Skocz do zawartości

MotoGP sezon 2014


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiemy każdy zawodnik ma swój styl, jeden woli płynną jazdę inny agresywną a w obecnych czasach żeby wygrać czy być konkuręcyjny musi zatrybić wiele czynników, motocykl pod konkretnego zawodnika, a dokładnie pod jego styl,

Tia, zwłaszcza Honda ma jakiegoś nieziemskiego fuksa, bo "przypadkiem" trafia w styl każdego, kto ją dosiądzie ;)

 

A co do wyciągania wniosków z d**y, to zdecydowanie popieram Songoku. Też uważam, że pisanie o motywacji czy braku motywacji czołowych zawodników na świecie wymaga - z całym szacunkiem - trochę lepszej i bliższej znajomości tematu. "Rossi się wypalił" itd. to trochę śmieszne stwierdzenie w konfrontacji z wynikami tego kolesia, czy go się lubi czy nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym popierasz songoku ? Przeanalizuj sobie dokładnie ten temat Jacek, songoku nie odniósł się do tych wyssanych z palca wypowiedzi PZW tylko do moich konkretów które zaprzeczały teorii kolegi PZW.

Co do Hondy moim zdaniem, Honda (i to tez są fakty) przez ostatnie czasy prowadzi najlepszą politykę (w doborze zawodników, Doohan, Crivia Rossi, Pedrosa Stoner, teraz Marquez) w tym sporcie, poza tym jest najlepszą fabryką produkującą i rozwijającą mega sprzęty (od 1994 roku Honda wygrywała chyba 11 razy) Ducati było epizodem w tych czasach, Suzuki również (nie pamiętam czasów żeby mistrzem został ten który wygrał dwa wyścigi w sezonie np.Keny Roberts na suzuki w 2000 roku) Yamaha dzięki determinacji V46, reszta to dominacja Hondy, innych czasów nie pamiętam bo nie oglądałem.

Oczywiście się wymądrzam a głupie uśmieszki czy emotki są bardzie preferowane na tym forum niż konkrety i fakty.

+3 dla ciebie songoku :icon_razz: :icon_razz: :)

Lepiej pier.... o dupie marynie i wklejać miłe uśmieszki niż rzeczowo rozmawiać na temat i twierdzić że gówno wiesz, a moderator tego tematu może mi dawać punkty karne w du... to mam. Koleżanka mnie ostrzegała że poziom jest mizerny ale do tej pory jakoś tego nie dostrzegałem, a może dla dobra sprawy nie chciałem zauważać bo bardzo mi zależało na tym forum ale co tam idę popuścić gumę bo mnie za bardzo ścisnęła. następnym razem nie będę się wymądrzał i wkleję emotkę. Tak naprawdę nie wiem po co ten temat, żeby wklejać filmiki czy żeby porozmawiać i wypowiedzieć się w temacie i mieć swoje zdanie. Każdy z nas gówno wie na temat Motogp to jasne ale ale każdy może wyrazić swoją opinię i mieć własne zdanie.

Muszę przyznać że najbardziej mnie do jakiegoś czasu trochę wkurzał fantom ( i przyznam szczerze że kiedyś go bardzo obraziłem, potem żałowałem) ale stwierdziłem już dawno że facet ma dużą wiedzę i tak naprawdę fajnie pisze i zna się na rzeczy.

Dla ciekawych od razu odpowiadam, tak wciągnąłem dzisiaj działkę. ;) żartuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz daj na looz - nie warto dyskutować, szkoda zdrowia :).

Kolejne testy niebawem, sezon coraz bliżej.

 

Ja kibicuję Rossi'emu i jak na prawdziwego kibica przystało - jestem z Nim na dobre i na złe. Co będzie to będzie. On niczego mi już nie musi udowadniać.

 

Myślę, że podobne myślą kibice Pedrosy, Lorenzo czy Marqeuza. I o to chodzi :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek tak ogólnie sory, trochę może ostatnio przesadziłem :) linki, filmiki motogp jak najbardziej preferowane w tym temacie i z miłą chęcią zawsze oglądam.

Ogólnie nie wiem czy wiecie ale ja jestem mega patriotą i dzisiaj świętuję wielkie wydarzenie, czyli złoto olimpijskie dla Polski. ;) Wracając dzisiaj do domu płakałem i ubolewałem że nie dorobiłem się następcy :sad: ale przyznam nadal czuję się sprawny i czekam na oferty ;) :biggrin:

Czekam na jakiś wielki talent w tej dyscyplinie, w dyscyplinie którą każdy z nas kocha na tym forum i mam nadzieję że kiedyś dane mi będzie oglądać naszego rodaka na arenie międzynarodowej. Ja zaryzykowałem trzy razy, :cool: na razie nie wyszło :sad: ale zawsze należy mieć nadzieję. :) :banghead:

Pozdrawiam wszystkich fanów MotoGp.

