Skocz do zawartości

Slalom szybki


Felice
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ks-rider ile by prawdy w Twoim poście nie było, to odpowiedziałeś chyba na inny post ale może ja nie ogarniam.

Co ma poziom szkolenia to kultury i dochodzenia od tematu na forum?

Nie chodzi mi o to by informacje, które tu są zamieszczane były w 100% potwierdzone, właściwe itp, każdy czasem się myli lub żyje w złym przekonaniu ale to tylko forum, niezobowiazująca rozmowa a nie kodeks prawowitych zasad.

Chodzi mi o to, że na kilka stron znajdę jedną informację, może dwie (nieważne czy słuszne) a reszta to gulasz z męskiej próżności, pewności siebie i innych mało istotnych cech.

Zwyczajnie nie mam ochoty być świadkiem Waszych przepychanek i przykre jest to, że zamiast wsparcia początkujący użytkownik otrzymuje wiadro pierdół.

 

PS Dlaczego nie możecie konstruktywnie wymienić poglądów bez oceniania siebie nawzajem?

Ktoś tam pisze, że zrobi slalom z jakąś prędkością, to rozsądnie jest napisać, że wg was jest to bardzo trudne, dla was niewykonalne ale gratulujecie mu nawet jeżeli uważacie, że to nieprawda. Po co prosić o dowody itp.to nie jest dochodzenie kto jest lepszy.

Ktoś pisze, że ósemkę robi tak i tak to wystarczy odpisać, że wg was lepsza jest inna opcja a nie jechać po kimsy, że jest słabym instruktorem/motocyklista/ze nie ma doświadczenia czyli prawa głosu.

Po co wam ten "hejt"?

Edytowane przez Poczatkujaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybkim slalomie on zwalnia

 

A gdzie napisałem, że zwalniam? Nie zwalniam, tylko przyśpieszam. Twój poziom rozumowania i logiki... szkoda słów, chłopie, po prostu milcz gdy do mnie mówisz. : )

 

@Początkująca ma rację, dużo tutaj toksycznych ludzi. Lepiej skupic sie na jeździe i profesjonalistach z branży.

Nawet małpa z IQ na poziomie 10 może sie tutaj zarejestrować, szkoda czasu.

Edytowane przez Damian85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie napisałem, że zwalniam? Nie zwalniam, tylko przyśpieszam. Milcz gdy do mnie mówisz. : )

 

@Początkująca ma rację, dużo tutaj toksycznych ludzi. Lepiej skupic sie na jeździe i profesjonalistach z branży.

Nawet małpa z IQ na poziomie 10 może sie tutaj zarejestrować, szkoda czasu.

 

Obawiam się że nie zawyżyłeś poziomu swoją obecnościa.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że nie zawyżyłeś poziomu swoją obecnościa.

 

Lmo,

 

A ty zawyzyles, smiem watpic !

 

Z toba to mozna by co najwyzej pojsc na browca i o doopach pogadac, ewentualnie o tematach doopopodobnych bo niestety twója wiedza fachowa jest mniej niz Zero. No coz, ale i tycy musza byc.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkująca...

To jest forum i każdy może coś powiedzieć.

Coś, co niekoniecznie ma jakikolwiek związek z rzeczywistością...

Przykładowo KS poproszony o potwierdzenie swoich słów za pomocą filmu znienacka przechodzi do ataku :)

To samo jego przydupas Damian, który nigdy na motocyklu nie siedział a tylko książki cytuje...

Każdy z nich poproszony o potwierdzenie nagle temat zmienia, czy to Cię nie dziwi?

Nie dziw się więc, że ludzie, którzy na danym temacie zęby zjedli, krytykują teoretyków.

Czasem nawet żyłka pęknie, bo troll potrafi zaleźć za skórę. Taka jego robota :D

Odniosę się jeszcze do KS'a bo to zjawisko jest...

On całkowicie, całym swoim jestestwem wierzy we wszystko, co stoi w niemieckich przepisach odnośnie szkolenia i nie dopuszcza do siebie myśli, że tam może być cokolwiek niezgodnego z zasadami prawidłowej techniki jazdy.

On cały czas promuje coś, co z grubsza można nazwać "niemiecką szkołą jazdy" czyli coś, co nie istnieje :D

Promując gwałtowne manewry na sprzęgle i wciśniętym hamulcu, co stoi w wytycznych jego niemieckich przepisów, nie dopuszcza do świadomości, że to może być względem bezpieczeństwa jazdy rozwiązaniem najgorszym z możliwych.

