Skocz do zawartości

ścigacz czy cross:)


Filip516
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki że to napisałeś :D też mi się wydaje że nawet 1000 zł się nie wydaje myślałem że około 500 ale jak się okazuje to nawet mniej ;d wielkie dzieki;)

To był sarkazm :D Nie da sie jezdzic YZF 450 przez 3 sezony i wydac 25 zł ;/ a może to ja teraz nie zrozumiałem twojej ironi i wszystko świetnie rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był sarkazm :D Nie da sie jezdzic YZF 450 przez 3 sezony i wydac 25 zł ;/ a może to ja teraz nie zrozumiałem twojej ironi i wszystko świetnie rozumiesz?

Nie miałeś to nie gadaj... Ty swoim SX powinieneś się zmieścić w 15zł, bo do 2 suwa klocki są tańsze :laugh: :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup dualowe 125 2T -stosunek frajda/cena powyżej celującej, możliwości spore :D

 

jedyny minus-niski szacun na dzielni, mała moc budząca politowanie u ziomali na wsi (28KM ?? łeeeeeeee tyle ma maluch przecież to nie jedzie ....) chociaż zawsze możesz wywalić lampy zegary dać tablicę startową, z tyłu błotnik z ufo jak w crossie i też będzie cross(to się fachowo nazywa przeróbka na crossa i jest dobrą opcją kiedy chcesz opchnąc enduro bez kwitów-crossy nie mają homologacji więc wszystko jest ok :D ) :D

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krosy ful są najlepsze, każdy ci to powie. 500zł to taka górna granica. jak nie będziesz wjeżdżał w teren to nawet nie dużo spali. klocki już wiesz jakie kupować, a na przykład olej to jest dobry przechodzony z tira. dobrze sprzęgło ciągnie na tym :icon_mrgreen:

od tira :D ? Szczerze to akurat o tym nie miałem pojęcia że tak można :D dzięki ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krosy ful są najlepsze, każdy ci to powie. 500zł to taka górna granica. jak nie będziesz wjeżdżał w teren to nawet nie dużo spali. klocki już wiesz jakie kupować, a na przykład olej to jest dobry przechodzony z tira. dobrze sprzęgło ciągnie na tym :icon_mrgreen:

od tira :D ? Szczerze to akurat o tym nie miałem pojęcia że tak można :D dzięki ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...