Skocz do zawartości

ścigacz czy cross:)


Filip516
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka mam pytanie ;) co lepiej kupic ? crossa 125 czy jakiegos scigacza 125 :D? chcialbym zebyscie brali pod uwage takze wydatki na crossa i wydadtki na scigacza :) to i to mi sie podoba tylko wlasnie mam taki dylemat ;) tak wiem ze to bezsensu temat itd ale chcialbym zobaczyc tez wasze opinie :D (mieszkam na wsi) :P ale wlasnie mam tereny do crossa i fajny asfalt na scigacza ^^ z gory dzieki :D Pozdrawiam :P

Edytowane przez Filip516
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw too zastanów się gdzie chcesz jeździć, tak jak powyżej kolega napisał : miasto/asfalt, czy pola, lasy itp.?

_______________________________

Wszyscy mają prawo do szczęścia, ale nie wszyscy mają szczęście do prawa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myslalem ze bedzie "idiotyczne pytanie bla bla bla" bez obrazy :) a z wydatkami jak jesli sie ktos orientuje :D?

 

To rozwiąże Twój problem :biggrin:

 

k125.jpg

I super ścigacz i extra cross :D

hehe;d dzieki wielkie ;p ale wyglad mi sie za bardzo nie podoba takich :P ale dzieki za odp :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myslalem ze bedzie "idiotyczne pytanie bla bla bla" bez obrazy :) a z wydatkami jak jesli sie ktos orientuje :D?

 

hehe;d dzieki wielkie ;p ale wyglad mi sie za bardzo nie podoba takich :P ale dzieki za odp :)

 

Po pierwsze: nie pisz skrótami bo ciężko Cię zrozumieć. Odnoszę wrażenie, że mam do czynienia z gimnazjalistą. A to kwalifikuje się pod motorower. O crossie i ścigaczu zapomnij.

Po drugie: motor ma jeździć a nie wyglądać. Jeśli ma Ci się podobać, to poproś babcię o kredyt, kup r1 i wystaw na podwórku. Ale weź pod uwagę, że możesz go co najwyżej wypucować, bo nie pojeździsz.

Po trzecie, poczytaj na forum jakie są koszta. Zakup to jedno a utrzymanie to drugie.

Po czwarte odpowiedz sobie na ważne pytania: gdzie chcesz jeździć, jak chcesz jeździć i czy w ogóle chcesz jeździć, czy szpanować?

Edytowane przez andrzejmirek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupi R1 to pewnie z babką będzie się kłócił i wkrótce pojedzie w świat, ba! Nawet opuści granice podwórka

_______________________________

Wszyscy mają prawo do szczęścia, ale nie wszyscy mają szczęście do prawa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: nie pisz skrótami bo ciężko Cię zrozumieć. Odnoszę wrażenie, że mam do czynienia z gimnazjalistą. A to kwalifikuje się pod motorower. O crossie i ścigaczu zapomnij.

Po drugie: motor ma jeździć a nie wyglądać. Jeśli ma Ci się podobać, to poproś babcię o kredyt, kup r1 i wystaw na podwórku. Ale weź pod uwagę, że możesz go co najwyżej wypucować, bo nie pojeździsz.

Po trzecie, poczytaj na forum jakie są koszta. Zakup to jedno a utrzymanie to drugie.

Po czwarte odpowiedz sobie na ważne pytania: gdzie chcesz jeździć, jak chcesz jeździć i czy w ogóle chcesz jeździć, czy szpanować?

hmmmm ciezko odczytac skrot "odp" jesli tak to sorry :) nie jestem z gimnazjum;) chodze do liceum ;] czemu niby nie kupie masz racje co do jazdy i wygladu ale moim zdaniem wyglad tez sie liczy ;)

 

R1 to zdecydowanie za mocny moto ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopak chce jakiś motorek gdzie poprostu zatankuje pojeździ odstawi zatankuje pojeździ odstawi i tak w kółko... chodząc ci o crossa czyli o motor do niezarejstrowanie (typowy cross) czy małe endurko 125.? ...

sam się zdecyduj co chcesz robić na tym motorku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopak chce jakiś motorek gdzie poprostu zatankuje pojeździ odstawi zatankuje pojeździ odstawi i tak w kółko... chodząc ci o crossa czyli o motor do niezarejstrowanie (typowy cross) czy małe endurko 125.? ...

sam się zdecyduj co chcesz robić na tym motorku..

własnie chciałbym takim enduro 125 ;D bo podobno juz takim sie naucze jezdzic i poszalec tez troche mozna :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...