Ale nie ma mu się co dziwić. Zbyt długo przebywa w germańskim kręgu kulturowym. Tam co stoi w przepisach - to święte i koniec.

Niestety (dla KS'a) miliard razy lepiej od Niemców jeżdżą Włosi, Hiszpanie oraz Brytyjczycy. I, uwierz, nikt z tamtych kręgów nie będzie Cię namawiał do manewrów, które zwykle kończą się źle. I, (KS, to już personalnie do Ciebie) gorąco namawiają do ćwiczeń na placach :D

Wychodzą ze zdrowego założenia, że co wyćwiczone to na drodze się przyda :)

Początkująca... zapytaj KS'a ile godzin spędził na treningach :D

Krytykował też brak odnośników do filmów lub zdjęć u innych, którzy się z nim nie zgadzają...

Obejrzyj jego linki :D

:D :D :D :D :D

Faktycznie, akcja goni akcję. KS pokazuje mistrzostwo :D

Damiana w ogóle nie warto pytać... to troll jest. Teoretyk oczytany (przyznaję) ale jazda motocyklem jest mu całkowicie obca.

Jeśli jesteś zainteresowana jakimś konkretnym kontaktem, to popytam kto może Ci coś pokazać i jest z Twoich okolic.

Parę osób jeszcze znam. Mogę pomóc.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hikor, po co te obraźliwe słowa? Uważałem Cię za człowieka, który reprezentuje trochę wyższy poziom kultury - czy mam zmienić to zdanie?

 

Przykładowo KS poproszony o potwierdzenie swoich słów za pomocą filmu znienacka przechodzi do ataku :)
To samo jego przydupas Damian, który nigdy na motocyklu nie siedział a tylko książki cytuje...
Każdy z nich poproszony o potwierdzenie nagle temat zmienia, czy to Cię nie dziwi?


A dlaczego kłamiesz? Ponad tydzień temu odpisałem Ci:

3. Co do nagrania - widzę, że nastał jakiś ciekawy czas, obcy sobie ludzie proszą o nagrania swoich wyczynów - ciekawe!
Nie jestem YouTuberem, nie mam sprzętu do nagrań (jedynie telefon), nie chce rzucać słów na wiatr, także mam dla Ciebie propozycję i to całkiem serio - jeśli Ty wrzucisz swoje nagranie jak przyjeżdżasz slalom, to ja kupię sobie jakieś uchwyty, aby telefonem nakręcić mój slalom. Mówię serio!
A dlaczego najpierw Ty? Bo jeśli prosisz o coś obcego faceta, to najpierw zrozum o co prosisz i to zrób. : )
Ale jeśli to zrobisz, to ja też. Daję swoje słowo. Tylko masz nagrać nowy film, a nie jakiś stary wrzucić.
: )


No ale wolisz odwijać kota ogonem, kłamać, kręcić, wymyślać, wyzywać itd. ; )

 

Damiana w ogóle nie warto pytać... to troll jest. Teoretyk oczytany (przyznaję) ale jazda motocyklem jest mu całkowicie obca.

 

Cieszy mnie, że przynajmniej zauważyłeś, że jestem oczytany.

 

Co do trollowania - zauważ jaki poziom kultury mają poszczególni użytkownicy, a także kto zaczął rzucać oszczerstwa itd.

 

I pamiętaj - to, że lubię czytać o technikach jazdy, nie oznacza, że jestem teoretykiem. Uczę się teorii, aby poprawiać swoje umiejętności w jeździe. Teoria poprawia praktykę.

 

Jest takie powiedzenie - "Każdy orze jak może". Gdy 15 lat temu zaczynałem jazdę autem, to "orałem jak mogłem", wsiadłem i jeździłem. Później uczyłem się prawidłowych technik i zauważyłem, że miałem masę złych nawyków, z którymi walczyłem ok 6-12 miesięcy (trzymanie nogi nad sprzęgłem, trzymanie reki na lewarku zmiany biegów, zła pozycja za kierownicą, kręcenie na "mydeło fa" itd).

