500, jakiś fajny manual

 

Np Hondzie MBx 80 zarejstrowana na motorower http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=28858806

 

W sumie masz racje ż echcesz zostawić troche kasy bo kask i rekawice to musisz mieć.

Tyle że troszke wiecej przeznaczyłbym na zakup motocykla ( oczywiscie jezeli dalej dysponujesz kwotą 5,5tys) bo bedziesz wtedy mial lepszy wybór a i napewno sprzęcik bedzie lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz racje ż echcesz zostawić troche kasy bo kask i rekawice to musisz mieć.

Tyle że troszke wiecej przeznaczyłbym na zakup motocykla ( oczywiscie jezeli dalej dysponujesz kwotą 5,5tys) bo bedziesz wtedy mial lepszy wybór a i napewno sprzęcik bedzie lepszy.

 

Ale japońce żądzą, zobacze inne modele niż honda mbx :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio ? O kurcze to już jestem przekonany w 100 procętach że nie skuter, i że jakiś fajny manual enduro podobny

 

W tym przedziale cenowym to enduro to DT 50/80 i MTX 50/80. Z MTXów szukaj wersji Hd08 bo ona ma już chłodzenie cieczą i lepsze zawieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio ? O kurcze to już jestem przekonany w 100 procętach że nie skuter, i że jakiś fajny manual enduro podobny

 

W tym przedziale cenowym to enduro to DT 50/80 i MTX 50/80. Z MTXów szukaj wersji Hd08 bo ona ma już chłodzenie cieczą i lepsze zawieszenie.

 

A te wersje sa wogule dobre do zaczęcia jeżdżenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te wersje sa wogule dobre do zaczęcia jeżdżenia?

 

Wydaje mi sie, że tak tylko pozostaje jeszcze kwestia wzrostu. Patrzac na profil widze że masz 12 lat a w tym wieku to wysokich sie raczej nie jest wiec może bedziesz musiał zacząc od Hondy MT ( to taki MTX tyle ze na miejszych kołach) albo na simsonie. Sorki że ci tak mieszam ale dopiero zauważyłem ile masz lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te wersje sa wogule dobre do zaczęcia jeżdżenia?

 

Wydaje mi sie, że tak tylko pozostaje jeszcze kwestia wzrostu. Patrzac na profil widze że masz 12 lat a w tym wieku to wysokich sie raczej nie jest wiec może bedziesz musiał zacząc od Hondy MT ( to taki MTX tyle ze na miejszych kołach) albo na simsonie. Sorki że ci tak mieszam ale dopiero zauważyłem ile masz lat.

 

Nic sie nie stało nie przejmuj sie, 156cm wzrostu (mam nadzieje wystarczy) nie wiesz na jakiej stronie to sprawdzić :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...