Skocz do zawartości

Tor Poznań - Motopopołudnie 2012


marcinrednose
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo było ludzi, czy był problem z wjazdem ?

dużo, ale nie ZA dużo ...

Na ostatniej sesji stawka tak się przeżedziła, że udało mi się prawie całe kółko samemu przejechać bez doganiania nikogo. Kilka osób nie wjechało przez wydechy i tylko opóźniała wszystko próbując się wykłucać ... ale to już standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak naucho? Kiedyś mierzyli. A jakby mnie nie wpuścili po 400 km jazdy, z czego 100 płatnej autostrady to pozostałoby mi tylko zapisać sie do AW i rozpieprzyć tą instytucję od środka ;)

Planuję wyjazd w niedzielę. Bo tak gdzieś od południa to trzeba będzie się czaić pod bramą. Jeszcze motokarty nie mam.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzą sonometrem. Pomiar startuje zwykle ok 14-ej. Wcześniej gzaminy na motokartę. Bądź jak wcześniej by ustawić się jako jeden z pierwszych do pomiaru - jak najbliżej budy. Gdyby była lipa po pomiarze będzie jeszcze czas by skoczyć do Kalińskiego i coś "poprawić". Jeśli jedziesz na minimalnym budżecie i nie będziesz miał luźnej stówki na takie usługi to są zawsze metody "partyzanckie", tymczasowe, ale skuteczne. No i przygotuj się na egzamin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każcie przeprowadzić pomiar przy wylocie z pit lane, a nie przy boksie. Przy boksie wychodzi głośniej o jakieś 3, a czasem nawet 4 dB bo się odbija od ściany, sprawdzone ...

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz bym chciał. Tak żeby poznać tor bo ja mam dość długi czas adaptacji do nowego. A w połowie miesiąca jak Bóg da to speed day. I bedzie wiadomo czy jeżdżę dalej czy sprzedaję i zajmę się szydełkowaniem jak się kiedyś publicznie odgrażałem.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...