Skocz do zawartości

MotoGP sezon 2014


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne ujęcie Lorka:

 

 

 

Z całym szacunkiem dla Rossiego,moim zdaniem się już wypalił w MotoGp.Nie oznacza to wcale,że jeździ źle.

Po prostu nastała teraz era młodych takich jak Marquez czy Lorenzo i innych,którzy jeżdżą na totalnej granicy przyczepności,nie boją się wchodzić na maxa pod łokieć,zawadzić o rywala czy opóźniać ostro hamowanie.

Rossi jest zawodnikiem b.dobrym,ale moim zdaniem już na tym podwórku wiele nie ugra.

Kiedyś był najlepszy na świecie,teraz jest po prostu dobry.Ot co.

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze - czterech zeszło poniżej 2 minut, a w tym Aleix Espargaro. Chłopak ma potencjał.

Cieszy mnie, źe Rossi jest przed Jorge (jak na razie w dwóch pierwszych treningach i teraz).

 

Cal okopał się na 12 miejscu, 1.5 sekundową stratą, ale jego (w przeciwieństwie do Haydena) w ogóle mi nie żal. Widziały gały, co brały.

 

 

 

wysłane ze srada - iPad a

Edytowane przez piórko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywny Zakręcony Wariat, to zdecyduj się czy jest dobry czy bardzo dobry ? (w jednym poście nie potrafisz się zdecydować) On ma chłopie teraz większą motywację niż 10 lat temu, a czy mu się uda udowodnić że jest najlepszy to zobaczymy po sezonie 2014.

Nie umie wchodzić pod łokieć i jeździć z polotem ? Oglądałeś przynajmniej jeden wyścig w 2014 roku ?

Wyniki dwóch pierwszych dni + półmetek trzeciego są bardzo optymistyczne i wskazują że może być bardzo dobrze dla V46. Mnie również cieszy że Rossi jest przed Jorge w tamtym roku tracił czy to na testach czy w treningach około 0,3s.

Espargaro wymiata to jest niesamowite co on robi.

Edytowane przez MatMax78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej chodziło mi o to co powiedział Ben Spies i pod czym się podpisuję:

Cytuję:

"Nie chcę niczego odbierać Valentino,bo osiągnął bardzo wiele na różnych motocyklach,ale uważam że od kiedy Jorge zadebiutował w MotoGp,zawsze był szybszy niż Rossi.Najpierw jednak musiał nauczyć panować nad swoją szybkością.Od tego czasu Yamaha jako motocykl prawie niewiele się zmieniła,nawet mimo zwiększenia pojemności,więc wyników Valentino w sezonie 2013 nie można tłumaczyć sprzętem.Wygrał w Assen,ale Jorge był wtedy kontuzjowany,podczas gdy przez cały rok Valentino był nieco z tyłu.Moim zdaniem zawodnicy ewoluują tak samo jak motocykle,a nowe pokolenie,jak Jorge czy Marc jest po prostu naturalnie szybsze.Dotrzymanie im kroku nie będzie dla Rossiego łatwe".

 

MatMax78:

Nie oglądałem jeszcze żadnego wyścigu w 2014 roku ;)

 

Yuby:

Ja też kompletnie nie rozumiem,Twoich postów w wielu działach :)

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zrozumieć, że słabe wyniki, może inaczej gorsze wyniki w 2013 roku Rossiego od Jorge były spowodowane problemami z nową nawt dla V46 Yamahą. Jak wiemy każdy zawodnik ma swój styl, jeden woli płynną jazdę inny agresywną a w obecnych czasach żeby wygrać czy być konkuręcyjny musi zatrybić wiele czynników, motocykl pod konkretnego zawodnika, a dokładnie pod jego styl, perfekcyjne przygotowanie fizyczne i psychiczne itp. Np. moim zdaniem Marquez nie odnalazłby się tak dobrze na Yamahe jak na Hondzie. Nie ma co zaprzeczać że Yamaha przez ostatnie lata była projektowana pod Jorge a style tych dwóch zawodników są inne. Wielu expertów w świecie Motogp twierdziło i twierdzi że jak Yamaha poprawi hamowanie (a to był przez wiele lat i jest nadal podstawowy atut Rossiego) to V46 ma dużą szansę wrócić na sam szczyt. Piszę dużą szansę a nie na pewno, bo na końcowy sukces ma wpływ jeszcze jeden bardzo ważny czynnik, a mianowicie szczęście.

