Skocz do zawartości

MotoGP sezon 2014


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak byłem mały to zawsze mówili kto się czubi ten się lubi... Ja za Lorkiem nigdy nie przepadałem. Uwielbiam Rossiego. To genialny sportowiec. Tacy ludzie porywają tłumy. Jak wcześniej pisałem nie oczekiwałem od niego w tym roku spektakularnych wyników. Ba, wiedziałem że takich nie będzie. Umarł król niech żyje król. Przyszedł Marc. Cudowne dziecko. Będzie komu kibicować. Niech łoi wszystkich. Tylko tak sobie właśnie analizuję to co było w tym roku i kurde mam zakwas :) Ja naprawdę zaczynam coraz bardziej lubić Lorka. Powaga :) Aż się sam dziwię ale kurde będę trzymał kciuki w następnym sezonie za tego gościa.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ernest tak czułem że nadajemy na tych samych falach ;) podobnie myślę. :)

Co do sezonu 2014, ja tam nie wiem ale zastanawiam się czy ktoś zagrozi w nadchodzącym sezonie Marquezowi ? Wydaje mi się że ten chłopak zdominuje następne lata tak jak to zrobił Doohan i Rossi w swoich najlepszych czasach. Kiedyś pisałem że zdobyć mistrzostwo to jedno, a obronić to drugie (nielicznym się to udało i oni tak naprawdę są dla mnie legendami) ale wydaje mi się że Mark może tego dokonać. Oglądając ten wyścig supermoto (http://motormania.com.pl/sport/motogp/motogp-marquez-pokonany-w-superprestigio-obejrzyj-final/) i walkę z tym mistrzem (w powtórce było widać że on go uderzył łokciem w kask, powinni nałożyć na niego karę ale może są tam inne zasady nie wiem) można wnioskować tylko jedno, chłopak MM zostanie mistrzem świata w 2014 roku, :) a Rossi wicemistrzem. :biggrin: a ja im będę kibicował. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mi się wydaje , sam nie wiem ale motocykle Yamahy M1 z roku na rok coraz to większe się wydają, patrząc na zdjęcia powyżej. Też myślę że Mark M. będzie faworytem sezonu 2014 chyba że coś się przydarzy jak to w tym sporcie bywa :wink:

MONSTER ENERGY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym samym pomyślałem Jacek jak to oglądałem.

Mi akurat nie podobają się te barwy, za dużo białego. Ja ogólnie lubię czarny, a żółty Rossiego trochę wyblakły.

Za dobry tydzień pierwsze testy w 2014 ale wydaje mi się że się nic nie zmieni. :) 46 w pierwszej 4 ze stratą do Lorenzo 0,2-0,4s. :biggrin: Dani jak zawsze mocny na Sepang ale MM i tak będzie szybszy. :) Lorenzo będzie mówił że Honda zrobiła duży krok na przód, a Yamaha mały kroczek, dziecka trzyletniego ;)

No nic ale i tak czekam na te pierwsze testy, za oknem zima ale czuję że do wiosny już bliżej niż dalej :cool:

fantom jak masz jakieś newsy to wrzucaj, poczytamy razem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem właśnie klasyk z 2007 roku z Barcelony. Piękny wyścig, niesamowity Stoner, Rossi natomiast Dani od tamtego czasu w ogóle się nie zmienił, jak go wyprzedzili w tym wyścigu to do końca jechał za plecami na trzeciej pozycji ani razu nie zaryzykował, cały Dani.

Ducati to był pocisk, co Rossi zyskał na hamowaniach, na prostej wszystko tracił. Jeśli na Yamasze z 2014 roku Rossi będzie mógł wykorzystać ten atut (czyli mocne hamowanie) to wróci na szczyt ale wątpię żeby Yamaha budował motocykl dla dwóch kierowców, bo wiadomo style V46 i 99 są inne. Kierowca nr1 w zespole dyktuje warunki, więc dopóki Jorge nie podpisze kontraktu z Hondą to raczej nici będą. :)

Napięcie rośnie już teraz przed sezonem 2014 ale nie raz warto pooglądać klasyki z poprzednich lat i docenić kunszt każdego z nich. :)

Był taki wyścig Sete kontra Vale na Philip Islad nie pamiętam z którego roku ale było tam sporo walki, kto wie o co chodzi i znajdzie to niech wrzuci cały wyścig.

Gdzie są dostępne wszystkie wyścigi z poprzednich lat w całości ? Tylko na stronie motogp i po wykupieniu abonamentu ?

Pooglądałoby się w te mroźne dni. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ducati to był pocisk, co Rossi zyskał na hamowaniach, na prostej wszystko tracił.

 

Dokładnie o tym samym myślałem gdy to oglądałem teraz. Tak dać ciała w ciągu paru lat. Bardzo to zastanawiające.

A prezentacja odbyła się w norze, bo mając w pamięci reakcje na domowe luksusy prezentowane przez Lorenzo menedżment zdecydował, że nie będzie ryzykować wk'rwiania biedoty, z której żyje ;)

 

A z newsów to Lauren Vickers-DePuniet wydała nowy kalendarz ;) http://www.laurenvickers.com/product/2014-calendar/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pooglądałoby się w te mroźne dni. :)

 

Mi treningi zastepuje gra MotoGP13 na Xboxa. Demowka mi wystarcza. Kapitalna zabawka. Na Gran Premio de Cataluna mam czas 1:55 sek.

Ale sorrki za offtopic, to mialo byc o MotoGP 2014 :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wczoraj oglądnąłem ten wyścig to również odpaliłem Motogp13 (na PC) pojeździłem w Cataloni godzinę, czas po treningu 1:37 :) więc russo musisz sporo potrenować ;) ale sorrki za offtopic, również. :)

 

Coś czuję że jednak Dani zostanie w Hondzie, po tym artykule(od Agi) widać że Lorenzo nie ma szans polatać w tym zespole. Swoją drogą uważam że zrobiłby błąd Jorge jakby odszedł z Yamahy. Ten motocykl Y jest typowo pod niego, a Honda to całkiem inna bajka.



Piękny wyścig 500. Kiedyś lepsze te wyścigi były, większość jeździła na równym poziomie, brak elektroniki i innych wspomagaczy powodowało chyba większe emocje i większy kunszt kierowców. :)

Fantom byłeś już na świecie, ;) oglądałeś gp500, pamiętasz te czasy ? Co o tym sądzisz ?



niesamowity jest ten wyścig, banda łobuzów ;) chcąca się pościgać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...