Taki post rozluźniający ten temat :)

Edytowane przez MatMax78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo po prostu jedni obserwują, wyciągają wnioski i zachowują je dla siebie. Inni obserwują, wyciągają wnioski i je uzewnętrzniają. A jeszcze inni obserwują, nie rozumieją, ale się uzewnętrzniają... Dobrze umieć znaleźć złoty środek.

 

A testy jak testy :) . Coś tam pokazały, ale tak naprawdę pierwsze 2-3 rundy pokażą jak będzie wyglądała rywalizacja w tym sezonie.

 

Peace

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crutchlow też wrzucił zdjęcia na twittera :) Jego dłonie po testach :) Pewnie kazali mu dokręcać śruby w tej jego padace, hehe

 

BfxntBdCYAIFcX_.jpg

 

Mat, bez przesady. To miłe co mówisz, ale wiedzę to ma np. Mick. Ty też rzucasz tu faktami z historii, których ja w ogóle nie kojarzę. Lubię po prostu temat sportowców z najwyższych szczytów, z różnych dyscyplin, bo to wiele mówi nie tylko o nich samych, ale i o gatunku ludzkim w ogóle. Przydaje się też np. w wychowywaniu dzieci, że o rozmowach przy piwie czy internecie nie wspomnę :)

 

Przeczytałem te trzy artykuły które wkleił Sikor :) No i komu przeszkadzał sponsoring koncernów tytoniowych? Była kasa i nie trzeba było robić jakichś cyrków z factory, crt, open, srołpen. No ale zasady są i trzeba tak grać. Ogólnie to beka z Nakamoto. Zajebiście, że zrekrutowali Cudowne Dziecko, ale czytać w tej Hondzie po angielsku na bank nie umiejo :) Dali ciała z interpretacją zasad przesiadki na Philip Island, teraz łosie nie doczytali, że "nie muszą sprzedawać" maszyny produkcyjnej, chociaż pod taki regulamin opracowali strategię - sprzedaż a nie dzierżawa motocykla. A teraz "no zajrzałem jeszcze raz do regulaminu, i faktycznie nie ma tam nic o obowiązku sprzedaży". Będzie ciekawie jeszcze z tego powodu. Ktoś znowu dostanie dyskwalifikację albo inną karę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali ciała z interpretacją zasad przesiadki na Philip Island, teraz łosie nie doczytali, że "nie muszą sprzedawać" maszyny produkcyjnej, chociaż pod taki regulamin opracowali strategię - sprzedaż a nie dzierżawa motocykla.

 

Dokładnie tak samo myślę :D . Bardzo podobne sytuacje.

Ale spoko - nie ma limitu na silniki. Korpo-ludziki opłacą analityków (zapewne z firmy zewnętrznej, jak to korpo - out-sourcing jest trendy), którzy ogarną przepisy i wtedy zauważą, że skoro nie ma w Open limitu na silniku, to dadzą taki pakiet na upgrade silnika, że będzie ta jednostka wytrzymywać dystans 1 wyścigu. Tanio nie będzie, no ale w duchu klasy Open :) .

 

Nie tylko Crutchlow cisnął. Hayden :)

 

https://twitter.com/NickyHayden/status/431325084624502785/photo/1

 

Bfxf4QmCUAEWhqN.jpg

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej bardzo fajnie napisałeś w przedostatnim poście. +10 dla Ciebie :)

Co do Waszych zdjęć, to widać że chłopaki słabo trenowali zimą ;) albo buty lub rękawice nieodpowiednio dobrane lub nowe, nie dotarte :biggrin: ale do sezonu jeszcze aż cały miesiąc :)

Tak naprawdę te ich zdjęcia to pikuś, pan pikuś :) a co ma powiedzieć nasza Justyna jak ostatnio biegła 15km ze złamaną nogą i dobiegła szósta, to jest wyczyn :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wcale nie dziwi. Ja przy moim amatorskim pyrkaniu, jak się przyłożę do sprawy na torze, to po dniu jazdy mam podobnie (jednak trochę mniej) sponiewierane stopy (ciągła praca na podnóżkach), ręce oraz plecy, od żółwia pod kombi.

Na pewnym etapie pojawiają się takie przeciążenia na hamowaniach, wejściach i wyjściach z zakrętów, że ciało obrywa. Już nie wspomnę w takim razie o poziomie tych panów :) .

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikor, ale ty idziesz do sklepu i kupujesz to co jest w katalogu lub na półce. Nie wiem jak dłonie, ale te stopy świadczą o słabo dobranych butach. Nie wiem czy robią im tam buty na wymiar, tak jak kombi, ale przecież przy rundach co weekend to się nawet nie zagoi od niedzieli do piątku. Dziadostwo :) Dobrze że nie muszę sobie pięt ocierać w GP ;)

 

Aaale, zaraz, zaraz. Michael Jackson też owijał sobie palce plastrem, a on przecież tylko trzymał mikrofon i łapał się za krocze. Hmm, sam nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...