Skocz do zawartości

ścigacz czy cross:)


Filip516
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Da się zauważyć po debilnych emotkach i symbolach typu xD albo ^^ których używasz.

Skończ błazenadę, kup co chcesz i zacznij jeździć.

aha fajnie ;)

 

 

nie kupuj ktm'a bo siem psujom (brat kolegi szwagra tak mi mowił)

 

nie, no ludzie, to forum ostatnio weszło na jakiś wyższy poziom głupoty

ktm się psują ?? Z tego co czytałem to bardzo dobry cross i się właśnie nie psuje ;) piszesz wyższy poziom głupoty ? No stary sorry bardzo ale takie zwroty jak "psują" piszesz z błędem no to faktycznie głupota(bez obrazy) dzięki za info o ktm ale jeszcze będe o nim czytał czy to prawda :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie, no ludzie, to forum ostatnio weszło na jakiś wyższy poziom głupoty

To forum głupota i niski poziom wypowiedzi okupuje już od kilka lat.

 

PS: Niech moderator zamknie ten temat bo zaraz dostane okresu, a z FM będą się śmiać jak z skuterowo.pl gdzie w odpowiedzi na "Skuter kręci, ale nie odpala" pada " na pewno nie masz paliwa, albo masz rozładowany akumulator"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj ! te małe sporty to takie wolne nie są ... Oczywiście mowa tu o 125 ccm. 4T to gdzieś do 140 km/h dadzą radę, np. Yamaha YZF r125, zaś 2T to tak większość do 160 pojadzie, np. Honda NSR, a co powiedzieć o Cagivie Mito 125 , którą można dojść do ponad 200 km/h ??

_______________________________

Wszyscy mają prawo do szczęścia, ale nie wszyscy mają szczęście do prawa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az dziw, ze nikt nie wpadl na rozwiazanie tego problemu. Widac malo kumaci jestesta !

 

1. kupiuc scigacza

 

2 kupic enduraka

 

ewentualnie do tego dokupic 3. cross'a

 

no i bezwarznkowo

 

4. Ducata Panigale, MV Agusta F3 i F4 coby bylo na czym oko po sezonie zawiesic.

 

Honda XR 125 R rozwiazuje problem.

 

:crossy:

 

Ubiegłeś mnie :banghead: :laugh:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie kupuj kup skrzynkę taniego wina pento kiełbasy i my ciebie z forum odwiedzimy i w miłej atmosferze doradzimy i będziesz mógł zbierać kasę na kolejny rok :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie kupuj kup skrzynkę taniego wina pento kiełbasy i my ciebie z forum odwiedzimy i w miłej atmosferze doradzimy i będziesz mógł zbierać kasę na kolejny rok :D

haha :D a dasz się przejechać na swoim moto xD?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, na enduro dużo się nauczysz, nie będziesz tak ograniczony jak przy małym sporcie (który jest wolny i nie wjedzie tam, gdzie spokojnie wjedziesz na enduraku), będziesz miał większy fun. Nauczysz się panować nad motocyklem, kiedy masz gorszą nawierzchnię i jest ślisko, dzięki temu pierwsze ślizgi na szosie nie skończą się spektakularną glebą. Skoro nie jesteś sprecyzowany i nie zależy Ci na sporcie 125 w jakimś konkretnym celu, to polecam enduro. Ja bym zrobił właśnie tak.

 

Swieta racja !

#

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha :D a dasz się przejechać na swoim moto xD?

 

nie ma problemu jak sam sobie odpalisz to nie widzę przeciwwskazań :D

 

Oj tam oj tam, to jak nam da kasę, to kupimy :biggrin:

 

mmm kobiety i alkohol jak ja to lubię :D

przenieśmy temat do mgs albo piwa bo szykuje się gruba impreza i szkoda tematu do kosza :D

 

 

kolega pojeździ na moto ja bym chętnie pojeździł na jakiejś koleżance , wszyscy się skujemy i będzie fajnie :D

 

albo niech rafael załatwi jakąś 450 4T to damy paru się karnąć, wtedy pojadą szybko na intensywną albo się sfajdają w majty i będzie mniejszxa konkurencja do kobiet :D

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zatem! :ph34r: Mam akurat w garażu SX 525, więc mogę dać koledze pojeździć. Weźmiemy też czeską wódkę żeby odważniej odkręcał gaz podczas jazdy. Myślę że takie zestawienie zadowoli autora pogawędki, a i reszta będzie miała dobry ubaw :laugh: :laugh:

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...