Skocz do zawartości

ETZ by tomek


december74
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak, może i kopci, lecz jak zauważyłem zaraz po odpaleniu- ma prawo w końcu dolewa się oleju do paliwa, przy jeździe nie zauważyłem. Mam Binga gażnik lecz, ze spalaniem się utrzymuje między 4,5 a 5,3 przy normalnej jeździe( nie na emeryta oczywiście). Fakt zabezpieczenie na iglicy jest na niższym kanałku niż powinno być, lecz go docierałem więc tak powinno być, a teraz jakoś mi czasu brakuje aby się pobawić z regulacją, może by to coś dało w spalaniu :icon_question:

Tak japoniec też mnie pociągał i pociąga, lecz za taką cenę to mogę szrota kupić a nie japońca, no chyba że tak jak ktoś napisał dłubać sezon, bo pół to za mało w garażu i władować moc kasy która, się nie wróci, chyba że latał tym będę następną dziesięciolatkę... :biggrin:

Można kupić odrobione moto, z tym że trzeba się nachodzić, nadzwonić aby nie kupić pseudo remontu w stodole na klepisku....

Jak do tej pory jestem zadowolony z tego co mam, i szanuję to co inni mają i jaką pracę przy swoim moto włożyli :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja kopci minimalnie ale przeszedlem jakis czas temu na syntetyczny olej( jak zaczynalem to mixol rzadzil). a spalanie zawsze 5l ale przy przelotowej v 110km/h. raz udalo mi sie zejsc do 4.3 lw trasie ale srednia predkosc wyniosla wtedy 40 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe, robię co mogę..... aby mnie kobieta nie rzuciła..... :wacko: , bo twierdzi że dbam o moto bardziej jak o nią.... :tongue:

A tak swoją drogą " mądra kobieta sama odchodzi po 10 latach" :icon_mrgreen: i..... dalej jest zemną .... :clap: Tyle na temat dbania ;)

Zanim kupiłem moje cudo byłem zafascynowany 150 w czarnym macie po odrestaurowaniu, jak dla mnie była super ( gusty, wiadomo chodzą swoimi ścieżkami ). Wyceniona była na 2500 poszła za 2250..... Lokalizacja Poznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny motocykl, sam miałem takie dwie, jak jeszcze byłem uczniem gimnazjum. Bardzo ładni zrobiona, szczerze Ci zazdroszczę i sam bym sobie postawił taką w warsztacie, dla ozdoby, i żeby się w niedziele przepyrkać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek z Ogólnopolskiego Zlotu Motocykli Ciężkich i Weteranów w Krotoszynie jaki się odbył w sierpniu i na którym miałem zaszczyt gościć.... :buttrock:

 

http://www.fotosik.pl/u/december74/album/1258731

Edytowane przez december74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna maszyna.Też takiej dosiadałem.Była w idealnym stanie taka jak Twoja.Identyczna tylko błotnik przedni miała czarny połysk.I ten dźwięk tego tłumika- delikatnie basowy i przyjemny dla ucha w odróżnieniu do JAWY. Jest tylko mała sugestia z mojej strony.Zdejmij tą gumową łatę z przedniego błotnika.Cały charakter motocykla psuje.Może to praktyczne ale przecież pewnie nie pomykasz w deszczu. Ale to oczywiście Twoja sprawa. Pozdrawiam i gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cudo! Ja nie miałem do nich szczęścia. ETZ 250 pożyczyłem koledze-położył nią płot.Metalowy.Nigdy już nie jeżdziła prosto.Póżniej była nówka 251.Jeden zakręt nie dał się wyprostować....Ale w szpitalu poznałem żonę.... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie zrobiona Emza. Z szerokością opony nie szalej za bardzo, popsujesz jazdę. Zakładaj taką jaka być powinna.

 

 

MZ to nie moja brocha w sumie, miałem ETZ150, 3 razy nią wyjechałem, 2 razy przypchałem, trzeci raz wróciła na lawecie. Pozbyłem się szmaty. Trefnie zrobiony remont przez porzednika a mnie nie chciało się bawić w grzebanie tego silnika.

 

 

Przyznam że jednak Jawulca 350 w takim stanie bardzo bym chciał. Pięć lat motocyklowego życia zmarnowałem na Czeski Film, miło wspominam chociaż nie raz dostawałem białej gorączki z tym motocyklem.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...