Skocz do zawartości

ścigacz czy cross:)


Filip516
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zatem! :ph34r: Mam akurat w garażu SX 525, więc mogę dać koledze pojeździć. Weźmiemy też czeską wódkę żeby odważniej odkręcał gaz podczas jazdy. Myślę że takie zestawienie zadowoli autora pogawędki, a i reszta będzie miała dobry ubaw :laugh: :laugh:

haha :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj enduro (uniwersalnie na miasto i trening w lesie, ale nie jakieś wyczynowe, tylko "cywilne z kierunkami" i takie na jakie masz uprawnienia. Poćwicz jazdę tu i tu dozbieraj na drugi motocykl i kupisz coś, co wtedy uznasz za "ważniejszy" i lepszy zakup.

Jak kupisz trialówkę, to za siatkę nie musisz nawet wyjeżdżać i nauczysz sie duzo rzeczy.

 

Sherman dobrze pisze. Większość najlepszych i dobrych zawodników z torów wyscigowych uczy sie poslizgów, balansu i równowago własnie w terenie.

__________________________________________________________________________

SUMOMOTO Motocykle Akademia Enduro Trial

 

Byłbym zapomniał; jeżeli to nie tajemnica co Ty palisz :) ?

Edytowane przez Sumomoto

_______________________________________

 

www.sumomoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj enduro (uniwersalnie na miasto i trening w lesie, ale nie jakieś wyczynowe, tylko "cywilne z kierunkami" i takie na jakie masz uprawnienia. Poćwicz jazdę tu i tu dozbieraj na drugi motocykl i kupisz coś, co wtedy uznasz za "ważniejszy" i lepszy zakup.

Jak kupisz trialówkę, to za siatkę nie musisz nawet wyjeżdżać i nauczysz sie duzo rzeczy.

 

Sherman dobrze pisze. Większość najlepszych i dobrych zawodników z torów wyscigowych uczy sie poslizgów, balansu i równowago własnie w terenie.

__________________________________________________________________________

SUMOMOTO Motocykle Akademia Enduro Trial

 

Byłbym zapomniał; jeżeli to nie tajemnica co Ty palisz :) ?

dzieki za odp :D biore enduro ;) Wielkie dzieki wszystkim co sie wypowiedzieli:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet tylko scigacz, nie bierz enduro czy crossa to chory poroniony sport, tylko ludzie chorzy jeżdzą na crossach i enduro. Bedziesz załowal do końca życia, ze w ogóle usiadles na crossa.. :cool:

kupuj ścigacza zakładaj tramki i pykaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet tylko scigacz, nie bierz enduro czy crossa to chory poroniony sport, tylko ludzie chorzy jeżdzą na crossach i enduro. Bedziesz załowal do końca życia, ze w ogóle usiadles na crossa.. :cool:

kupuj ścigacza zakładaj tramki i pykaj

nie rozumiem ;) może jakies argumenty ?

 

tak ponieważ Cię to pochłonie ;d ;]

endruo mnie pochłonie ;D?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduro to pieniądze wyrzucone w błoto :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak pochłonie cię, popadniesz w rozpacz, depresję, będzie placz i zgrzytanie zębów, będziesz modlił się żeby ktoś lub coś zabrało ten motocykl

taa napewno ^^

 

enduro to pieniądze wyrzucone w błoto :D

dlaczego ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa napewno ^^

 

dlaczego ?

Chodzi o przenośnie.Wywalasz ok 3-4 tys zł na sezon i teoretycznie nic z tego nie masz, no jedynie mega frajde i to jest chyba najważniejsze i warte tych pieniędzy.

Edytowane przez nowytzrdt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie straszcie go! JA jeździłem YZF 450 3 sezony i wymieniłem tylko klocki w tyle, udało mi się kupić na rynku za 25zł. To naprawdę tania zabawa i masa frajdy, a nie jakieś tam gupkowate ścigi czy inne pojazdy asfaltowe. Nie słuchaj ich, kup krosa ful :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie straszcie go! JA jeździłem YZF 450 3 sezony i wymieniłem tylko klocki w tyle, udało mi się kupić na rynku za 25zł. To naprawdę tania zabawa i masa frajdy, a nie jakieś tam gupkowate ścigi czy inne pojazdy asfaltowe. Nie słuchaj ich, kup krosa ful :cool:

dzięki że to napisałeś :D też mi się wydaje że nawet 1000 zł się nie wydaje myślałem że około 500 ale jak się okazuje to nawet mniej ;d wielkie dzieki;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krosy ful są najlepsze, każdy ci to powie. 500zł to taka górna granica. jak nie będziesz wjeżdżał w teren to nawet nie dużo spali. klocki już wiesz jakie kupować, a na przykład olej to jest dobry przechodzony z tira. dobrze sprzęgło ciągnie na tym :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...