 

Wsiadając na moto w tym sezonie postanowiłem być mądrzejszy i tydzień przez zakupem pierwszego motocykla (teraz mam już drugi), zakupiłem kilka książek o technikach jazdy i zacząłem je namiętnie czytać - a później wsiadłem i zacząłem jeździć zgodnie z "procedurami" z moich książek (choćby Keith Code) - wolę jego porady, niż porady anonimowych ludzi z forum, którym daleeeeeeeeeeeo do jego osiągnięć. ; )

 

Przyznaję się uczciwie, że to mój pierwszy oficjalny sezon na czymś większym (aktualnie 70+ kunia)! Nie jestem alfą i omegą. To o czym tutaj piszę, to porady zawodowców, które praktykuję.

 

A Ty, hikorze kochany (i zakręcony totalnie), zastanów się nad sobą. Jeśli to, co pisałeś o swoich treningach jest prawdą, to pewnie masz niezłe umiejętności i panowanie nad motocyklem, ale brakuje Ci w niektórych tematach technicznej wiedzy (choćby nowsze układy ABS). Także zapanuj troszkę nad swoim ego, bo najwidoczniej przejęło nad Tobą kontrolę i chce wszystkich zamordować za to, że ktoś ośmielił się je skrytykować za brak wiedzy. Każdy z czasem ma braki, wiedzę trzeba aktualizować. Jesteśmy tylko ludźmi. ; )

 

Także ja się oficjalnie przyznaję, że mimo oczytania, nie posiadam jeszcze zbytniej praktyki (przejechałem dopiero kilka tysięcy kilometrów w tym sezonie), także postanowiłem wstrzymać się od dawania porad, a skupić się na jeździe. I tak robię. Możliwe, że to zauważyłeś. ; )

 

Jednakże, jeśli zauważę, że ktoś szerzy jakieś dziwne techniki jazdy, które są całkowicie sprzeczne z tym, co uczą prawdziwi profesjonaliści, to pewnie się odezwę - także... Oko Damiana PaCZy.

 

Jak beDZiETA bredzić, to będę zadawał pytania.



A tak w ogóle to ten temat chyba powinien zostać już zamknięty, bo jak zauważyła @Początkująca, teraz jest tutaj jedynie napinanie mięśni. Żadnego konkretnego przekazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hikor

 

Odpowiem Ci Tak, zaden Polak nie moze przebolec, ze ktokolwiek móze miec inne zdanie i robic cokolwiek lepiej od narodu wybranego.

 

Ja nie zmieniam tematu, tylko po prostu mam polewke z tego, ze wiekszosc w temacie szybkiego slalomu wypowiada sie, ze sie nieda ! Da sie !

 

Prosilem Cie abys zacytowal moja wypowiedz w ktorej napisalem, ze jakikolwiek manewr wykonuje sie na nacisnietym / zalaczonym hamulcu !

 

O dziwo nie zacytowales ! ( i nie zacytujesz, bo czegos takiego nigdy nie napisalem )

 

 

I oczym ja mam tu z Toba polemizowac jezeli Ty nawet ze zrozumieniem nie potrafisz przeczytac o czym ja pisze ?

 

Nigdy takich bzdur nie pisalem, no ale ma to System z psychologicznego punktu widzenia osmieszenie kontrachenta dodatnio wplywa an wlasne ego i wlasn edowartosciowanie sie.

 

Pytanie tylo co zrobisz gdy te filmiki pokazujace te przejazdy znada sie w necie ?

 

Samobojstwo popelnisz ? Jedno jest pewne, swiatopoglad legnie Ci w gruzach.

 

Jezeli twierdzisz, ze istnieje cos takiego jak niemiecka szkola jazdy, to, no coz, jako mieszkaniec Stettin'a musisz wiedziec lepiej.

 

A jak wyglada w PL szkolenie, no coz, gdyby przebiegalo tak jak w Niemczech to nie bylo by tu poczatkujacej i innych pytajacych, bo ze swoimi problemami szli b ydo swojego szkolacego a nie szukali pomocy, gdzie Instruktor pelna geba zostawia ich samopasem aby sami manewry cwiczyli bo on woli w kanciapie kawe wypic a nie sie z debilami uzerac - to jest Panie polska szkola jazdy !

 

Aaaaa, Jaka masz statsytyke zdawalnosci ?

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 ostatnie posty są zbędne..

Panowie!

