Skocz do zawartości

MotoGP sezon 2014


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sherman dla czego szkoda ? Wiedział na co się porywa, poza tym, to chyba jest Twoja dewiza życiowa, że lepiej wszystkiego spróbować niż potem żałować, że tego nie zrobiłeś. Więc nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem tylko zapier... ale z drugiej strony patrząc na to zdjęcie Cala na stronie motogp, można wnioskować jedno.... :) Winny jest Rossi ;)

Przyznam też szczerze że jak na pierwszy dzień testów to bardzo mocne wyniki, 0,2s zabrakło Marquezowi do rekordu toru, a to jednak tylko testy.

Co do V46, wynik ten daje nam cień szansy na to, że może jednak wróci na sam szczyt, czego mu życzymy :) ale raczej jest to tylko cień szansy patrząc na potencjał Hondy i mega talent młodzika MM. :)

Dzisiaj wracając z pracy, patrząc na słoneczko i myśląc o testach motogp poczułem że sezon motocyklowy poznański już blisko :biggrin:.

Myślę o testach w Hiszpanii ;) coś tam Urbański z SD wysyła, jakieś ciekawe oferty na zimowe testy. Być bogatym, być bogatym :) taka piosenka kiedyś leciała, pomarzyć każdy może. :)



Jeszcze krótko o Aleixsie, chłopak jest niesamowity, a zarazem chyba trochę niedoceniany na padoku Motogp. Myślę jednak, że w sezonie 2015 będzie jeździł na fabrycznej Yamasze razem z bratem. :) w Tech3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co tu napisać o MM dobry kierowca + dobry motor = dobry wynik :) Oby dalej wszyscy zawodnicy mieli taką werwę i zaciętość w sezonie 2014 to obejrzymy zacięte pojedynki :biggrin:

 

Ps. MatMax ciekawe Yamahy się spiszą na SD :laugh: :laugh: :laugh:

MONSTER ENERGY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sherman dlaczego szkoda

Z prozaicznego powodu, że po prostu gość jest mega sympatyczny i waleczny, więc zawsze lubiłem patrzeć, jak jeździł "drugoligową" Yamaszką. A teraz będzie grzał tyły w Ducati, no bo niby jak ma być? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, może dla was banalne jednak dla mnie jest to mocno zastanawiające. Na zdjęciach z testów widzę 2 modele hondy (w fabrycznym zespole), rozróżniam je po przodzie. Pierwszy to ten z przodem jak w sezonie 2013 a drugi to z takim jednym dużym pojedynczym wlotem powietrza (mówię o wlocie na czaszy oczywiście). Mam rozumieć, że Honda jeździ motocyklem z aktualnego i zeszłego sezonu na Testach na Sepang?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś o tym słyszałem. Mógłbys mi przybliżyć czym one się różnią od tych fabrycznych(którymi jeżdżą MM, Pedrosa itp)? Sorki za te moje pytania ale jakoś wcześniej nie zagłębiałem się w te regulacje a jakoś się dokopać nie mogę, więc jeśli to nie problem to byłbym wdzięczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Repsolki też jeździły z tym zmienionym wlotem powietrza. Po prostu testują nowy wlot do airboxu, simple as that.

RCV1000R nie ma pneumatycznych zaworów, nie ma "szybkiej" skrzyni biegów, poza tym zgodnie z innymi zasadami klasy Open - standardowa elektronika, zbiornik paliwa 24l, inna dostępność opon.

 

Oglądać szybko, bo zaraz to Dorna zdejmie

 

http://www.youtube.com/watch?v=4R6Q23gheqo

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.crash.net/motogp/news/200061/1/nicky-hayden-if-im-honest-its-demoralising.html

 

Bardzo mi szkoda Haydena. Widocznie produkcyjna Honda bardzo marnie współpracuje ze standardową elektroniką. Zobaczymy co uda się wydłubać do startu sezonu.

 

NGM Forward Racing zrobił mega deal ze swoimi leasingowanymi 'prawie kompletnymi' M1.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...