Skocz do zawartości

WMMP 2013


M a D a F a K a
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet w tym pucharze R6 maja wymieniony tylni amor i sprezyny na Ohlinsa.

 

Jasna sprawa ze nawet najlepsze moto samo nie pojezdzie ale jak sie zacznie probowac na seryjnym pojechac tak szybko ja na nieseryjnym to do mega gruza bardzo bliska droga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mają opony Dunlop GP Racer przód M, tył E. Kosa przyjechał do Poznania po dwóch latach nie jeżdżenia w PL, pierwszy raz założył opony Pirelli Supercorsa SC i je*nął 1:35,7. Przypadek?

Normalne, że mają zmienioną zawiechę, ale nawet przód tam mają full serię nie licząc sprężyn i oleju. Stock zawory i kartridże. Stock filtr powietrza. Stock stelaże. Stock wiązka i ECU. Żadnych, absolutnie żadnych zmian w silniku (nawet olej ma być OEM). Zmieniony układ wydechowy.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był QS :) , tyle.

 

A Kosa jest tam chyba 5 czy 6 w generalce. To jak jeździ czołówka? Przyjedzie taki chłopak na "seryjnej" R6 i wygra MP w klasie SBK :D :D :D ? No a przynajmniej V-ce lub II V-ce Majster

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiednie towarzystwo czyt. poziom to jedno a drugie to spora ilość różnych obiektów. Jest to bardzo istotne ponieważ uczy wielu różnych konfiguracji a co za tym idzie zdobywamy potężne doświadczenie.

 

Tu wystarczy spojrzeć na Irka Sikorę, który po roku spędzonym w IDM dokonał OLBRZYMICH postępów aż miło się patrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ktoś z Warszawy może chce się turystycznie przejechać na ostatnią Rundę w niedzielę, pokibicować zawodnikom?

 

Mam zamiar jechać w niedzielę rano, powrót wieczorkiem, i ze 2 miejsca może będę miał ?

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Sikor zagląda tu w ten weekend w końcu ma inne zajęcie wymagające skupienia ale może jest ktoś na miejscu i podzieli się z nami wiadomościami z ostatniej rundy WMMP.

 

Jak tam pola startowe i wyścigi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Sikor nie ma to jak popłynąć na motocyklu po pierwsze miejsce. :wink:

 

Widzę, że tytuły w zasadzie rozdane Irek Sikora Mistrzem Polski w SBK :biggrin: nie jestem pewny czy przeprowadziłem dobre wyliczenia na szybko ale wychodzi, że Natalia Florek na razie jest na trzecim miejscu w generalce - fajnie będzie jak tak pozostanie po jutrzejszym wyścigu. No i czekam aż Zioło przypieczętuje tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda fatalna, trudne warunki, zimno i dużo deszczu. Frekwencja niestety bardzo kiepska. No cóż, smutno to wszystko wygląda :/ .

Dzisiaj cały dzień, wszystkie kwali i wyścigi jeździliśmy na rainach. W SBK Bartek Wiczyński zmiazdzyl i rozdawał duble (jakieś 3/4 stawki dostało od niego dubla).

W SSP na czele Marek Szkopek i Zioło. Potem leciał Przemek Krajewski, ale niestety zaliczył upadek. 3-cia dojechała Jaworska. To zdecydowanie nie był dobry dzień dla Natalii.

Mi się dzisiaj udało zgarnąć wszystko w naszej klasie - pole position, wygrana i najlepsze kółko :) . Mam nadzieję, że nie będę chory na jutro, właśnie suszę kombi, rękawice, buty... cholera wszystko :)

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...