 

Już Ci kiedyś pisałem, zamiast tyle czytać i robić śmietnik w głowie to zacznij jeździć. Forum dla większości jest dla zabicia czasu bo ile można pisać w kółko o tym samym.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. miliard razy lepiej od Niemców jeżdżą Włosi, Hiszpanie oraz Brytyjczycy.

2. I, uwierz, nikt z tamtych kręgów nie będzie Cię namawiał do manewrów, które zwykle kończą się źle. I, (KS, to już personalnie do Ciebie) gorąco namawiają do ćwiczeń na placach :D

Wychodzą ze zdrowego założenia, że co wyćwiczone to na drodze się przyda :)

3. Początkująca... zapytaj KS'a ile godzin spędził na treningach

 

4. Krytykował też brak odnośników do filmów lub zdjęć u innych, którzy się z nim nie zgadzają...

Obejrzyj jego linki :D

:D :D :D :D :D

Faktycznie, akcja goni akcję. KS pokazuje mistrzostwo :D

 

Hikor

 

Ilosc ikonek niestety nie powiekszy Twojej racji, he, he

 

1. Wlosi, Hiszpanie, Francuzi jezdza milion razy lepiej, bo Maja dluzszy sezon, tyle, ze to wie kazdy przedszkolak.

 

2. Twoje cwiczenie na placach, hmmmm, na placu nigdy nie osiagniesz realnych warunkow jakie panuja na ulicy - zrozumiales, czy mam Ci to prosciej wylozyc ? Tyle, ze prosciej juz sie nie da !

 

3. Mysle, ze wiecej niz Tobie sie wydaje. Chociazby poprzez wymogi prawne jakie w Niemczech obowiazuja od lat a w PL zaledwie od 2013.

 

Wypowiesz sie moze ile km przejechales po Alpach, Dolomitach czy innych gorach ? To nie trening ? Moze zamiast walic te Twoje wygibasy na placu pojedz sam w Alpy, podrzej podnozkami po asfalcie, pozamykaj opony a co wazniejsze wroc caly i zdrowy, wtedy moize zrozumiesz co rozumie sie poprzez slowo

 

" SAMODOKSZTALCANIE " Tak, samemu mozna sie rowniez doksztalcac !

 

4. Gdybys byl nieco lepiej poinformowany, to wiedzialbys, ze ci miliard razy jezdzacy lepiej od Niemcow Brytyjczycy a konkretnie angielska policja ma dokladnie taka samo Trajektorie pokonywania winkli jak ja - smutne dla Ciebie ale prawdziwe, wiec jak to sie teraz bedzie mialo do Twojej wypowieczi czy o Niemcach, czy o Brytyjczykach ? - Filmiki znajdziesz na YT :icon_mrgreen:

 

Krytykowac glupio potrafi kazdy, nawet Ty, gorzej gdy przyjdzie ta krytyke umotywowac aby mniala sens, no niestety tu mistrzem nie jestes, co najwyzej miszczem !

 

P.S. Co do ale to juz po pracy, bo musze z domu wychodzic

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy przedszkolak wie też, że jak się twierdzi że ogarnięci uczniowie w Niemczech robią szybki slalom ze średnią 70kmh to warto to też jakoś udowodnić, albo odszczekać i przyznać do szerzenia głupot, bo inaczej pozostanie się niewiarygodnym pajacem z przerośniętym ego podszywajacym się pod instruktora, a biedne zakompleksione poloczki nie odpuszczą mistrzowi jedi z krainy wielkiej formalności.

Dajesz KeS prawdę albo zamilcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Już Ci kiedyś pisałem, zamiast tyle czytać i robić śmietnik w głowie to zacznij jeździć. Forum dla większości jest dla zabicia czasu bo ile można pisać w kółko o tym samym.

Jeżdżę, jeżdżę ale w wolnych chwilach zaglądam.

Zaraz egzamin także teraz myślę tylko o tym, by go zdać potem ćwiczeń będzie więcej.

Znalazłam szkołę DTJ w Toruniu i przyjmą mnie nawet bez prawka i nawet w niedzielę, więc teraz tylko się umówić ale to juz po egzaminie załatwię.

 

Mimo to chętnie przyjmę każdą pomoc, więc gdyby ktoś coś to na priv, bo tu się śmietnisko zrobiło i nie chce mi się czytać nagonek.

 

Hikor jeżeli kogoś znasz godnego polecenia, to również proszę o namiary ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...