Mnie trochę śmieszą takie stwierdzenia że Rossi nie ma motywacji czy nie potrafi walczyć łokieć w łokieć i Yuby jest podobnego zdania. :)

Edytowane przez MatMax78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mat aly Ty pitolisz.... chyba jesteś jedynym forumowiczem, który za podstawie czasów jest w stanie znaleźć słabe i mocne punkty zawodników, motocykli i torów... Zluzuj się :) Prawda jest taka, że gówno wiesz!

aha żeby nie było - ja też ;)

i żeby nie było nr2 reszta z nas też ;)

 

Twoje wypowiedzi są pełne "myślę", "uważam", "domyślam się" - nie obraź się, ale to gówno znaczy...

Nie byłeś tam, nie rozmawiałeś z mechanikami, z zawodnikami itp...

Wiesz tyle ile powinieneś wiedzieć i nic więcej... Jeśli chce Ci się marnować energię tego typu teorie to Twoja sprawa, tylko nie przekonuj do swoich racji bo to kompletnie jest pozbawione sensu :)

 

P.S

Nie obrażaj się!

 

Just sit down and enjoy the show :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś pisze tekst "się wypalił nie umie tego czy innego" to mnie to wkur.... poza tym nie wkurw... mnie, jak Ci się tego nie chce czytać to nie zagladaj i nie czytaj. Odpowiedziałem na maila PZW, Yuby zrobił podobnie ale w skróconej wersji.

Zluzuj i nie obraż się na mnie ale i tak mnie to mało obchodzi co o tym sadzisz kolego.

 

Daruj sobie osobiste wycieczki używając wulgaryzmów, to nie jest forum onetu. Kulturalnie proszę.

Moderator.



Poza tym songoku ja czytam wypowiedzi samych zawodników Motogp. Sam Rossi powiedział że Yamaha 2014 polepszyła się w aspekcie hamowania z tym miał ogromny problem w 2013 roku przez co nie potrafił wykorzystać swojego atutu, to nie są moje domysły czy przypuszczenia to są fakty, a czas jest jakimś wykładnikiem i jakimś potwierdzenie że tak jest. Co do stylu jazdy to też jest wiadome kto jaki ma i komu co odpowiada jeśli oczywiście się interesujesz Motogp.

Więc nie za bardzo wiem co ci sie tak nie podoba w tych wypowiedziach no i dla czego tak jak Yuby napisał tyle jadu. Nie chcesz nie czytaj i nie zagladaj.

Edytowane przez MatMax78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, jakiego jadu :P

 

Parę tam uśmieszków jest, więc to był raczej kwas cytrynowy a nie jad :)

 

Po prostu Mat wymądrzasz się straszliwie i wychodzi śmiesznie.

 

Tak mi sie przypomniała scena z Karmazynowego Przypływu z Gene Hackamen i Denzelem jak pierwszy raz wychodzili w morze...

Obejrzyj Mat może zrozumiesz do czego pije ;)

 

Dobra nie wymądrzam się i ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym się wymądrzam ? Odpowiedziałem tylko na słowa PZW, cytuję kolegę "

Z całym szacunkiem dla Rossiego,moim zdaniem się już wypalił w MotoGp.Nie oznacza to wcale,że jeździ źle.

Po prostu nastała teraz era młodych takich jak Marquez czy Lorenzo i innych,którzy jeżdżą na totalnej granicy przyczepności,nie boją się wchodzić na maxa pod łokieć,zawadzić o rywala czy opóźniać ostro hamowanie.

Rossi jest zawodnikiem b.dobrym,ale moim zdaniem już na tym podwórku wiele nie ugra.

Kiedyś był najlepszy na świecie,teraz jest po prostu dobry.Ot co."

 

Do tego stwierdzenia nie potrafisz się ustosunkować, a wydaje mi się że właśnie te słowa są wyssane z palca i bez jakiś konkretnych faktów.

Przytaczasz mi jakąś książkę i co mam rozumieć przez to, że Twoja inteligencja przewyższa mnie, chcesz jakoś zabłysnąć tym.

Temat jest o motogp więc każdy się wypowiada. Pisząc, gówno wiesz, wychodzi śmiesznie itp co chcesz udowodnić ? Jeśli twoim zamiarem było podnieś moje ciśnienie czy opuścić ten temat na jakiś czas to przyznam że ci się udało.

Ja zawsze staram się wypowiadać z szacunkiem i inteligentnie i tego wymaga przeważnie od innych.

Pozdrawiam chopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko zluzujcie. (...ale uważam podobnie do songoku).

Co do MM, ponoć dostał Hondę i po iluś tam wyścigach dopiero coś zmieniał w ustawieniach(Ktoś tutaj o tym pisał), także myślę, że jeśli mechanicy z Yamahy umieją ustawić motocykl(a napewno umieją) to na ich motocyklu MM też by wygrywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...