Skocz do zawartości

Slalom szybki


Felice
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze poczekasz.... wiesz ile taki kaskader stoi za taki przejazd?Jeszcze w germanii z jurki? To Panie nie w kij dmuchał... ;)

 

A KS zamiast się przyznać, że dał ciała i jest czasami zwykłym mitomanem-fantastą będzie dalej szedł w zaparte...

Bo u nas w germanii wsio jest lepsze...

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z okazji wymiany linki sprzęgła w ER6N zrobiłem sobie trening na slalomie szybkim.

Dawno go nie jeździłem...

Wjazd 50 km/h i wyjazd 58 km/h (wg wskazania prędkościomierza) to było max co dziś dałem radę osiągnąć.

Nie uważam siebie za jakiegoś kozaka...

Ale to, co pisał Damian lub KS uważam za mocno naciągane.

KS, obiecałeś film z kursantem wjeżdżającym 70 km/h...

Damian, podobno dopiero wjazd 60 km/h robi Ci problem...

Dalej gorąco namawiam do pokazania publiczności jak to robicie :)

Sam chętnie zobaczę, co kaszanię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian, podobno dopiero wjazd 60 km/h robi Ci problem...

Nie.

 

Gdy ostatnio na placu trenowałem egzaminowy szybki slalom (choć słupków miałem znacznie wiecej, oczywiscie rozstawione według przepisu, tj. co 7 metrów), to dopiero przy ok 60 km/h zaczynały mi popiskiwać opony i dopiero taka prędkość wydalała się bliską limitów.

 

Przy wielu słupkach ciężko jechać szybciej niż 55-60 km/h.

Napisałem, że ciężko mi było wtedy jechać szybciej niż 55-60 (i że 60 to dla mnie prędkość bliska limitów) - nie przekręcaj więc moich słów, okay?

 

Napisz też jakie były warunki, głównie nawierzchnia, opony, a także ile przejazdów zrobiłeś.

 

Ja jeździłem na asfalcie, miałem nowe opony (prosto z oponeo), na których do tamtej pory zrobiłem może 2 tys. kilometrów i były dobrze rozgrzane, bo tamtego dnia spędziłem jakieś 2h na treningu (manewry).

 

Dalej gorąco namawiam do pokazania publiczności jak to robicie :)

Ja już Ci powiedziałem, że jak Ty pokażesz nagranie, to ja też zrobię. ; )

Edytowane przez Damian85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że mitoman-fantasta, to jeszcze czytanie ze zrozumieniem szwankuje...

W którym miejscu hikor przekręcił twoje słowa?

Napisał wyraźnie, że dopiero 60 stwarza ci problem. Ty sam zacytowałeś swoje słowa, że 60 to blisko limitów.

Pokaż następny miszczu jak to robisz... I na nowych laczkach w dodatku.... Nowych...

 

 

Masakra...

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daman85 - a smoki też tam były :D.....?

 

Tak, była tam też Daenerys, matka smoków. Wystraszyłem się i dlatego tak szybko jechałem przez ten slalom. ; )

 

 

W którym miejscu hikor przekręcił twoje słowa?

 

Hikor napisał, że mam problem przy 60 km/h NA WJEŹDZIE, a gdzie ja napisałem, że mam tyle na wjeździe?

 

Napisałem, że przy wielu słupkach ciężko jest JECHAĆ więcej niż 55-60 km/h.

 

Napisałem też, ze oponki miały już nalatane 2 tys. km (do tamtego momentu).

 

Przestań się już odzywać, chłopie, bo co się gdzieś odezwiesz, to pokazujesz swoją głupotę. To tylko porada dla Twojego dobra, abyś na cymbała nie wychodził ciągle, bo się ludzie zaczną zastanawiać, czy ty masz chociaż maturę, czy jesteś po "niepełnym podstawowym".

Edytowane przez Damian85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz sie na cymbala wyszlo, to niestety ale cieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeezko to zmienic :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KS wyjątkowo przyznam Ci rację, bo mądrze o dziwo napisałeś. Nasz "kolega" damianek robi z siebie kretyna koncertowo... to fakt... Na szybkim slalomie on zwalnia, jak można rozumieć to co narzeźbił o prędkościach. Normalnie miszcz śFiata....

 

Weź chłopcze, z niepełnym podstawowym, jak to sam określiłeś, nie kompromituj się więcej i nie udzielaj się w tematach które cię i twoje możliwości, tudzież wiedzę i umiejętności przerastają o wartości wręcz niezmierzalne....

