Skocz do zawartości

WMMP 2013


M a D a F a K a
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo chciałem być na tej rundzie i dopingować Was ale jednak postanowiłem zacisnąć pas i oszczędzać max na SD.

Mam jedno pytanie, czy kolega ten drugi (co się pojawił) z klasy motoyoungtimer Daniel B. to Madafaka ? Jak tak to on jest dla mnie zaskoczeniem tej rundy i jego czas 1,46 na motorze 1997r. Jak to on z tego forum to wielkie gratulacje.

Sikor zdobyłeś kolejne doświadczenie i to najważniejsze następnym razem będzie dużo lepiej. Jeszcze jedno pytanie. Z Rinasem wszystko OK ? Bo nigdzie nie doczytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem zaskoczony, że Daniel kręci 1:46 starym SRADem ;)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Rinasem nienajlepiej, jest słabiej niż wszyscy ocenialiśmy, zaraz po upadku :( . Podobnie ze sprzętem ... Może sam napisze coś więcej, ale w każdym razie może to być dla niego koniec sezonu .... chyba, że będzie twardy jak zwykle i nie odpuści.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pisać, mam problemy z kolanem, wszystko opisujemy właśnie z Sikorem w relacji z Rundy którą niebawem zamieścimy. Wywaliłem w lewym niemieckim na pierwszym kółku kwalifikacji, nic nie pamiętam, na dłuższy czas straciłem przytomność. Poobijałem głównie głowę, plecy - kręgosłup i kolano i chyba z tym kolanem, najgorzej będzie. Czekam na dokładniejsze badania ale narazie chodzę z trudnością, cały czas napierdala, jadę ciągle na przeciwbólowych i na maściach. Foty kasku, kombiaka i motocykla - można na naszym Fejsie znaleźć. Moto się poskłada, najgorzej kolano, jeżeli tylko tragizuję i się okaże że to tylko mocne stłuczenia i do nast. rundy się jakos wyliże to o ile zdażę złożyć moto - będę upalał. Jednak jeżeli to coś poważniejszego, to nie wiem jak to będzie i czeka mnie długie leczenie i to koniec sezonu dla mnie. Kiedyś już miałem probelm z tym samym kolanem, też ledwo chodziłem ale udana operacja i długa rehabilitacja doprowadziły do ludzkiego zakończenia, czasami coś tam lekko bolało ale było OK. Co będzie teraz - zobaczymy. Co do przyczyn wypadku, nie mam pojęcia, nagle ścięło mi przód i wyglebiłem, podejrzewam że mogła to byś jakaś mała plamka oleju (wcześniej ktoś tam wyglebił i suszyli to) albo piasek czy coś, jest to na filmiku ale nie wiem jaki programe edytować wideo żeby to obrobić i wrzucić na you-tube? Może ktoś coś poleci ?

 

Kocham ten sport, to jest coś pięknego ale niestety kontuzje się zdarzają, każdy się z tym liczy wsiadając na moto. Kiedyś miałem glebę na wyjściu na prostą, ale wtedy - wstałem, otrzepałem się i poszedłęm zbierać moto, lekko się obiłem i to wszystko, gorzej było z moto. Teraz jest troszeczkę inaczej. Absolutnie się nie zraziłem, już nie mogę się doczekać kiedy znowu wsiądę na moto bo czuję że mono przyspieszyłem i jestem realnie w stanie urwać trochę czasu okrążeń ale kiedy się to stanie - niestety teraz już nie zależy ode mnie :)

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale nie wiem jaki programe edytować wideo żeby to obrobić i wrzucić na you-tube? Może ktoś coś poleci ?

 

Windows Movie Maker

Wystarczy do wycięcia fragmentu, zrobienia slow motion.

A stabilizację i poprawę jakości YT zrobi.

 

Zdrowia

Edytowane przez TomaszKoo

Strony internetowe i aplikacje www: www.seeyou.net.pl

Automatyzacja produkcji, kartoniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...