Skocz do zawartości

MotoGP sezon 2014


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od jeżdżenia motocyklem w komputerze nudniejsze jest tylko komputerowe granie w kosza. Jazda samochodem jest jeszcze jako tako odwzorowana, ale na moto to jakaś masakra. I tak mówię wcale nie dlatego, że sobie kompletnie z tym nie radzę ;)

 

Fantom byłeś już na świecie, ;) oglądałeś gp500, pamiętasz te czasy ? Co o tym sądzisz ?

 

W czasach 500 nie interesowałem się motocyklami, ale dziś bardzo lubię oglądać tamte czasy w różnych sportach. Tutaj nie otwierają mi się te linki - obejrzę na pewno i na pewno mi się będzie podobać. Lubię te klasyki które Dorna wrzuca. Nie zgodzę się tylko że kiedyś były lepsze - każda epoka ma swoją specyfikę. Np. dziś w tv widać więcej, co mi się bardzo podoba.

 

Ta wypowiedź Suppo doskonale pokazuje jak bardzo od środka sprawa różni się od wrażenia jakie mogą mieć kibice. Gawiedź sobie patrzy i myśli "No tyle razy miał super sprzęta i nie zdobył tytułu" albo "Tak jakoś bez motywacji jedzie i odpuszcza". A szef teamu widzi temat kompleksowo i ocenia na chłodno, bez podejścia "lubię - nie lubię" - "trzech gości jeździ w innej lidze i Dani jest jednym z nich" :)

 

Lorenzo będzie jeździł w teamie, który da mu realne szanse na tytuł i dziś nie jest to Ducati, więc czy gadał z nimi czy nie gadał, IMO na pewno tam nie pójdzie. Chyba, że Ducati powróci do walki w tym sezonie. Crutchlow mówi że JL będzie gadał ze wszystkimi, bo taka jest kolej rzeczy pod koniec kontraktu http://www.motorcyclenews.com/mcn/sport/sportresults/motogp/2014/january/jan2714-crutchlow-lorenzo Wiadomo, że do Suzuki nikt z czołówki w ciemno nie pójdzie.

 

I focia :)

Be2xkhJIYAApUzW.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie to z pewnością wina Tuska.

A tak w ogóle to odnoszę wrażenie, że Włosi mają "specyficzne" podejście do swoich jedynie słusznych marek. Mniej więcej takie jak w tej scenie.

 

Dzieci należy trzymać z dala od internetu. Od dzieci internet głupieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Yuby za tą informacje.

Nienawidzę takich pajaców. Koleś nie ogarnia niczego i jeszcze niczego nie wygrał i nie potrafi stwierdzić sam że jest dupowatym kierowcą. Dla mnie ten chłopak już nie istnieje. W pierwszej kolejności należy spojrzeć prosto w lustro i zacząć od porządnej krytyki samego siebie. Nie chciałem się logować i podkręcać ale nie wytrzymałem. :)

Arnoldo ogólnie ten cały film jest zajebi..... byłem polecam prawdziwym pasjonatom sportów motorowych.

Edytowane przez MatMax78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto by poznać szczegóły, o które może chodzić Doviemu. Vale czy Burgess mógł np. brnąć za głęboko w jakieś tematy, które inni odpuściliby wcześniej. Bez znajomości takich niuansów faktycznie ta wypowiedź wygląda na dosrywanie pod publikę.

 

Colin celuje w pierwszą piątkę: http://www.polsatsport.pl/moto/moto-gp/czterdziestoletni-edwards-celuje-w-pierwsza-piatke.html#.Uuk7lLQdPMp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto by poznać szczegóły, o które może chodzić Doviemu. Vale czy Burgess mógł np. brnąć za głęboko w jakieś tematy, które inni odpuściliby wcześniej.

 

Ta wypowiedź trochę z czapy, jednak Vale z Burgessem robili co tylko mogli, aby przerobić Ducati na Yamahę, na co poszedł ogromny budżet, a efektów nie przyniosło to żadnych. Czytałeś @Fantom atobio Stonera, więc pewnie kojarzysz wypowiedzi Australijczyka na ten temat :) .

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden z tych gości sroce spod ogona nie wypadł, więc ja biorę poprawkę na to że Dovi wie co mówi. On ma lepszy niż Stoner wgląd w to co robił Burgess i Rossi bo przyszedł do Ducati po nich. Zawsze można skwitować na skróty że gościa zżera frustracja, ale akurat przypadek Stonera doskonale pokazuje, że pozory mylą do momentu gdy wychodzą niuanse, w których tkwi cały diabeł. Oczywiście kto ma rację na koniec weryfikują wyniki i akurat to świadczy przeciwko Dovizioso.



Suzuki może pojedzie już w 2014 - http://motosp.pl/motogp/wczesniejszy-debiut-nowego-suzuki/

 

A tu Pedrosa :) :

1619287_732317060113883_2112505722_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy sezon 2014. :) są to tylko testy ale cieszy mnie, że V46 z nowym szefem mechaników już na początku w miarę mocni.

http://www.motogp.com/en/TestResults/MotoGP+Sepang+Test+2014

Dla mnie jest ważne żeby nie stracił za dużo do Jorge ;) bo do dzieciaka MM to nie ma się co porównywać ;)

Jak uda mi się w marcu to podjadę do Was do Warszawy na wspólne ogladanie. Dawno nie byłem w stolicy. :)

Edytowane przez MatMax78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...