Skocz do zawartości

ETZ by tomek


december74
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Dzięki wszystkim za dobre słowo. :notworthy: Może i macie rację z tą szerokością opony, nie będę zmieniał. Moto już "śpi" od końca października, przygotowane do sezonu zimowego za radą kolegów z forum, jakoś nie jestem zwolennikiem ekstremalnej jazdy w okresie zimowym :icon_razz: , no i troszkę było by mi szkoda w taką pogodę nią jeździć...

Zgodnie z obietnicą zdjąłem kufry i odświeżyłem je. Były w kolorze ciemnego brązu i nijak nie pasowały do motocykla. Zajęło mi to kilka roboczogodzin ale, efekt jak dla mnie chyba jest OK.

Link do kufrów:

 

http://www.fotosik.pl/u/december74/album/1370619

 

Poszukuję jeszcze oryginalnego tłumika do niej. Ciężko jest cokolwiek znaleźć w idealnym stanie. A te nowe "made in dzika róża" to wg. mnie to się jedynie nadają do zaganiania owiec w górach na hali... :icon_mrgreen: Mój jest w dwóch miejscach wgnieciony z boku i psuje efekt całości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co tu, dużo pisać, po prostu cudo. Maszyna tak zrobiona, że mając taką chyba bym nigdy nie wyjechał na deszcz. Odrestaurowana wzorowo, tak mi się bynajmniej wydaję. Chciałbym tak umieć "wkładać serce" w pracę nad swoim motocyklem. Pozostaje mi gratulować Tobie i troszkę zazdrościć.

ホンダが一番です

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Tak, remont był wykonany na oryginalnych częściach lecz, ja go osobiście nie robiłem. Zrobił go starszy człowiek który, motocykle kocha jak swoje dzieci.... :rolleyes: i zna się na tym, lecz ostatnio z tego co słyszałem stan zdrowia już mu za bardzo nie pozwala na dłubanie przy nich... :sad:

Teraz przy napływie chińskich podróbek czegokolwiek, i w powiązaniu z podejściem do wykonywanej pracy przez co niektórych fffachofffców, ciężko o dobrego i znającego się narzeczy gościa.... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Heh, ja się przedwczoraj pierwszy raz tej zimy prawie zakopałem - pozawiewało nieźle.

zdjcie0054large.th.jpg

 

A taka była ładna pogoda, już zdążyłem w tym roku wyjąć i włożyc akumulator do moto...

531979.png- dziennik kosztów na spritmonitor.de

Moja Honda CB250N na Autocentrum.pl - ZAPRASZAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!!

No i czas pozwolił, parę ładnych dni później..... :rolleyes:

Oto fotki kufrów na moto :

 

 

286daabcf0f1eafbmed.jpg

 

 

b07a7518fd6d2a5amed.jpg

 

 

4180a2d5f9c14922med.jpg

 

 

2f2c7a6bd7bc901bmed.jpg

 

 

Sezon raptem od kilku tygodni, a już jakiś pie....ny JEŁOP na parkingu kufer mi zarysował :banghead: Jak bym takiego dorwał to jaja wraz z migdałkami wyrwane !! :icon_evil: Bo przy samej dupie to za mało....

A, i zamówiłem kufer na tył :biggrin: Brakuje mi tylko stelaża pod niego. I z tego tytułu moje pytanie, czy ma może ktoś z Was taki stelaż do ETZ może na pozbyciu??

Edytowane przez december74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...