Skocz do zawartości

Slalom szybki


Felice
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiscie nie mam potrzeby niczego i nikomu czegokolwiek udowadniac.

 

Powiedzialem i wlasciwie powinno wystarczyc. No chyba, ze ktos chce aby mu swiatopoglad w gruzach legl.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym zrobił ten slalom przy 100km/h ale nie pokaże bo powiedziałem i powinno wystarczyć LOOOL :biggrin:

 

Limo

 

Az dziw, ze tylko przy 100 km/h, spodziewalem sie, ze powiesz 200 km/h albo czysta !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko kto stwierdza, ze strzelam sobie w kolano ? :icon_mrgreen:

 

Ci ktorzy Maja na ten temat pojecie byli by bardziej ostrozniejsi w wysowaniu takich tez, no ale od amatora nie ma czego wymagac :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedz sie moze na temat co zmieni ankieta jezeli opiniowac beda tacy sami amatorzy jak Ty ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz gdzie lezy pies pogrzebany ?

 

W miejscu gdzie amatorom wydaje sie, ze wszystkie rozumy pozjadali a w realu bladego pojecia nie Maja :icon_mrgreen: Niby co oni Maja stwierdzic ?

 

Troche powagi moze :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miejscu gdzie amatorom wydaje sie, ze wszystkie rozumy pozjadali a w realu bladego pojecia nie Maja :icon_mrgreen: Niby co oni Maja stwierdzic ?

 

 

Bez filmiku mogą jedynie stwierdzić że twoje przechwałki nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości. To znaczy że jesteś niewiarygodny i twoje metody uczenia/szkoła w której szkolisz też :D

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami amatorzy w tej Polsce :D Za to w Niemczech, to hoooo ho ho ho... ;) sami mistrzowie świata w szkoleniu a każdy kursant od razu od poziomu zawodniczego startuje :D

KS, wyobraź sobie, że tutaj też ludzie umieją szkolić i jeździć. Są nawet tacy, którzy potrafią jedno i drugie :D

Stąd moje wątpliwości w kwestii tego, co napisałeś.

Ale... że widziałem już na tyle dużo, że zdaję sobie sprawę iż widziałem w sumie niewiele :D więc poprosiłem grzecznie o film potwierdzający Twoje słowa.

Dużo ćwiczę stąd wiem, że wjazd w taki slalom z prędkością deklarowaną przez Ciebie jest NAPRAWDĘ grubym wyczynem i nie znam nikogo (a znam osobiście mistrza Polski w gymkhanie), kto potrafiłby to zrobić.

No pokaż ten film. Potwierdzisz w ten sposób swoje kwalifikacje szkoleniowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...