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz sie na cymbala wyszlo, to niestety ale cieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeezko to zmienic :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Tzn że wycofujesz się z tej 70tki na szybkim slalomie czy nie? Bo nie wiem jak ten twój rachunek sumienia odbierać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wertyder popieram.

Zaglądałam tu, bo chciałam się czegoś dowiedzieć ale informacje to tu trzeba przebierać jak szmatki w lumpeksie. Kto by pomyślał, że znajdują się tu dojrzali mężczyźni. Następnym razem gdy będziecie zwracali uwagę swoim dzieciom, jeżeli je macie, żeby się nie kłóciły o głupotę to uderzcie się w pierś i pomyślcie nad sobą.

 

Proszę Was, podchodźcie do sprawy rzeczowo, ewentualnie załóżcie dział o nazwie "czyja racja" albo "jesteś zwycięzcą" i tam piszcie co sobie tam chcecie.

 

PS miłego weekendu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczatkujaca,

 

zastanowilas sie, dlaczego pewnych rzeczy nie potrafisz ? Nikt Ci nie powiedzial ? Nikt Cie nie nauczyl ?

 

Tu nie chodzi o to kto ma racje lub kto jest zwyciezca. Po prostu tacy ludzie - tak jak Twoj Instruktor wypowiadaja sie i tu, wiec czego oczekujesz ? Nawet na Forum motocyklistow sa dyletanci ktorym wydaje sie, ze po skonczeniu kursu na instruktora

 

http://www.word.katowice.pl/menu-14-Kursy_dla_kandydatow_na_istruktorow_i_wykladowcow_nauki_jazdy-105.html

 

Wymiar godzinowy i organizacja szkolenia

 

  1. Liczba godzin szkolenia wynosi:
    a. liczba godzin wynosi nie mniej niż 130 godzin zajęć teoretycznych i 85 godzin zajęć praktycznych, w zależności od zakresu zdobywanych uprawnień (dotyczy kursu podstawowego).

I tym ludziom wydaje sie, ze po 130 h teori ( ca. 3 tygodnie ) i 85 h ( ca 2 tygodnie ) sa tak zayebisci, ze daje im to prawo do szkolenia ludzi. A w gruncie rzeczy, to ucza sie swojej roboty na kruliczkach doswiadczalnych takich jak Ty, z miernym lub gorszym skutkiem. Ci lepsiejsi wyciagaja wnioski szybciej a ci przecietni nie wyciagaja ich nigdy.

 

Co gorsze, ci wlasnie ludzie nie potrafia zrozumiec, ze sa jeszcze inne kraje w ktorych dziala to zuuuuuuupelnie inaczej i jak to powiedziala kiedys moje rosyjska kursantka - mozg za maly ! :icon_mrgreen:

 

Nie jest to ich wina, bo wine ponosi System, ktory wlasnie takich ludzi ma za zadanie wyszkolic, na szczescie Unia troche dobrego wprowadzila i obecnie trzeba umic ciut wiecej.

 

Ile to godzin wyjezdzilas po miescie ?

Aaaaaa

 

zeby nie bylo, ze wrzucam wszystkich do jednego wora,

 

Nie wiem jak szkoli Hikor, ale z tego co pisze, mozna sie zdac na to co pisze, bo choc czasami obroci kota ogonem, to jednak pasjonat

 

Konrad tez sensownie pisze, reszte z " naszym " najbardziej medialnym instruktorem , to hmmmmm, nie dalbym 10 centow !

 

P.S.

 

Nie zastanowiloi Cie dlaczego zaden z wypowiadajacych sie tu instruktorow nie ma w stopce linka do filmow pokazujacych jego jazde ?

 

Zadna odpowiedz, to TEZ odpowiedz !

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wertyder popieram.

Zaglądałam tu, bo chciałam się czegoś dowiedzieć ale informacje to tu trzeba przebierać jak szmatki w lumpeksie. Kto by pomyślał, że znajdują się tu dojrzali mężczyźni. Następnym razem gdy będziecie zwracali uwagę swoim dzieciom, jeżeli je macie, żeby się nie kłóciły o głupotę to uderzcie się w pierś i pomyślcie nad sobą.

 

Proszę Was, podchodźcie do sprawy rzeczowo, ewentualnie załóżcie dział o nazwie "czyja racja" albo "jesteś zwycięzcą" i tam piszcie co sobie tam chcecie.

 

PS miłego weekendu ;)

Hehe brawo! Popieram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...