Skocz do zawartości

Slalom szybki


Felice
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niema czegos takiego jak przejechanie na czas, masz przejechac ze srednia nie mniejsza niz....

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Niema czegos takiego jak przejechanie na czas, masz przejechac ze srednia nie mniejsza niz....

 

:crossy:

eeeee.... jakby sie choć przez ułamek sekundy zastanowić, to wychodzi na to ze jednak istnieje coś takiego jak przejechanie na czas.

 

Tak wiec masz 28m i predkośc nie mniejszą jak 30km/h przez ten odcinek

 

3600/30000=8,33m/s

28/8,33=3,36s

 

Musisz pokonać odcinek w nie więcej jak 3,36s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spinaj się, wolniej ale płynniej ( szczególnie pierwszą próbę ), dodaj prędkości na wyjeździe, no i mi wygodniej jak się trochę do tyłu odsunę.

Edytowane przez shd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komandosek, zgadza sie, ale chyba nie oto w tym chodzi.

 

Autorowi polecam cwiczyc o conajmniej 10 km/h wiecej sekret lezy w tym aby pokonac z ta sama predkoscia caly Slalom, kazde jedno dodanie czy odjecie gazu powoduje utrudnienia.- zmiana wypadkowych sil.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeee.... jakby sie choć przez ułamek sekundy zastanowić, to wychodzi na to ze jednak istnieje coś takiego jak przejechanie na czas.

 

Tak wiec masz 28m i predkośc nie mniejszą jak 30km/h przez ten odcinek

 

3600/30000=8,33m/s

28/8,33=3,36s

 

Musisz pokonać odcinek w nie więcej jak 3,36s

 

Dobrze to policzyłeś ? 3.5 sekundy na cały slalom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Ja zdawałem egzamin 8 lat temu, nie wiem.

Ale znaki poziome są na asfalcie i w mniejszej odległości niż 7m a spokojnie można miedzy nimi jechać przy 100km/h. Na takich szerokich maks to jakieś 60-70, na wiecej jestem cienki bolek. Tylko kierowcy się patrzą jak na idiotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Ja czasami sobie robię slalom między studzienkami kanalizacyjnymi. To jedyna sensowna odpowiedź jaką znalazłem na pytanie po co tam właściwie są.

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolesia, który w zasadzie do tej pory jeździł na skuterku i po 3 próbach ogarnął cały "nowy" plac bez problemu, więc chyba nie jest to to takie trudne.

"Generalnie rzecz biorąc, zdejmuję linkę tylko w niedzielę jak idę do kościoła..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...